Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a gyári gyújtás van rajta? Többi izzó is ami generátorról megy (nem akksiról) azoknak a teljesítménye megegyezett az előírtakkal? Ohm bácsi nem volt hülye.
AM3-4-5-6-ra van gumiszívócsonkom. akinek kell sikítson
Ez az RS & nem az SR fórum!
Üdv!

Egy kis segítséget kérnék.
Van egy 2002-es Morini blokkos, de karburátoros változatú SR-em.
A fesszabályzóm meghalt., és nem kapok hozzá. AZ a kérdésem hogy van-e tudomása arról valamelyikőtöknek, hogy a ditechével működne-e? Katalógus szerint nem egyezik a kettő, lásd a képen.

Előre is köszi.
Az egesz lampat csereltem komplett
Foglalatot is cseréltél?
Hülyeség.... az enyémen 15W az előírt távolsági. Gyertyával tovább láttam volna.... komplett lámpacsere után az 55W H1 már megfelelő.
Rendszerben gondolkozva a nagyobb porlasztó hamarabb feltölti a hengert. Általában alacsonyabb fordulatra lesz tőle erősebb a motor a tetejére pedig veszít a fordulatszámból. De van amikor pont jó lesz. Az, hogy másik porlasztóval nem indul a motor még simán lehet beállítási probléma. Nem egyszerű beállítani!
Na nekem meg 6000 alatt nem akar húzni, kicsit fullad is, sztem nagy a fúvóka, mert asszem 92-es vagy 94-es. 6000 felett meg mint a veszedelem.... ( még jó hogy bejáratós blokk, de ki kell próbálni na... )
Mekkora henger van rajta? 50 -es vagy nagyobb?

Amúgy nem lehet, hogy kevés anyagot kap? Mekkora főfúvóka van a 18 -asban?
Sziasztok a hétvégén újra neki estem a még megoldatlan problémámnak hogy miért nem megy 9000 fölé 6-ban ha van kompresszió és 9000-ig bitangúl húz.
1.szombat leszedtem a kiput kiégettem mint hülyegyerek a villanykörtét
durrogott mint büdösisten de kiégett
SEMMI VÁLTOZÁST NEM ÉRTEM VELE
2. Vasárnap a jó időnek hála ismét nekifogtam
kicseréltem a karbit nagyobbra 18-volt rajta és tettem rá egy 22-t
be sem bírtam vele indítani na ez hogy pcsába lehet.
3.Hétfő visszajöttem dolgozni és majd pénteken folyt köv
Na, most, hogy 25W-os izzókat raktam bele még látok is valamit :) Már csak be kell állítanom, mert kancsal szegény...
Enyémnek teljesen jó a világítása, semmi probléma nincs vele. Olyan izzókat kell használni ami elő van neki írva.
Hali!
Azt szeretném megtudni h a gilardoni 1 es henger nikaszilos-e, mert ha jól tudom akkor azt nem lehet fúrni. Csak nem vagyok benne biztos hogy az-e
Köszi.. :D
Hát az enyémen pl ( RS2 ) egy rugós csavarral lehet állítani az egész lámpabúratartó konzolt. Én most 25W-os izzókat vettem bele, ezekkel még egész tűrhetően világít. Amúgy meg ilyen kismotoroknak elég gyér a világítása, sötétben nem érdemes sokat menni...
Azon kéne tudni állítani.
hali. valamelyik nap rakenyszerultem h este motorozzak, es a kibszott hidegnel mar csak zavart jobban, hogy mintha nem is lenne lampa az elejen a motornak, loszart nem lehet latni se refivel, se az alappal, ti ezt hogyan oldjatok meg? van vmi tanacs ra? nagyon folfele vilagit szerintem. koszi a segitseget
Keresek Aprilia Rs-t (púposat)
Rieju Rs2-t :)
Ha valaki tud elfogadható áron az írjon! :)
Előre is köszi :)
Van hozzá hütöm hibátlan 5000ft
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek minarelli am6-ra hűtője?
Az enyém 2004-es és szigszalag tartotta össze.... De ha minden igaz ma már visszakerülnek az idomok és amíg 10 fok van és süt a nap addig hajtani is fogom :D
Miért, mit készül elkövetni?
Ezt ilyen szépen nem sikerült még megfogalmaznom :D

Nos, úgy tűnik kész az index relé helyettesítőm LED-es indexhez. Ha lesz időm tesztelni és beszerelni, (és működőképes is) megosztom veletek.
Akinek az arca nagyobb mint az esze, azzal nem lehet mit kezdeni.