Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, olyankor kell forrasztózsír, vagy sósav, rozsdamaró... Lényeg hogy sikerült, és látni is fogsz vele, főleg ha patentúl be van állítva a fényszóród. A köcsög autósok rögtön lekapcsolják a hosszúfényt, mikor odaküldöd a refit
Igen sikerült, de a 2 lámpával vagy másfél órát kínlódtam... Alig lehetett beleforrasztani, mert nem fogott az anyagon szinte semmit. De most már nagyon szépen világít :)
Kösz, akkor megnyugodtam
Ez biztos nem
Na sikerült?
Van akkora karimája neki, hogy könnyen hozzá lehet forrasztani a foglalathoz. Most szedtem ki a régi izzókat, sajnos ki kellett szinte vésnem, mert hiába melegítettem pákával, nem olvadt meg az az anyag amivel beleforrasztották.
Én is úgy akarom, hogy 3-4 helyen odacsípem, ha esetleg mégsem lenne jó, akkor ne kelljen szétvernem ezt is... :D
Ami van izzód, annak stimmel a szoknyája a foglalatba? Nekem ahogy faragtam,lecsúszott az izzó száráról. Lefaragtam méretre, visszahúztam rá, és 3 helyen megforrasztottam, mert eléggé lötyögött.
Köszönöm a gyors válaszod, akkor neki is látok kicserélni. Nekem ennél kisebb van itthon, de nem mertem belerakni, mert féltem nem tesz jót a generátornak, de ezek szerint nem probléma. Kösz még1szer.
Nekem Am5 van, és 60/55w-os izzóval használom. Semmi gondja. A lámpatest nem olvadt meg, és a generátor sem nyög. Ja és nem kell töltögetnem az akkut 3 naponta. ÉS LEGALÁBB LÁTOK ESTE
ilyen:
http://www.trendix.hu/uploads/...
Kicsit tuningolni kell a szoknyáját, mert túlméretes.
Jó reggelt!

Am6-os blokk generátora elbír egy 55w-os halogén izzót? A motorban gyárilag 15w-os volt, de az éjszaka semmit nem ér...

Előre is köszi!
nézd meg a hírtetésem
valakinek eladó rs 50? :D
Igen normális!Nem kell megijedni az igy müködik tökéletesen:Össze épitve igy tölti be a funkcióját.
Acélháló erősítésű klingeritet, tűzgyűrűvel. Gyári tömítést!
Rugó törés?
Az is szimeringes nem?
Nem tudod véletlen, hogy az első teleszkópok közül 2008 -asnál miért van az, hogy az egyik kemény, a másik teljesen puha? A puhát ha összenyomom vissza se jön.. kicsit meglepődtem
Nem tudom érted-e mire gondolok... Normális ez?
Aprilia SR csere érdekelne?
Sziasztok !

Múlt héten váltam tulajdonosává egy RS-50 nek.
Szükségem lenne hozzá egy- két dologra !
Pl: vagy egy jobbos gyári, vagy egy pár másfajta, de felszerelhető tükör.

Esetleg egy benzincsap (bár ez utóbbi megoldódni látszik)

Ha valaki tud ilyesmit kérem jelezze !
Köszönöm !
email: apriliamotorok@freemail.hu tel:06 70 459-6036
Az én kuplungom is ilyen, mert elvannak kopva a lamellák, de ha meleg a motor akkor nem érezni már.
Ha minden igaz akkor a Denso W20EP-U az az NGK BP6ES -nek felel meg. (?)
Sanyi 502! mielőbbi jelentkezését várom! :D
és még valamit:
a rezonátor és a dob közé, tegyek e valamilyen tömítő anyagot és ha igen akkor milyet, vagy mit?
Na én egy ilyen gyertyát kaptam
Denso W20EP-U
fogalmam sincs, hogy ennek, milyen a hőértéke!:$ valakinek valami ötlet?