Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

email/msn címem:
boruzs.laci@freemail.hu
Heló!

Engem érdekelne a dolog. Adsz egy msn vagy email címet?
eladó egy 70es vashenger hengerfejjel dugóval gyűrűkkel karcmentes hengerfal, dugó nincs fényessé kopva, típusa ismeretlen semmilyen jelzés nincs rajta.

gyári jó állapotú használható 50es vashengerszettet nagyobb fajta kipufogóleömlőset beszámolok.
Bocsánat, valóban elírtam. Nekem féknyereg kell, első féknyereg, amilyen az RS2-esen van.
Én főfékmunka hengerröl beszélek!Neked kerékfékhenger kellene?
Rendben, akkor megveszem. A fékbetétek is benne vannak ugye? :) A postacímem ide írjam, vagy elküldjem e-mailben? Utánvételes fizetés neked is megfelel?
Igen!Hibátlan állapotu
Köszi kimotorozzuk a benyát és leveszem a tankot azt ráfigyelek hogy hogy áll
Ha a lanc nyulott, a kerekek sem lehetnek tul fullosak
Most mondta a motoros baratom, hogy MZ kapcsolot kell venni. Lehet, hogy kicsit tuningolni kell hogy bemenjen, de az is par 100 forintos tetel. Jovo heten szerzek egyet, es megnezem. Nekem viszont valami utangyartott cuccom lehet, mert ki sincs furva az a 2 tarto lyuk, de a kapcsolo helye ott van kialakitva. Sot, at sincs furva ott, ahol a kapcsolo pecke atnyulna a fekkar tovehez... Egyre jobban kiva a f..om a sufnituningolt szarokkal, amik a piacon keringenek!
Sziasztok..Ha valakit érdekelne van komlett hátsó lánkerék első és lác is annyi baja van a lánc kissé nyulott de a lánkerekek fullosak ha valakit érd....
És jó állapotban van? Elsősorban nekem azért kell, mert az enyém nagyon ereszti az olajat.
Uhh az nagyon király lenne,ha találnál!
Ha,tényleg ilyen forintos tétel akkor mindenképpen kellene!
Vááá szólj ha megtudsz valamit!
Igen olyan van nekem is hozzá!
Fékkar az nem is kell, csak maga a munkahenger. Milyen márka? Mert az enyémen 2 dugattyús AJP van most.
Le kell venni a vákum benzin csapot valószinü be ragadt a kis úszó ami visszajelez a műszerfalon ott kell keresni a hibát
Tudok adni egyet 5000ft.-ért de fékkar nincs hozzá
Köszi, hogy utána néztél, de ennyi pénzem sajnos most nincs rá.
Bontott!Az áj 27 000ft.De te tudod ha tudsz olcsóbban akkor azt kell meg venni!
Ennyiért újat adsz? Most komolyan kérdezem, mert ezek tudtommal 3-4-5ezer Ft-ok használtan.
Kompresszió milyen?NEm kap túl sok olajat?
Ezt nem értem .
1-be 9500 a vége csumázva
0-ba 13 ezer legalább hanem több
2-be 9500
3-ba 9500
4-be 9500
5-be 9500
6-ba 9200
Mintha annál több nem férne ki a csövön.
DELLORTO 28-as karbi eladó!
Ide írj: ms1964@freemail.hu
10K + posta?
Sziasztok kéne egy kis tanács vettünk egy 2008as rs 50et és a tartalékjelző állandóan világit rajta mielőtt megvettem megnéztünk 3rst is és azok nak is világított vagy szét volt húzva a csatlakozó.Kérdés ez tipushiba vagy olyan drága a banzinszintjelző hogy nem éri meg kicserélni .Ha valaki találkozott már az alábbi híbával és körbrjárta a kérdést irjon légyszi. köszi