Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

150e?
ki az a madár? :)
na jóvan akkkor úgy mondom h nem kicsit hanem sokkal több
bocsi, csak reális akartam lenni :)
110e?
haha egy kicsit több
100e?
nahogy ne haljon ki a topic szerintetek mennyiért veszik majd meg az RSem ha le lesz festve meg a telók fel lesznek újitva???? akinek elmondtam és tudja az légyszi ne írja le
kihalt a forum???
nekem volt már ilyen élményem h a 2001es 50es RSt a simsonommal úgy odabasztam h csak na a gyerek majdnem sírt 1 hónapra rá vett 70es hengert meg 21es karbit de nem sokat ért vele mert gyári kipu maradt
bazz hát ha ezt a fúvókás dolgot így gondolod tegyél bele 150est bazz akkor biztos fog menni 130at istenem.......
Tegnap láttam egy vadonat új Audi TT-t (ami most jött ki) és szerintem veri a 430as Ferrarit kinézetben (azt meg egy hete láttam kb.)
pontosan nekem van egy 50es RS-em is meg egy 125 RS-em is ameddig nincs jogsi asszem oda is irtam h forgalmiról jöttem haza
na ezt megpróbáljuk...
Na látod akkor ne mondja már nekem hogy elég oda a 80
mi a 2es golfunkal 200at mentünk az autópályán de aztóa már nincs meg
vagy bocs 50-es az rs?
a 125-ös Rs-ed ennyire nemmegy? nekem egy 86-os 125ös Hondám van az kiló 50-et nyomja
KURVÁRA HIÁNYZIK


De addig maradok az ócska hasznát autóknál 2002-esévjáratú X5, szar öreg használt
alig verte az A6-ost Gyulára át
egyebket végsebességeket nem értem ám ám....én ma probaltam amikor jöttem haza forgalmirol és 11 ezernél 5.be vitte a 100at...ugyanennyinél 6. 110 ...valoszinü akkor h 12 000 120 13 000 130 lenne usw,usw,usw....csak kellenenek ahoz egy ket dolgok egyebkent 96os a mocim és igencsak ráférne sztem egy felujitas de semmi baja motorugyileg ezekszerint
ezt megértem
neked nem hiányzik a motorozás ideiglenesen sem?
én rengeteg mindent csinálok mellette de nekem hiányozna
kell egy pofon vagy megverekszel érte?
Totálkáros, szal megcsinálva nem lesz. Vagy legalábbis nem nekem

Új motor nincs még mert: -egyértelműen ki van írva az adatlapomra hogy szar a kezem! ergo nem motorozok addig amíg nem jövök rendbe mert még a végén újabb gáz
-50-essel már nem bajlódom az idén, jövőre 125 és majd az

meg van elfoglaltság helyette; gyógytorna, rehabilitáció, elektromos kezelés, no meg esténként autókázás!!
ha már itt tartunk az én szar 95ös rsem olyat csinált h a dudával ki tuttam nyitni az elektromos garázskaput(gondolom ugyanazon a frekvencián működött)