Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

delortoPHBL22-es karbi eladó .ár 10eft
szacsomotor@freemail.h
évjárat?
A topikot látogatják bontott alkatrésszel foglalkozók. Amúgy kapható felújító készlet, esetleg jobban nézz utána. Barátod a gugli. Italmondo pl.
hello

rs50 am6 blokkon hol talalhato a motorszam? van egy 3 számjegyű beütés rajta az esetleg?
Üdv!

Van valakinek eladó, Aprilia rs50-re első jóállapotú féknyerge?
Mindenféle boltot összejártam, és mindenhonnan elhajtottak, hogy ehez nem létezik felujjítószett. És 24 ezer Ft ért nem óhajtom megvenni az újjat.
oké, megvárom :) köszönöm a tanácsokat :) ha még lesz valami, úgyis írok :D
annyit tudok a kipufogóról, hogy sokkal csendesebb, mint a gyári, mert másképp áramlik ki a gáz rajta! ennyi!
Viszont, ma a szerelő ad egy normális gyertyát!
Az alacsony hőértékű gyertya jobban esetleg teljesen kiég.
Nem gond, hogy felvettél. Kipufogóra ugyan azt tudom mondani amit Tuji. De ha nem értesz hozzá, akkor várd meg inkább a bejáratás végét, az a biztos. Alacsony hőértékű gyertyával nem bajlódnék mert nem tud ön tisztulni a gyertya, ezért lerakódik rá a korom.
Cserélj gyertyát arra érzékenyek ezek a kis gépek!
Nem tudom napi 10-15 emailem van alkatrészekkel kapcsolatban.email.:apriliamotorok@freemail.hu tel:06 70 459-6036
Mar sokan javasoltak, remelem nem kell sokat javitani rajta :)
Vidd a Varges motorhoz! Budai úton van a mentavillal szemben! Rendes ember, ért is az apriliákhoz! Ajánlani tudom!
Értem. Nem volt annyira hideg kellemes 20-on pár fok. Remélem mindenesetre, hogy nem lesz nagy baja, egy 15 be megállhatna szervízzel együtt :)
Köszönöm az információkat... akkor mindenképpen tolom oda.
Fehérváron esetleg tudsz megbízhatót?
Attól függ, hideg időben ennyi idő alatt is igényelhet egy kis többlet bengát. Gondolom akkor rugó készletet kellene cserélni, ahány hely annyi ár.
A hangtompító is a kipufogó része beleszól a működésébe. Amennyiben nagyon hasonló akkor nem okoz problémát, ha nagyon különböző akkor vélhetőleg másképpen fog működni a kipufogód. Ebben az esetben inkább járatás után rakd fel.
10 perc állás hideg indításnak számít?
előtte érdről jöttem vele. elindult majd 200m után fulladt és már akkor nem nagyon tudtam váltani sem. ha rugótörés az kb. mibe fáj?
Legjobb esetben túl sűrű a váltóolaj, főleg hideg blokk esetén. Lehet rugótörés, kuplungagy beverődés lamella törés. Mondjuk a hideg indítás trükkös volt az enyémen is a gyári porlasztóval. Viszont, ha menet közben köpi be a gyertyát akkor lehet, hogy a hengere is ratyi . Esetleg még a kuplung oldali szimeringen keresztül szívhat váltóolajat.
Nézelődtem valószínűleg azért nem indul mert beköpte a gyertyát.
Viszont a kuplung nem emel ki, hiába húzom be a kart nem tudom betenni egyesbe. illetőleg ha sikerül ugyebár akkor tolásnál érzem, hogy fogja a motor, viszont hiába húzom meg a kart, nem emeli ki 1-esből a motort. ötlet esetleg? Remélem nem nagy a baj.
és a bejáratás alatt felrakom, azzal akkor okozhatok gondot vele szerinted?
Lehet, hogy váltó olajat kéne cserélned és azért bőg fel a motor mert csúszik a kuplung.Szerintem.
Az elmondottak alapján a szívatózás elmulasztásától a főtengely széteséséig bármi lehet! Elzárt benzincsap?
Ha tömítetlen a hangtompító az gond, mert elvész az erő a motorból. Mégha kis mértékben is. A bejáratás után is felrakhatod az új hangtompítót.
Kösz kösz!
Hát ilyen már a habokba nem volt benne,mikor megvettem!
Köszi:P
elgondolkodtató ez is :) de mindenesetre, ha nem muszály nem pörgetem :) Most már akkor úgy néz ki, hogy minden oké lesz a motoron, csak egy normális hőértékű gyertyát kap és minden fasza lesz :P

ja és persze olajat a tankba :D megjegyzem :)
Először is, hálás vagyok a segítségért, felvettelek msnre, ha nem gond!
másodszor, a kipufogóra van valami javaslat? hogy most tettesem e fel, vagy csak a bejáratás után, mert állítólag addig míg nem kopnak össze az alkatrészek addig csak lerakodik a sok kosz, meg olaj és később probléma lesz belőle! Szerinted így van?
akkor lassan fogom én is bejártani..:) vagyis alacsony fordulaton! :) de az új gyertyával, ami még nem is 9es hőértékű királyul indul :D
Majd még írok, hogy haladok :)