Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnap kölcsönadtam haveromnak a motort és nemtudom mit csinált vele de a láncot totál elszakitotta ugyhogy vehetek ujat
Mért miylen mocit akarsz venni? hanyas évjáratút mennnyiért?
kössz,bár a váltókar az nem lényeg mert azt megcsinálom de repedta mocin a lámpabúra amit kinéztem
váltókar az 10-14ezer de meg lehet heggesztetni indexrelé 2500 fttól 4000ig lámpabúra nemtom
Valaki segítsen lécci!!!

Mennyibe lehet,egy Váltókart,indexrelét,dudagombot,szív lámpabúrát venni?
Ezt nem ide akartam küldeni!
Ja sztem is! vegyél eggyet!
úgy hogy veszel egy AM 6os blokkot
6ost nem lehet tenni a 345ös blokkba,csak 4est+5öst és 30 körül van az ára szereléssel.
merre felé lax?
Hello!
Köszi, hogy irtatok.Még egy kérdés mennyibe kerül és honan lehet szerezni (Idomot és lámpát)?Ja és 3 sebességes a motorom 6-ot hogy lehet bele pakolni?
Okés
csak a lámpa alakja más de a csavarhelyek ugyan azok.
nem kell átalakitás!ugyanaz
sztem megoldható semmi sem lehetettlen lehet h kissebb átalakítás szükségettetik.
persze h lehetséges! asszem a 125ösé is jó rá
Hello mindenkinek!
Bocsi de egy hülye kérdést akarok feltenni nektek.Van egy aprillia rs 50-em ami 94-es és kocka
lámpája van, na ezt szeretném lecserélni a fejidommal együtt az ujabb változatára (kerekített lámpa).Ez lehetséges?
Baszki.


Tuning irtam föoldalra S.R.T.-s linket
nem
Nálatok jó a www.italmondo.hu ????
Ja jó nyomja de még nőhet egy kicsit hozzá.... BAhh egy ilyen jó motort összetörni elég szarügy!!!!
szerintem is bukta de szerintem nagyon ügyes
Ezért ilyen olcsó olaszba az Rs Nézzétek meg, nem semmi :)








(végén sztem bukta!!!)
hihető! tedd fel a képeket kíváncsi vagyok rá! Hanyas évjáratú az rsed? menynit visz végbe?
Cső
Tök faszára sikerült a mocim rendszámtartó tábláját levágtuk az indexeket felfúrtam az idomba sztem tök jó lett majd teszek képeket fel!!!Már készülőbe van a jogsim de megtalálták a régi jogsimat is de csak a tokot A kártyák nem voltak benne