Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked van már a baleseted óta új motorod vagy megcsináltattátok??
Nah ja

De inkább 500 lóerős M5 ami kényelmes meg minden mint 400 lóerős ferrari amibe nyomorohatsz
de tényleg más érzés amikor oda lép a vezető te meg nem bírsz kikelni az ülésből a rendőr meg magára borítja a kávéját amikor elszáguldasz mellette
Meg hát minek a Ferrari?

2-es golf is tudja városba az 50-et, városon kívül 90-et, autóúton 110 és autópálya 130-at.

Mer hát a törvényt azt mindenki betartja és nem lépi át a sebességhatárt

Szal nem lehet kihasználni a Ferrarit
Mert mindíg a rendőrnek van igaza
Mintahogy a focipályán a bírónak
nah de azért mégis más érzés az hogyha bőven 200 ló fölött van a segged alatt
hát milyen motorjuk van
Hát én a Ferrarit választanám aztán eladnám és csinálnék a pénzből 10 Kispolskit meg 10 tarbantot


Na jó ez csak vicc. A minap a lámpánál megálltunk 1 Ferrari 360-as melett. Teccik de nem szálltam volna át. mer kicsi. nem férek el benne rendesen meg asztán a fogyasztás elégetném 1 nap alatt a kőolajkészletet és még elektromos ablka sincs benne csak klíma

Szal maradnék a BMW, Mercedes és VW világába

Nekem nem a lóerő meg a gyorsulás számít. Vagyishát nem minden áron!
Hé sutyerák!! A Kaszap ikreket ismered???
én voltam és 80-90-nel simán lehet menni a sor mellett ha van sor ha meg nincs akkor többbel is
hát de most gyorsulásról volt szó.
amúgy nekem ferrári nem kéne,
inkább polski és a sponzoroktól kap is sok money-t amiből utcára vennék egy audi-t
Jó éjszakát mindenkinek!
én ma átéltem deh nem simóval meg nem is én voltam aki a füstöt nyelte egy 2003 as rs 50 essel gyorsultam , hümmm hát a gyerek azt monta hogy 15 ló ... érdekes eléggé lemaratt a ménesével
De honnan veszed hogy odabasz egy Simo ezt mond már el légyszíves! Egyenlőre egyébbként az SR-t megverjük gyorsulásban persze nem ez a végcél de mikor kész lett a mocim Robbynak a gépe már tuningolva volt..
hát én ott szakadnák meg a nevetéstől
De azért ha választanod kéne inkább a Ferrarit kérnéd mint a polskit, nem?
én is ismerem alent én is halasi vok
Jaja igazad van
Áhh milyen égő lehet már beállsz a lámpához egy fasza 06 rs-el beáll melléd egy simo oszt űgy odabasz hogy csak nyeled a füstöt!! Na egy ilyen esetet szívesen megnéznék
valamiben igazad van tuning
kussoljatok már el !!!
Amúgy jó télleg ez nem veszekedni van ez a fórum de aazért nem az a ciki ha régi mocid van ha nem mit hozzol ki belőle és mit tud. Nézd meg PL: ott a hungaroringen a kis polski oda veri a ferrárikat nevetséges egy oan kis autó meg veri a kulákokat. Ez esetben így van a motroknál is hiába van 800ezres rsed ha egy 60ezres simó a lámpánál oda ver
30 ruppa + felrakás összesen úgy 35
nem volt drága
Hé easti!
az egyik haveromnak haverja az alen!!
mennyi volt az idom???
azért írtam hogy legyen mibe belekötnöd re krix krax gyerek
Oké
Ezt most miért kellett ide írnod??