Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HELLÓ!KERESEK APRILIA RS 50-T!!!ha van valakinek és jó állapotban (1996tól)akkó szojon !! erik.
hé te csira na húzzál erröl az oldalrol
Hy! Én ,most suliból írok, gépírás órán döglök! Hát most ide gépelek! Nem rossz a suli, nem szivatnak, mi szivatjuk az elsősöket folyamatosan!!!
Sziasztok. Nagyon Nagyon GAGYIK az Újfalusi RENDŐRÖK Laca.
Üdv mindenkinek! Hát látod ezért nem jó nagyvárosban lakni! Én egy 2300fős lakosú faluban lakok és a falutol 12 kmre van egy város ahova suliba járok! nem oylan nagy de nincs nagy forgalom de azé néha összejönnek az autósok! de nem motorral járok (me még no jogsi) de 1 7 mulva lessz! Muter ott dolgozik és bevisz meg haza is hoz minden nap! De ha meglessz a jogsim akkor motorral fogok járni!!
Cső mindenkinek !!!
Cső RSATTA mizu ?
remélem nem gyikolod a mocit !
Mert még télen megszeretném venni
csao!
en azzal jarok,de csak azert mert kulonben keson ernek haza.
ez a reggeli csucs eleg gaz.
Jelentem,megjelentem
Jelen!
Na ki van a fórumon????
NA gyerekek! Kinek miylen az isi?? hogy szopatnak titeket? és mivel?? Ki jár motorral suliba?
Az szép! Szerencsétleneket a romettal körbe motorozod
Ja tom, csak nem tudtam, mi a neve! Hát én Alsószéktó környékén(Petőfi és a Szelei falu között)!
csá mindenkinek! ma jöttem haza motorral suliból 80al le a hídnál és motorosrendőrök álltak az út szélén méghozzá 2 db Keeway hurrican rendőrmotorral voltak most vette meg a rendőrség a polgárőröktől csak azok széthajtották 43km/h órás végsebességgel üldözik a szabálytalankodókat LOL
Castrol r2
nem lehet rárakni az sokkal öblösebb meg jobb oldalra megy ki a vége!
csáó
ki mijen olajat használ a mocchoz?
köszi! azért a tiéd se rossz!
a nagyköruton !! 20 km-re kecsótol fülöpházán! és te ? kecsó melyik részén?
Jó a géped öcsém!!!
Hát itt mi a pálya?
rsata!

A 125-ös kipufogóját szerinted rá lehet vhogy rakni az enyémre is? Az nem lenne elég?(ha lehetséges lenne)
Ismét köszi rsata!
hát nem igazán tom hogy hol van. Hol lax?