Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne vegyél egyenlőre, ezek a kapcsolók 1-200Ft-os tételek! Rendszeresen járok ilyen boltokban, keresni fogok olcsóért. Max a csatlakozót kell lecserélni olyanra, amilyet kapni. Ma találtam is ígéretes csatit, majd küldök fel képet. (kb. 60 Ft volt 1 pár)
Mit kérsz érte?
Igen ugyanilyen a kapcsoló, a végét nem néztem hova csatlakozik, de ha gondolod utánanézek. Sztem egy elektronikai boltban olcsóbban lehetne venni ilyen kapcsolót.
sziasztok tudom hogy nem ide tartozik de azért megkérdezem avagy kiárusítom :D! Tehát közeledik a tél és vele együtt a téli sportok,
ezért Eladom a Snowboard -omat =) 2x votl használva kitűnő állapotban van az alja ugye karcos a csúszás miatt.
Ha valakit érdekel a következő telefonszámon ér el.:
0630 214 71 68 =)
komplett zárszett eladó! ( gyujtás zár az elekktromos résszel, a tanksakpa zár tanksapkával, és az ülés alatti zár) 2 dn szép kulcs van hozzájuk.
Ide írjatok:
ms1964@freemail.hu
Tudok neked küldeni egy használtat, 3K-ért.
Igen van 10 000ft
Nem tudod véletlen hogy hol lehet ilyen mikro kaccsolót kapni?
Az is elég lenne,ha a típusát meg tudnád mutatni
Vagy,hogy is kell ezt keresni :
Az első fékkar alatt van egy mikrokapcsoló. (ez párhuzamosan van kötve a hátsóval)
Hali!
Sok helyen láttam eladó gyujtás oldalu dekni am6-hoz(öninditos)
Mindenhol 1000-2000Ft ért és nem valami jo dolog nak tartom h 1000 ft ,- és akkor a posta majdnem többe kerül mint az alkatrész, ezért az lenne a kérdésem hogy vasmegyében, hasonló árban nincs-e valakinek eladó?!
Vagyis mára gondoltam :)
Akkor a sárvédő pótlást még hagyom egyelőre. Akkor van jobbos főfékhengered? Holnap meg tudod nekem nézni? Előre is köszi!
Főfékhengerem még csak-csak de sárvédöm nem igazán van ami pont rávaló.De vannak sárvédöim amit kis átalakitással rá lehet teni
Heló!

Rieju RS2-eshez van első sárvédőd meg első fékhengered?
Tnx!
Holnapra lesz kép
Ezek az én képeim!Valóban nem olcsóak.De jelenleg a képen látható tipusokhoz nem tudok adni kereket de régebbi modelhez vannak szép felnijeim korrekt áron.Tudok hozzá futómüvet is.Itt vannak képek róla hogyanis néz ki beépitve.
Én is nézegettem az enyémen sincs sajnos!
Könnyen meg fogod találni a helyét!
Van egymás mellett két pici lyuk a konzolon a fékkar előtt!
Más:
Ma sajnos rá kellett döbbennem,hogy az előző tulaj volt olyan
agyas hogy a gázbowden felső részét egy kis dióval pótolta
(gondolom lusta volt új bowdent venni)
ami ugye bár duplán mozog egy műanyag hüvelyben,legalább is nekem.
El sem tudom képzelni hogy úsztam meg a szezont de ma karbitakarítás után összeraktam & gázadásra úgy felakadt mint a
krva élet!Mondanom se kell a motor csutkagázon 2mp alatt fasza volt,azt se tudtam hova nyúljak hirtelen.
Isteni szerencse hogy erre itthon jöttem rá & nem valahol útközben!
Ha,már itt tartunk külön meg lehet venni valahol csak a gázbowdent,mert nekem csak arra lenne szükségem...
(Vagy talán nem is az okozta a felakadást,hanem mert
elgyengült a rugó a karbiban?)
Körbe tudod nekem fotózni, hogy működik, hol és hogyan van felrögzítve? Én semmilyen lehetőséget nem találtam...
Köszi
13.4 a töltésem se több se kevesebb 5000-es fordulaton.
Aki benne van a teljesítmény/végsebesség tesztekben adjon legyen szíves nekem tanácsot. jelenleg 80as top henger és 18-as karbi van a vasamon nagyon hamar fölgyorsúl végsebességre kb12-14 a nyomás a hengerben 2-ben vígan elindul állóhelyzetből de még 3-ban is ha nagyon akarom. a végsebessége kb 80km/h elől 12-es kerék van hátul nem tom szerintetek mekkora áttételt bírnak ezek?ha 15-öst veszek rá akkor sokkal gyengébb lessz?hol van ezekben a motorokban a fojtás? mert olvastam valahol hogy ki lehet venni , gondoltam itt választ adtok .
Előbb mérd meg a töltést! 14,4V fölé ne menjen mert tönkre teheti az égőket és az irányjelző automatát is!
Az enyém 95-ös és van rajta első féklámpa kapcsoló ( a fékkkar alatt)