Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te hol motorozol h nem tudod kihaszálni a végsebességet azt nagyon sokat ahol már a látótér mosódik kisetudom mondani 60km/h
én nem mondom h a régi, szar ciki használt simsonom jobb, csak azt h egy szinten vannal,pedig a simónak az árához még kell egy 0-a h elérje a tiéd árát
Magyar leirást leszarja, de ugybár a fő piacuk európa, és EU szabályoknak kell mgefeleni....
Szerinted Fernandez bácsi a Derbi gyárban nem szarja le a magyar előírásokat?? A kinézete meg relatív..
azt mondtad h a hasznalt motor=szar meg h ciki a 94es szal ennyi szar vagy
má hogy lennének szarok az ujabbak össze vissza vannak fojtva legalábbis az RS 125ök meg szarul is néznek ki nem véletlenül vettem én is 96os szériábol valot mert ez a lehetö legjobb többen is megmondták nah meg alegszebb...miért ojan nehéz elhinni h régebben nuku fojtás mert nem voltak ijen környezeti elöirások és szinte a versenygépeket gyártották utcára is...full verseny technika de ez már szinte sablonszöveg mert legalább 2x leirtam már ki kell találnom vmi ujat ...de legalább én nem kamuzok
Nemtom ki mondta hogy rosszul megy az enyém.. Az a baj hogy fogaskereket is cserélni kell rajta, vszont nekem jó így mert nagyon gyorsul, városon belül meg nem tudom kihasználni a végsebességét. Régebben Robi mondta h szarabbul megy a mocink mint egy Simo de azóta megtalálták a másik folytást is!
Ezzel nem értek 1et

Mármint az RS roby-s dologgal

Norbi meg Ádi meg Balko tudja miért !!!!!!!!!
Baszki de ha egyszer egy "régi rs " jobban megy mint a te ujj Rs-ed De amúgy nem szarok a régi mocik még ugyan csak faszák!!!!!!
köszi majd TZRnek mondom hogy :látod ha sokat eszel te is ilyen brutális szörnyeteg leszel"
Z3 majd csinálunk képeket meg videókat még de ennek a fasznak(tommy92) van rolla mondjuk pár videója csak az a baj h telefonnal lettek csinálva! De jók amúgy! 2 csávó van akinek r1 e van eggyiknek átalakított meg egy pár szupermocis meg pár crossos! pár kép rolluk! van egy honda cbr 1000 rr
Nah aztmontam h ciki.. De nem az a ciki hogy valakinek használtja van, hanem hogy váltig állítja hogy sokkal jobb mint a 06" os RS. Bezzeg mikor mindenki szidta az én mocimat nem volt ekkora felháborodás...
leszaroztad?ne szépítsünk...
Bazmeg ne legyé má ilyen kemény! Amúgy mi is a baj, az hogy leszaroztam a használt-motorokat??
te hülye vagy!
huzz a jetsky-s forumodra mer itt mindenki utál a pofád miatt!
Rs robby meg jo arc vazze
nem olyan pöcs mint te!
Lehet hogy nagypofájú faszkalap vagyok de kommunista az nem, az egész családom FIDESZ párti.. Én inkább a MIÉP-et támogatnám, de nem szavazhatok sajnos..
krisztike bazd+ mennyél el sakkozni ot nem fogják fikázni a nagyképő pofádat! meg ott nem ütnek le! csak azt a buzi paraszt ami vagy! Amúgy elismerem a motorod kurva jó de te egy szar vagy! Bahh aztán nehogy beszarj álmodba!!! kis papa kedvence! elkényeztetett picsafej!!!!! Ki mondta h agtresszív vagyok? leverem a fejét anka a köcsögnek!! :D:D
a képről: Jaja a csávókám nem ma tanult! de jö haverunk ugye Tommy92?
nézdd meg robman2 adatlapján az utolsó képet és megtod mért pont vörös LOL
Amúgy meg mit mondanál a Szolnoki haverodnak?? Hogy van egy srác akinek nagy a pofája??
azé vörös mer kinézem belölled meg a képedböl!!!
Csak a rohadt komcsi gecik ilyenek mint te!
van neki msnje?vagy vannak képeid,videóid?
hé Z3!
A srác legalább ennyire nyomja a kereket is!
az egyik haverja meg kerekezés közben piálja az ásványvizet!!!!!!!!!!!
Miért pont vörös?
krish !
A motorod jo csak te vagy 1 nagypofáju vörös geci!