Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amíg ki nem folyik a nívó lyukon öntheted nyugodtan! ;)
(Természetesen vízszintesen álljon a motor)
Valaki meg tudná neke mondani h az am5-ömbe mennyi váltóolaj kell?
1.5-2 deci?
Sztenderen melegítsd be a motort és időnként mozgasd meg jobbra balra. Nyitott víz beöntővel, mert a víztérben vannak termosztát egyebek amelyek akadályozzák a víz mozgását. Amikor már biztosan kinyitott a termosztát akkor lehet abbahagyni a légtelenítést. Persze lehet más baja a motorodnak. Ezért azt is nézd meg, hogy bugyborékol-e a víz. Olaj van-e benne .
http://www.kepesmotor.hu/april...

E-mail: ncs0513@freemail.hu
Nincs mit!Nekem már volt vele kellemetlen tapasztalatom!Csak azért szóltam
Szia nem tudom jó ár e de véleményt szeretnék kérdezni 17-ért :
22-es dellortó
hozzá illő szívócsonk
carbon vagy milyen membrán
erősített kuplunk kompletten .

Ezt mind egy 80as top hengerre szeretném rápakolni
Szerinted mit fog produkálni.
Köszi az óva intést
Én sóskúti vagyok. érdtől ~5km. Budapest az olyan 25 innen, nem vészes :D
Hogyne... a János kórháznál, a Moszkva tér felé. Te?
így van ;) budapesten belül merre laksz? ha szabad ilyet kérdezni
Ok... meg fogunk egyezni :)
(csak jöjjek rá előbb, mije fáj a kicsinek... )
9k körül gondolkodtam. elég patika karbi... nagyon keveset használt.
igény esetén adok hozzá neked fúvókákat.
Ok... mennyit gondoltál érte?
megvennéd? eladó amúgy. Dellorto karbi. keveset használt, patika
de előbb belepróbálom a gépbe h tudjak következtetni
a 17,5 lehet érdekelni fog
gyári kaksi 14es :D most van egy 17.5-ösöm direktszűrővel, azt belerakom a napokban, de sztem még az is kevés lesz neki, úgyhogy 9 vagy 21 lesz
Valaki tud gyors választ adni? Szeretném minél hamarabb megrendelni
Mekkora a karbid?
elég nagy a hátsó lánckerék, szal pörög min a geci...
Most néztem egy arrow rendszert rá, lehet beruházok egyre...
karbi mindenképp kell neki nagyobb, mert ez nagyon kevéske neki...
Persze kilehet hozni belőle sokat,csak szerintem asse jó ha nagyon kihegyezed a gépet.rs 50 leovince v6 rendszerrel bejáratás után 110-et megy,azért néztem nagyot,hogy neked 80-as és 100-105 megy,bár az órák lehet(szerintem biztos)nem egyformán mér.Illetve a tied azért biztos nyomatékosabb.
Sziasztok!

Ma lebontottam a két oldali deklit a blokkról, és megtaláltam a kopogás okát. Egy kóbor alátét pislogott vissza a kuplung lamellák közé szorulva . A jó ég sem tudja hogy kerülhetett oda, de körkörös kopás látszik rajta... valami távtartó lehetett valahol, de nem találtam meg a helyét. A nagy örömömben összeraktam a vasat, és mentem vele két utcát oda-vissza. Elég hangosnak tűnt, de lehet hogy csak én szoktam el tőle . Mikor letámasztottam, akkor vettem észre, hogy a víz majdnem 120 fokra ment fel e remek 2 percnyi motorozás alatt. A hengernél forró volt, a bevezető hűtővizes cső is meleg, de a hűtőrács teljesen hideg volt a cső becsatlakozásánál is. Indulás előtt feltöltöttem az elfolyt hűtővizet, de arra gyanakszom, hogy a rendszer levegős maradhatott.

Mit gondoltok, mi lehet még a baja?
Sziasztok!

Hátsó lánckereket kell vennem és most kicsit tanácstalan vagyok, mert nem értek nagyon hozzá. Gyárilag 47-es való bele, de 48-asat szeretnék felrakni. Elvileg gyárilag ez való hozzá, de ebből nincs 48-as http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Nem tudom melyik méret mit számít. Tudtok segíteni? Előre is köszönöm! :)
Hát nemsok... 13/53-as az áttétel
Nem a legkomolyabb henger, de ebből is egész jót ki lehet hozni
Váltóba mennyi olaj kell?
vmiért nem tudtm fölváltani 3-asba, csak ha egy kicsit megpöccintettem lefelé 2esbe, utána vette csak a 3-ast. erre gondoltam elsőnek...
Az a vég nemsok,bár a0 DR 80 nem a iszonyat teljesítményéről híres. De fasza az a henger is.Áttételen is nagyba fögg,hogy mennyit megy.Milyen áttételed van?