Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na nézzük akkor:-D
predatormz@freemail.hu ez az msn, illetve email címem is egybe
illetve, a facebookon, Csatlós Gábor néven megtalálsz:-D
és tavassza legkésőbb indulunk;-)
Köszönöm a jó tanácsot, de majd én eldöntöm.
hali, ha egy sport kipufogot szeretnek feltenni a gepre, akkor mit ajanlotok? az arrow jonak tunik ahogy nezegettem, az jo is, vagy csak a hire nagy? meg mit kell cserelni kipuffon kivul h jo legyen? szeles utat!
Hát nekem most 100-105. csak egy 80as dr henger van rajta... most lesz nagyobb karbi, meg talán sportkipu, ezek nagyon lefolytják szegényt, bár így is egész nyomatékos
MAjd még dumálunk addig, at amint jóidő csapatunk...
igazából most hétvégén is lehetne, de hát nincs kész a géped
Akkor mossad ki az alsó görgőt (mert feltartja az olaj, és nem érzed rendesen ha lötyüg) ha kicsit is lehet csavarni, akkor nem sok van neki hátra, ha felül 3-4mm-t dől még csak akkor azért az esélyesen életben lesz még.
(pórba után visza kell olajozni azonnal, mert a féktisztító fémtisztára leszedi, és azonnal megkapja a pára a tökrösített felületet)
oldalra lehet döntögetni, fent a dugónál már 3-4mm-t is mozog... de azt mondta erre a nagy motoros barátom telefonon, hogy normális. A csavargatást nem próbáltam.
HAjtókar, amin a kotyogást nézted.
(mire le-fel kotyogást érezni, addigra oylan hajga van mint egy döglött zetoprnak:)

Szval két ujjal megfogva csavargatni kell (próbáálni) a hajtó(kar-rud) at.
A döntögetés is sokat elrául (oldalra) de az igazi a csavargatás.
A hajtókar alsó felén?
Hát igen, alig várom, hogy újra megülhessem a lovat. Pláne, hogy ha nem egyedül kell csapatni

Neked mennyi a vége? Az eredeti áttétellel és 50-es dugóval nekem 85 a vége... még keresem az okát. Ötleteket várok erre a problémára is.
szerintem emzoli az alsó tűgörgőre gondol
Hami. Én még sose bontottam szét am5-6 blokkot. Eddig robogó tuningos voltam. Csak azt írom neked, amit én is hallottam h mi lehet
Tuji majd segít ő vágja a témát
de tavasszal gurulunk
Hol találom a hajtórudat, és az mit csinál?
Ennyire még sosem kellett megbontanom a vasat...
A hajtórud alsó szemét mossad ki féktisztítóval, és utána próbáld kétujjal csavargatni.
HA csavarható szárazon, akkor xar.
(ha nem,akkor olajozd vissza a szemet)
Mit kell lebontani ahhoz? Gondolom az olajozó részleget, és a vízpumpát biztos...
Van valami trükkje, vagy csak mindent kicsavar és lekap? Kell valamire figyelni, ami szét akar majd esni, gurulni, stb?
hát akkor nézd meg mi van a gyújtásdekni alatt...
Nos, szétkaptam a hengert, és a hajtókar hosszirányban semmit nem kotyog, oldalirányban picit, ami szerintem még normális. Nincs sérülve se a henger, se a dugó szerencsére. Az önindítóval kompresszió nélkül szépen jár a dugó, semmi kopogást nem hallottam. Próbáltam mozgatni a főtengelyt (amennyire hozzáfértem), de semmi kotyogás.
Mit tudok még megnézni a blokk kiszerelése nélkül? Azt végső esetre hagyom...
Nem is baj, hogy nem ott volt a matatás, mert jól benéztem a riasztó kábelt a fényképemen... a negyedik nem kék, hanem piros-fehér.
Szerintem pont elég volt egyszer is bepostolni...
Dobsz egy msn címet hogy tavaszig el ne vessz , nem lesz kivel motoroznom :D
Mi a csere oka ?
Öhh,közben Dimma (Suzu 777) megtalálta a hibát: gyújtáskapcsoló
(ami amúgy sem ekll rá,mer tpályagép lesz:)
De azésrt kösz.
Tulképpen, a töltő,("gyújtótekercs" és a trigger (jeladó) tekercs ellenállás értékétől már boldog lennék.
Kifogástalan állapotú 2010-es Aprilia sx-50-es supermotomat, elcserélném hasonló állapotú rs-50-re. A motorom, tökéletesen münködik, csak rá kell ülni és menni. Nem hajtottam, garázsban tartott. pechnyog@citromail.hu. A többit telefonon, vagy személyesen. Csak komolyak!
Rajzom van, de a tekercsrol nincs bovebb info
Inkabb huzalozasi rajz.
Zsír, köstcsi!

Nincs véletlenül egy jav. rajzod, hogy melyik tekercs miylen paraméterekkel rendelkezik?
Azért is kérdeztem, mert nekem is Motowell sisakom van egy olcsóbb kategóriás és nem szelel annyira mindenesetre az bevált
bár igaz, hogy már egyszer csúsztam is vele de mégsincs semmi baja! na jó a festék lejött de egyáltalán nem feltűnően! tehát ennyi belefér szerintem :D