Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello van itt valaki??? Nektek mennyi volt a jogsitok és mennyi idő alatt lett meg?
nekünk is csak hétfőn
Ja Sajna kezdődik! De nem mindenkinek! haveroméknak Hétfőn kezdődik!
sajna kezdodik az iskola
nezzetek milyen jo kis vinnyettam van ... tzr topicba:D
hát jó én nem mondok semmit mert nem ismerlek titeket.....
oltás hol mi merre? fél éve ismerem ezt a tulkot,személyesen nyár eleje óta...hidd el nem vesztes sokat hogy nem ismered .....
huhhh hát itt zajlik ám az élet......
NEm akarok beleszólni.....szóval nem is szólok bele......látom oltsátok egymást rendesen
nah én megyek pihizni..... puszi nektek
aludjál...egyél bundáskenyeret.meg étcsokkoládét meg haribo gumicukrot,ne kérdezd h ez most h jött...lélekben épp a holnapi kreszre készülök
Nincs elég jó smile ahhoz, hogy kifejezzem az érzésemet. Ezért annyit mondok: LOL
legközelebb jöszz,mind a 3 dög rajtad lesz
DAVE134!Nem összeveszni akarok veled, de osztom xlzx véleményét!Ekkora hülyeséget!25.000-ért motor? Faterom ezzel foglalkozik, megvannak a kapcsolatai, és 70-ért hoz olyan Malaguti meg stb. motorokat, amíg még ráadásul sérültek!(csúsztak velük)Meg ez hülyeség!Egy motor sem megy szemétbe!Azért olyan olcsóak a motorok, mert ott qrva sok van belőlük!Amúgy meg 25.000 is pénz!Ja!És csak a benzin odáig jobb esetbe 25.000 rosszabb esetbe 30-35.000 Ft!
Mondjuk, igaz ami igaz, láttam nálatok is magas a kerítés, és kutyák vigyáznak arra hogy senki nem jusson KI...

Na tényleg megyek. RS50-esek, bocs az OFF-ért. Gyuri nevében is. Az övében főleg. Néha elszalad vele a ló, ilyenkor tudni kell kezelni
nem is vettem észre h sárgaházban laksz....
Áááh, pite. Én csak te testi épséged miatt nem utánoztam . Na megyek, jönnek az ápolók, villanyoltás van .


Na, nem kell a muszájkabát!!!
jó ok...mondjuk aszentendrein komoly volt az errhatos srác ahogy tolta a stoppiet meg a wheeliet
Jabazz Úgy visszafogtad... alig bírtam lenyomni a Busákat a lámpánál ... hű, milyen mérgesek lesznek ezért ez eres125-ös srácok!
kussolsz....örülj h 1átalán mentem veled meg h rámeresztettem jó sokszor a seggemet a cbf hátsó ülésére
haggyál már.... engem már az RS is legyorsul. Mondom, az új VOLVO buszok is. A bevásárlókocsi is!!!
De akkor is jobb a "Sanchez" a GTA-ból, mint az RX
az rxről...meg hogy a szentendrein legyorsultalak
bizony
Ilyen híres?
Miről?
Te vagy a Deli Gyuri?
Ne teperjél Gyuri.
én se vagyok túl messze hééé csak a jogsi van még messze tőlem...
Dejóóó... még egy csabai