Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

110-et??????????? huhhhh remélem az enéym is fog annyit menni
piliscsaba....az itt van közel kb 30 km.
Ez hülyeség 1 sr tud úgy menni mint 1 rs akkár mikor azzal is lehet gyorsan menni haveromnak 110et megy az srje
Hát arról van szó.... H szeretnék váltos motort....de örülök ha a szüleim a robogóba beleegyeztek...mert hát tudniillik apu nem akarja h motorozzak....mert tudja h állat vagyok és gyorsan megyek....és félt.....szóval kezdésnek ez is megteszi
és egyébként lány vagyok....
Üdv!
És még fájdítják is a szíved egy váltos motorral mi? Szemetek...Na jó nem szemetek, csak nem tudnak mindent...
Ha valakinek van egy rs50e eladó 2002 2003 as évjáratú akkor érdekelne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
az új RS-eket szarrá lefujtják és a motort is ahoz állítják be és ha kiveszed a fujtást akkor a motor hamarosan mghal!! ezt nekem mondták! Ez igaz????????????
Sztem sokkal jobban jársz egy RS sel! Az eggyik Legkirályabb sportgép 50esben! És gondolom neked a sportgépek tetszenek csak a nagyok! Eltaláltam? De Robogóbol fasza az SR! De te tudod! Nézd meg ezt a képet pl: és dönts okosan! Vagy nézd meg az adatlapom ottis van pár gép!
na most nem akarlak megbántani de Te lány vagy??
jah igen SR-t néztem de keverem
nekem is fekete sárgába tetszik a legjobban...... azért köszi
RS sportgép

sztem te az SR-t nézted magadnak....ami nem rossz robogó nekem sárga feketébe jön be a legjobban de amennyié olyat veszel annyi már kapsz (váltós)motort is....
Szijjasztok!

Én most ilyen robogót néztem ki magamnak.....mondjatok róla légyszi valamit....jó vétel lenne?
már hogy lenne drága?pfff...
nem.ez bizony sajjá töjt
Mi ez Rs50 naked?
Annyira értek hozzá, hogy tudjam, hogy ha kisebb van elől jobban gyorsul, meg ha hátul nagyobb akkor is!Azt nem tudom, hogy melyik a jobb!?És mibe különbözik a kettő?Jah és mennyivel megy így kevesebbet!
Jah és Robman nem minden fogaskeréktől lesz nagyobb a vége!Csak ha hátul kisebb lesz vagy elől nagyobb! Bár gondolom ezt tudod!
tanulj meg olvasni nem azt írtam h ugyanolyan hanem azt h ugyan nagyobb!!!!
nehogy elhidd ezt a marhaságot!
ha cseréled a fogaskereket akkor vagy jobban gyorsul és kisebb lesz a végsebessége vagy nem gyorsul annyira de nagyobb lesz a végsebessége
elöl ha kisebbre cseréled akkor fog jobban gyorsulni ha hátul nagyobbra attól is jobban fog
mien nagy baromság ez h fogaskerék cserétől ugyanúgy fog menni
hát a fogaskerék cserével ugyan nagyobb lesz a vége de nem fog úgy gyorsulni
inkább sztem gyűjts még a hengerre mert az a legjobb befektetés a sport kipuff rendszer után
Ha csak az egyiket lehet megoldani, akkor inkább jobban gyorsuljon!Akkor előre kisebbet, vagy hátra nagyobbat?
Vagy csak vagy ez vagy az?
Aha!Nekem meg sajna nincs lóvém 70-es hengerre meg karbira, úgyhogy azt hiszem fogaskereket cserélek!Csak nem tudom, hogy csaináljam!Melyiket cseréljem!Igazából az lenne a legfaszább, hajobban is menne, megjobban is gyorsulna!Ezt, hogy lehet megoldani?
hát nemt om fizettem már 20 ropi fölött összesen...
és csak egy lengőkar hátúl:D
9-10 inkább 10 felé nem NEM AKAROK KÖTEKEDNI
Azon az rs még ráadásul af felni van