Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képeket küldjél már a p.roli1995@gmail.com-ra :)
Külső, Műszerfal stb :) mindent fényképezz le :)
Első szériás rs, 96-os.
a képeim közt meg tudod nézni
Nem kevés benzin árán kicsit jobban menne.
Sportlégszűrő mit dobna az Rs-en ?
Sziasztok!

Tudtok olcsó boltot ahol AM6-hoz kapok alkatrészeket? Elvittem a gépem motorszerelőhöz és közölte velem, hogy kössem fel a gatyám, mert 40-50k nem biztos hogy futja az alkatrészeket... :/
Nekem van egy 2002.-es rs 50 jó motorral apró esztétikai hibákkal 190-e ft.-ért elviheted.
Milyen évjárathoz kellenének a cuccok
Hali!
Keresek púpos rs-t vagy Rieju rs 2-t
Ha valaki tudna eladót, max 190.000Ft-ig az szóljon már :)
Előre is köszi :)
Köszike cimbi rendi vagy szerintem erre még visszatérünk a számod elmentem ha ugyvan megbügyköljük? Ha lessz időm ugy meg zsém akkor hivlak ne felejcs el ha hivnálak (Y) Max ha ugyvan fehérvárig bejössz nem ha teis ugyálsz zsével azt onnan együtt mert én fehérvártól 30 km lakok amugy a szerelőm arra van mór fele cseténybe majd hillak köszike
Ha jól emlékszem Istikee extrema-d van,mint nekem,(Ha több dolog is érdekel,itt vagyok Mór mellett, 40perc alatt ideérsz RS-kével-is,v.tel:20 3850131)ha igen,ezzel szívtam én is,így a kép szerint nem jó,alul is gumiszilentesnek kell lennie,ha felül elég hosszú a nyakrész a szilent alatt,akkor van esély átalakítva,hogy jó lesz.Én is úgy tudtam összehozni,még megvannak a pontos főbb méret adataim,ha kell megkeresem,265mm re emlékszek szilentluktól-lukig távra,felsőszilentlukközép-és rugótányérszéleközt talán43-45mm
Sziasztok!
Eladó vált Rozikám, ha érdekel, részletek ___Itten___
http://www.kepesmotor.hu/honda... CSERE ÉRDEKEL APRILIA RS RE
Mármint a felfüggesztése olyan e alul mert felül néztem képen az passzol de hogy alul jó e mind1 lényegtelen holnap kiderül minden
Szerintem az év uccsó motorozása megvolt ma!
Reggel 10h 15km 100km/h végig & a kis RS-nek meg se kottyant.
Tudom ez már már állatkínzás,de mondom ha beteg akar lenni akkor
most legyen!
De,hál istennek nem volt gond!
Nem is olyan régen valaki kérdezte a fórumon,hogy
"megérné-e RS-t venni"?
Én erre csak annyit mondanék hogy vegyen egyet & próbálja ki!
Nekem csak pár hónapja van meg,de már is nagyon a szívemhez nőtt!
Jah & nem utolsó szempont hogy az emberek nagy többsége azt hiszi hogy vérbeli nagymotor!
Ha méretet nem mondasz akkor az életben nem mondja meg neked senki egy másik monitor mögül, hogy belevaló-e.
Vegyél fel msn-en. verespeti00@citromail.hu Vagy keress meg fb-n.
Veres Péter néven megtalálsz, a profilképem az ami itt is.
Srácok! Kellene nekem pár cucc az rs-hez! Valaki ismer valami bontóst akinek vannak alkatrészei? a következő cuccok kellenének:
Hátsó teleszkóp, Plexi, Kipufogódob, kormánycsutka
1995 évj
Valaki mondja már meg nekem légyszives bele e megy az rs-be ami a képen van. köszike
Hali!
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a Rieju Rs2 futóműve milyen?
Nem járkál az úton? :)
Nem tekeredik? :)
jah... meg beledarálták Michael Jackson kuláját.... Max így jönne ki az a 41
fémszál helyett aranyszál van benne :D 24 karátos... :D
azta QQQrva
41ezer? Mi lelte az embereket? szettet veszek annyiért
http://www.motorgumishop.hu/sp...

létezik :D 120/70 és első kerék, de létezik :D
Hát igen, megoszlanak a vélemények nagyon...
Pl faternak a gépén volt Bridgestone gumi, azzal vette a gépét, és kb a 2. km után lefüstölte a gecibe, akkora egy rakás szar volt... És ez mindegyik Bridgestone-ról el lehet mondani.
Lehet hogy fejlesztettek, és ez a bt, amit te használsz jó, de én tuti nem veszek Bridgestonet :D
Inkább veszek egy nagymotor első gummáját, hátra... akár egy vágott slicket...