Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne foglalkozz vele mindekivel gecizik
xlzx te idióta! Ha nem érné meg behozni akkor talán nem csinálnák annyian! és van akinek van annyi esze h egyszerre többet is behoznak és akkor simán megéri!!!!!!!!!!! Mi a faszé kell szidni a másikat?
drukkolunk
jó mindegy......az igaz h jobban megéri ha külföldről hozatsz be......de most azzal nem akarok baszakodni.....szóval ha vaterom megveszi nekem akkor mindegy....de egyébként előbb néztem ezen az oldalon képeket robogókrol.....nagyon kircsik vannak találtam egy Runnert is....de végülis sztem az sr mellett döntök.....bátyám meg vaterom holnap mennek megnézni.....nyugodt vagyok mert bátyám úgyse vesz nekem szart úgyhogy most mindenki tegye össze a kezét h jó legyen
Osztálytársam testvére 150ért hozott be 15darabot szal....
az eltérés kb 50-70 ezer Ft az meg pont a behozatal...mekkora segg vagy...
Hi mindenki! Hallod Hozass be olaszból! Ott 2-3 éves robogókat adnak szaré-húgyért! 25 ezer ft darabja! oylannak ami kurva jó ahoz képest!! Mert ott mindenki pénzes és midnenki ujjat vesz és a régi senkinek nem kell és az megy a szemétbe! Meg viszik ki az országból! 50ezerből veszel 2 db ot! 200ezerből 8 dbot veszel!!!
ez a honda x8r-s nek a műszaki adata
megnéztem ezeket az oldalakat amiket mutiztál .........hát nem naon jön be egyik sem..
ez minek a müszaki adata?
DITECHET NE!Azokon ha vmi elromlik csomó zsébe kerül majd megcsináltatni amit xlzx küldöt azt írják h 4ütemű hát ez nevetséges
2 ütemű, 70 ccm, 1 hengeres álló motor, 8 Le (8000 1/min), léghűtés, fokozatmentes váltó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, 92 kg
yah ténleg a yamahát kihagytam azok is naon királyak
A hondát nem ajánlom azt mondják h kaki a motorja a malaguti aprilia piagio-gilera ezekben gondolkodj az én malagutim is eladó lesz a tavaszal de ez max 80-85km/h tud a sportdobal ment 90-95öt de az haveré szal levetük róla.
NEm dehogy még kinéztem egy másikat is....Honda x8r-s 50es
Robogón azért kisebb a fék mert nem kell akkora testet megfékezni.
250ből 70es sr-t is lehet venni néz szét csak az aprilia tetszik?
320? jó vicc....260as talán de inkább 220as.
hát aztmondta h 200ezret szán rá de amit mutatott sr-t 250volt ....de ha tetszik és még nem adták el akkor azt is megveszi .....
ez is tetszett.....deh reménytelen vágyakat ne kergessünk
110ről meg is kell ám állni
ami még az rs mellett szól h sokkal komolyabb fékei vannak mint az sr-nek számomra ez nem elhanyagolható kérdés szal h a félt a fater akkor rs-t vegyél inkább vagyis győzd + kis sren 190mmes 1dugattyús elöl hátul az rs en meg 320as elöl meg 180as hátul ha jól tom és az első az 2dugattyús!!!
jó de tudod mi a baja az rs-el......az h speed beütése van...... és nem akar váltósat venni...
menyit fogsz rászánni??
jó az mondjuk 70es de amikor én néztem sr-t egy alap ment 90et de 1 sportcső 10-15 nyom rá