Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért raktam fel versenyidomot hogy szépen nézzen ki , csajt meg autóval viszek
pontosan 2
én nem mondtam 1 szóval se h szar a használt motor.és a 2005-ös RS ezerszer jobb mint a 06-os(DERBI)mert az még aprilia bármien régi is a tervezés.és nem fogom lecserélni a az RS-emet.de még továbbra is teccenek a supermoto-k.
szerintetek mennyit dob mondjuk 1 100-as fúvóka az inmár 88-as végsebességen?
Nem vagyok buzi nyugodjatok meg. Persze megnéznek a motorral engem is de szerintem így nem lehet csajozni.. Rob: Amikor belöktelek a bokorba
Akkor miért raktál verseny idomot? Így hova üljön majd a b.nőd?
Nem kötekedés, csak érdeklődés!
üdv a fatökű brigádnak . én ma vittem be először városba a mocim és annyi jó kiscsaj bambult rám , az 1 i még kiabált is hogy vigyem 1 körre deh az tagadhatatlan hogy ezekkel a gépekkel 1 szerűbb a csajozás és aki ezt nem használja ki az vagy nagyon ért a nőkhöz vagy quára deh melegebb az átlagnál ...
melyikbe????
Például akkor ne kössek bele Robi mai megállásába?
Egyébbként te nagy nőcsábász lehetsz barátom (ilyen tirpák fejjel)!! DE BAZMEG HA AKAROD LEGYEN A TIÉD AZ UCCSÓ SZÓ MERT HA TETSZIK HANEM ITT BÉKE LESZ!!
Sziasztok!!! kurvára elegem van abból hogy nincs jobb dolga egyikőtöknek sem csak az hogy hogyan kössön bele a másikba!!!
ez itt rs 50 fórum itt azt beszéljük meg h milyen a moci miért mennyiért stb...
nem az egyéb szarokat és sztem mind a 2 fél részéről eldurvult a helyzet!!
úgyhogy kössetek tűz szünetet és kész
amúgy ma voltunk kecskeméten találkoztunk olaszmelóval
holnap meg megyünk Rs robbieval jászberénybe mert nekem új fúvókát tesznek meg ha van rá rendszer akkor rendelek ja és tudom hogy unalmas már a duma de: MOTOROSOK vagytok és össze kéne tartani nem a másik gyengepontjába belekötni......
Hát ha neked azért kell motor h villogj vele...
a kék nél úgytom van egy erősebb piros azt hiszem de lehet rózsaszín,
Kris:nem villogsz mert nem tudsz kinek, nem jut eszed be a szó h p...a, ja és nem kell mekérdezni, nem harap, nincs foga ne félj tőle
gloom kiakadt, idegében mocizik egyet
Gloom te nem a kék pirulára gondolsz? vagy én gondoltam roszra?

BÉKE VAN!! BAHHHH!!!
ha nincs kussolás akkor lehet jelentkezni a pofonokért!!!!

Az életben rengeteg szitu akad mikor keménynek kell lenni de az olvasott ok nem tartozik bele
Majd felnőttök és csendes kis emberkék lesztek akikkel mikor majd az asszony üvöltöz akkor magatokban arra gondoltok,hogy bezzeg anno milyen kurva kemény gyerek voltam a sportmotor.hu-n...
Elég nagy baj az hogyha egy lánynak azért tetszel meg meert mocid van, de te tudod..
Mivan Tommy92 te csak messziről figyeled az eseményeket?
a bocsánatkérésem a márka (ezt hagyjuk inkább) típustársaknak szólt!
"kinek villogjak??"" Hát ott lehet van vmi gond ezen már a piros pirula se segít
Na akkor úgy néz ki hogy béke van a fórumon?
Akkor dögöljön bele, uram. Igen uramot írtam de vegye magára!!
Jah
Jolvan mossá nem kell szenyózni bocsánatot kért nem?!