Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PÉs eddig mennyit költöttél ráá?
helo!
tegnap kitágították a fúvókámat 90-esre és belepakoltak 1 sport légszűrőt így most jobb a hangja de még mindíg csak 90 a vége
valószínűleg a kipuff dobban van még folytás mert beledugott a szerelő egy csavarhúzót és meg is akadt:(
Ja bocsi 320 ért
Jaja 350 vazze egy ilyen szart idomok nélkül!!
Talán 200 körül van a reális ára ennek az Rs-nek
nagy barom aki megveszi
ha az enyém drága 350ért akkor ez:RS 50
vazza meg
hú de vicces vagy Dadis 3perc 100ig haha szólj mikor röhögjek! amúgy 100ra 9-10 körül van fennt ja és nem perc hanem sec
És volt 3perc míg elérted a 100-at nem? :D
Bocs, de addig inkább nem megyek lee! Amit elnyernék azt költhetném benzinre! Nem ám!Az én motorom soha nem menne kiló 30-at!Tudom, hogy otthagynál!
Zsóóti!Szép az Rs-ed!Jól néz ki fehérbee!
xlzx!Ha rám céloztál, akkor képtelenség, mert soproni vagyok, és nincs annyi pénzem benzinre, hogy Óbudán motorozgassak! Mondjuk a motoromnak télleg fos hangja van!
akármikor gyorsulhatunk pénzbe is ha lejösz igen a kis simsonommal lenyomtam egy 2001es gyári RS-t akkor, cagiva super city 50est, aprilia mx 50est ,yamaha dt 50et
amúgy tegnap pörögtem azzal a 2001essel (70es reszelt henger, 21es dellorto, malossi sportlégszűrő, 6,5öt eszik 58kg a tulaj) de viszont úgy odaraktam h a sötétbe mikor hátranéztem alig láttam 100ig kb 30métert vertem rá, 130nál már nem is látszott a tükörbe LOL
Bár ha azt nézed tuning cucc van a motor és meg van hozzá minden gyári szar jah és ismerem az első tulajt aki tuti hogy nem gyilkolta a kis gépet
Kicsit nagyon sok olyan 250 környéke inkább ideális magyar viszonylatban
kicsit sok az a 350nem gondolod?
Ata ki az a madár aki 350-et ad egy lengőkaros RS50-ért???? 350-ből már olyan 125-ös RS-em van(igaz hogy rendszám nélkül) hogy beszarás
nem kék,fekete-piros...
itt van az aki tegnap ment óbudán,Aranyvölgyi úton(ami a bécsiről lekanyarodik),kék-piros, új rs-sel? szentem 50es volt,mert fos hangja volt,de aztán lehet hogy 25ös
rsata!Milyen Rs?Évjárat, stb. stb.?!Egyik haveromat lehet, hogy érdekelné majd!Ha egyáltalán eladod! Ja és Simoval lehagytál egy 2001-es Rs-t? A srác nem tudott motorozni, vagy a gépe volt fos? Amúgy milyen gyakran szoktál gyorsulni!Akár ellenem is tolhatnál egyet! Ha kell pénzbe is nyomhatjuk! És ne értsetek félre, hogy én most itt nagymenőzni akarok, meg csak a veszekedést akarom kelteni, de egyszer gyorsulnék valakivel!Ki akarom próbálni! Ennyi!És légyszi ne ugorjatok nekem, mert télleg csak ennyi, és nem akarok rosszba lenni senkivel!
honnan tudtad mondtam h nem mondja el aki tudja haverom is ma járt iyg elhagyta mindenét jogsi, személyi, pénztárcába volt minden de egy nyanya megtalálta

11-12nek kéne lennie újkorába! most ha 9bar alatt ha van akkor már nem olyan jó
Helló!
50 ccm-es mocinak mennyinek kell lenni a kompressziónak, kb. hány bár ??? (Cagiva Primám van)
Robogóolajat használok, az jó bele??? A robogóolajnak nagyobb a kenése, nem? Szal akkor nem is megy úgy a masina, mi?
Lécc, írjatok, köccke!
talán 350e?
Á nem hiszem el de elhagytam a jogsimat tegnap este
De nem naon tud érdekelni mert ugyan úgy mocizok mintha meglenne a jogsim Télleg amúgy van egy ujj kipuffom Majd teszek fel róla képeket
Ja és úgy együtt hagytam el mindent Jogsi személyi igazolvány+ lakcím igazolvány!!Áhh....
na jó van ne tulozzá má
300 ???
Vagy olyan 280 körül?