Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinek villogjak meg feszítsek rajta szerinted?? Egyébbként tökre nem vagyok olyan. Összegzem: Kivettek egy folytást régebben a gépből, ment 60at de olyan volt mintha folytva lenne csak nem kapott üzemanyagot sem. Hazajött a szerelő barátom amerikából, kivett mégegy folytást, 80at megy így csak kell még bele 90es fúvóka. Sajnos a szerelő visszament amerikába így máshol kell várnom a fúvókára. Kellene cserélni fogaskereket is de akkor gyengébben gyorsulna, de nekem nem a végsebesség a lényeg hanem a gyorsulás.
Látod Kryss neked nem arra kel a motor hogy motorozz hanem hogy feszíts rajta meg villogjál!!!És a géped mennyi idő alatt van 80 on???10-15 KM EGYENES ÚTON???? ?????
te esetleg megkérdezheted, h tegezhetsz-e aztán a becézésről beszélhetünk
Hát elnézést kérek attól akinek megsértettem az öntudatát de akkor kérjetek bocsánatot RS Robbytól!! De tisztázandóan ne hívjon senki női néven!
Ne viccelj,csak poén volt!
Fiatal srácokat nem terrorizálok
Tovvábbi jó anyázást a brigádnak
Hé béci! nekem semmi bajom senkivel és nem haragszok senkire! ha azt mondja h bocsi akkor elfelejtem ami volt! De sztem midnenki! NEm de?
ÁÁÁÁ neeeeem
ez nekem szolt?
Z3 valamit elarult? :P
Bocs Sanyi!!
az írástudatlan motorostársaim kedvéért Jet-Ski...
csa all
mindenkinek le lehet allni sztem a 80 is eleg vegulis 40 a megengedett nem ertem mit kell fikazni
kerjetek bocsanatot egyemastol
Mit árultok?
na mivan vöröske!?
80 nál meghalsz?erre vagy olyan büszke??
tényleg menj inkább jetskyzni!!
Krissz te nem vadállat vagy hanem iylen lóbaszó picsafej! Téged az isten basszon emg a seggednél fogva!!!!!

A többieknek meg jó pihenést a 7végére és baleset mentes szálguldást és olcsó benzint! Hétfön jövök vissza akkor lenyomom az entert!!!!!!!! na csááááááákány!!! mindenkinek!!!!!!!
pááááááááá!!!!!!!!!
Szóval becézzük egymást.. Szólíthatlak málépofájúnak?? Én leszarom a végsebességét! Szép legyen, menjen amennyire nekem kell és kész
Használt vasat nem illik leszólni kiscsávó!
Tudod nem csak azért vesznek használt vasat az emberek mert arra van pénzük,hanem azért is mert esetleg tetszik nekik az adott évjárat valamelyik típusa!
50ccm-es 06-os RS-t meg nem kifizetődő vatta újjan venni!
De ha sok a pénzetek akkor látogass el hozzánk,biztos kialálunk valamit ezügyben is
hé gloom! ez a Vöröske teccik!!!
De büszke vagy a nagy pofádra! 80at még a simson is megy!!! az összes réggebbi megy 95ös minimum! Na akkor melyik a szarrabb a régi ami megy 110et vagy a te ujjad ami alig 80at? de komolyan nem értem mire föl van iylen kurva nagy kéepd! aztán beverik és kusba leszel! elhiheted! Nem csk neked van új rsed de a többieknek nincs ilyen nagy pofája!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buzikám!!!
szar vagy krish!!!!
buzi !!az én 2002 esem tuning nélkül viszi 10 000 es fordulatnál a 95 öt!!!!Buzikám beszoptad a harcibránert!!
He vöröske először 60 volt, most már 80 király vagy de h jön a 100 akkor már 100-al megy?????még egy pár hozzászólás és eléri a 150-et
Tudom, Z tudom! 80at azt az enyém is viszi, de nem is kell több nekem! Meg lehet kérdezni Robiékat hogy motorozok, nem vagyok egy vadállat..
Voltál má te pesten öcsi?
nem értem hogy lehet ilyet mondani.nekem a TZR benn a pesten meg szentendrén még épphogy birja utazóba a 70-80at
Amúgy meg próbálj már meg egy forgalmas 80.000 fős városon át menni 100zal?
Mi bajod van buzikám?? Ki beszélt 60ról?? Attól hogy a tiéd annyinál szétesik, az RS még mindig 80at megy