Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért mert itt a baráti körbe 2 haveromnak van injectoros szutyka és mindkettö meghalt egyik egy runner másik egy SR és nem tudja senki megcsinálni szal csak ezért! a karbist meg házilag is piszkálni lehet
z3 ez csak a látszat! tudjuk mi h nem igaz!!! :)
LOL.hülye vagyok már teljesen arra
karburátorosra gondoltál?
azért mert sokkal drágább,meg a javítása is többekerül mint a katalizátorosé
sziasztik!
rsata miért mondtad h ditech-et ne vegyek?
David 46 Te is kinn szoktál lenni a Tesco parkolóban!!!!! Az állat jó! Amikor arra járok és kinn van valaki mindig megnézem, még ha csak autóból is!!!!! Már lehet téged is láttalak!!
Nem Ópusztaszeren, hanem Pusztaszeren lesz a találkozó!! Nincs nagy távolság köztük!! Jönni valaki????
vmit nagyon félre olvastam
Te?!neked ki mondta hogy 125ös volt?
Pfff, 125-öt mi?
gloom, gondolom ezt viccnek szántad?
egy 50-es primaval meglőttél egy "06-os RS 125-öt
Ópusztaszeren találkozó lesz?????
Szevasztok srácok! Nem tudom mi lehetett a westendnél előző hét pénteken egy sráccal...2006-os RS-e volt, azt mondta már nuku benne folytás, és kihív egy gyorsulásra...kérdezgette mit megy a motor stb...meséltem neki már ne migazán akart menni a lámpájoz....aztán csak kimentünk kb 60-70 méteren kapott 10 métert. Nem tom vagy a srác volt nagyon béna vagy a motor, pedig volt rajta egy sportdob féleség is...
ördögi lány
Szia!! Ne félj, először az én szüleim sem akarták megengedni az rs-t! csak tod nagy a rábeszélőképességem!! Anyám majd elájult, amikor meghallotta, h motorozni akarok!!!
Amikor megvettük nem volt benne folytás, csak apa tett bele egyet, mert tudta, h úgy is addig húzom neki ameddig engedi!! Na ennek felét sikeresen kiégettem, a másikfelét meg kiszedettem! De erről neki nem kelett tudnia!!:)

Sok sikert az új mocchoz!!!
Sziasztok! DE régen jártam már itt!! De gondoltam benézek, mert már hiányoztatok!!
Szurkoljatok, ma viszem a moccót a szerelőhöz!! Rem nincs neki komoly baja, mert Szombaton motoros találkozó lesz Pusztaszeren, és mocival akarok menni!!!! Lehet tolnom kell a szerelőig!!!:( DE akkor kiteszem a kiakadásjelzőt!! Meg jó, h nem lakik olyan messze!!
ditechet neeeeeeeeee vegyél
Szijjjasztok!
Ohh képzeljétek vaterék voltak megnézni a Sr-emet és elvitték
de a motor telepen azt mondták h jövő hét hétfőn hoznak ezüst szürke Sr-t , és lesz ditech is.....szóval még várhatok
Nekem 1 hónap és 42ezer
nekem 3 hónapot mondott és 35 ezret! ebböl 4 hónap már megvan és 52ezer! És még NINCS JOGSI!!!! már csak a forgalmi vizsga van hátra!
35????

nekem bőven volt vagy 50-50 mondjuk én béreltem "motort" mert akkor még nem volt de az csak 10 X 800 FT
neked?
nekem 30ezrezt mondott az ember de 35lett végül és 3honapig tartott