Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cső én 235-é vettem. de "80"-as TOP henger 21-es Dell Orto meg direktszűrő, sportkuplung ,sportváltó meg ARROW sportkipu gyári véggel

de most szerelőnél van .....de ha jó lesz lehet eladom...
Na akkor Kris(tina)boy és RS Roby(láttam rólad képet, sutyerákkal )

Itt szidnak titieket(főleg Kriszgirl-t)

Szal nem hinném hogy engem kell leugatni azért mer mondtam hogy ne veszekedjetek értelmetlenül

Kris engem nem érdekel kinek mennyi pénze van, mert van aki szimszonnal odaveri az 50-eseket és olyanokat megcsinál vele amit a Streetfigher a 2-3 millás gépen nem!
Nem hinném hogy le kell nézni azt akinek használt motorja van, és a motor se feltétlenül szar mert mi ol a használt motorokra fél év garit adunk ...

Egyébként RS Roby a helyedbe nem égetném magam 2005-ös RS-sel(ilyen vén öreg használt motorral)
Nem ciki hogy a 2 haverodnak 2006-osa van? Neked meg full régi 2005-ös
Na fiúk most olvastam vissza a fórumot és Kris te tényleg jó nagy fasz vagy!!! Már jó dolgodba azt sem tudod hogy mit csinálj Visszább kéne venni egy kicsit az arcodból!! Szerintem itt a fórumon az összes ember Rs e odabaszná a tied mind gyorsulásba mind végsebibe így én a helyedbe nem szaroznám le senki mociját!!Sőt még egy fasza Simo is na akkor télleg megnézném a fejed
Rsata te fasz a Derbi is Minarelli blokkos
Csak most olvasom de amugy nem szolok be masnak Rsata tom hogy nem veszi komolyan
abba igazatok van h durva amit krishboy mondott,mer nekem is volt már simsonom,jó az,de azé a 06os apit azé nem kell lefikázni mert egy öntelt vkinek olyanja van,nekem is oan lesz,csak 25ös
Igaza van tuningnak meg jo haveromnak olaszmelonak!olaszmeloval csak vicceltünk amikor mondtam neki hogy kis munkás meg ilyenek! Én nem vágok fel az rs-emmel mert tudom hogy egyenlöre 60-at megy de azt mondták ha fojtás nuku akkor na mindegy ne bonyolodjnk bele!Meg hogy valaki megteheti hogy 10 motorja legyen annak legyen engem nem érdekel! megbecsülöm amim van és a simson még ma is motor!szóval megnézhetjük hogy az ez7ek a mai müanyag motorok 25év múlva is motor lesz-e mert szerintem nem!nekem is volt simsonom!na csak ennyit akartam írni!
csá!
figyi te mennyiér vetted?egy ismerősöm akar venni
mekkora szar vagy krishboy...
johnny16 z egyetlen aki nem vág fel de za a gyerek legalább megbecsüli
azt hittem fokkal értelmesebb vagy
enyém az kreatív életem első ps-os munkája
kris egy "használtszaron"
erről az öreg jármű szar jármű szövegről mindig eszembe jut régi szeretett audink (sajnos már nincs meg) arra mondjuk senki nem mondta hogy rossz mindenkinek tetszett és hát a micsu carisma egy nagy +!+! az után bocs elkelandoztam
vagy talán krisztina
ajánlom robman2 adatlapját h megtekincsétek kris alias krisztinát
Csak az elsö indexben van a különbség!!!
idefigyelj te kis f@sz ne mond má azt h a használt motor szar
meg h bevered vki képet pffffffff
tiszta zsir vagy azt itt vered magad ugy nézel ki mint egy csaj hülyegyerek
Krishboy Te egy fasz vagy vazze!!
Attol h neked uj motorod van nem kell játszani az agyad!
A használt motorokat meg ne szidd mer azok még apriliák!
És én a 2002 es rs emmel ugy otthagynálak h nem tudnád merre bujj el szégyenedben vazze!
Fogadni mernék h egy fasz köcsög komcsi geci vagy!
És ajánlom figyelmedbe ezt a két képet te fasz!!!hasonlitsd össze!neked derbid van aprilia felirattal köcsög!Te ilyen buzi lehetsz!Te hülye senki!
kris emléxel mikor megkérdeztük h fiu v lány vagy? na az szentem cikibb hogy lánynak néznek minthogy vkinek használt motorja van ja van! azt a képet érdekes egyböl kitörölted!
gyere ide is én is lenyomlak a simoval
ja és nekem is szólj és akkor kitolom a kis 70es simsonom és még lehet végre is odateszlek ha 85nél nem megy többet a "derbid"
Kris , ha erre felé jársz szólj és kitolom a simót, és gyorsulhatnénk egyet , bár ez csak egy 85-ös használt szar és csak 3 sebességes, de legalább megegyeznek majd az erő viszonyok
HAJDUUUUUUUU!!!
Nekem is 2002 es rs em van és az utazo 80-85 a fékek qva jók és 95 a vége full gyáriban.
Tudok ajánlani 1 csávot debrecenben aki csak rs 50 esekkel foglalkozik.olaszbol hordja be.ha gondolod vegyél fel msn re és megadom a telszámát is.
naja meg 800-é megveszi azt és akkor a lámpánál a Simó odapakolja...