Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! dugót kell cserélnem a gépbe, top racing 49mm dugót rendeltem valaki tud róla valamit? 75 ccm-es top hengerbe megy
Jah.. és holnap megkérdezem délutánra.
420 és a 428 -as láncok között az a különbség csak, hogy a 428 szélesebb, szóval nem kell cserélni. Nekem is a gyári van elől, vagyis amit első szervizkor bele tettek, 14 fogas. Hátsó lánckereket nem tudtam megkérdezni mert elfelejtettem elvinni magammal a lánckerék típus számát.
Nekem 14/43 az áttétel, 105 öt megy szélcsendben. De 2-3 foggal nagyobb lánckereket vennék hátra ha még egyszer lánckereket vennék. 6. -ban 8500 -on jön 90 -et kb. Egyesbe ha 12 ezerig pörgetem akkor 40 -et megy. Gyorsul rendesen, szedi a lábát:)
Találtam már hengerszettet amúgy,de azért kösz.
Nekem van elsöfőfékhengerem 8000ft
Hát az jó lenne mert már régóta keresem de nemtaláltam sehol. azért kéne amúgy mert az én gépem tuning és nagyon hamar kipörög de a vége nemsok meg nagyobb utazó is jó lenne ja és az első lánckerót is cserélni kell ha a láncot cserélem nem?
Láttam az adatlapodon hogy keresel gyári hengerszettet azóta van már mert ha nincs akkor megtudnánk egyezni mert nekem van jó állapotú
A tiéd full gyári amúgy? elöl mekkora lánckeró van és mennyit megy kb?
Elfekvőben valakinek nincs egy elsőfék főhengere?
Az enyém sajnos felmondta a a szolgálatot :/ beragadt a dugattyú bár holnap szedem szét de nem hiszem,hogy csak a kosz miatt ragadt volna meg :S
Én 428 -as lánchoz tudok intézni, ha érdekel. Nekem 43 -as van hátul...

50 -től 42 -ig lehet választani méretben. Csak láncot is cserélni kell 428 -asra, mert gyárilag 420 van rajta ugye. Ha gondolod, akkor hétfőn kérdezek neked árat.
A gyujtás elektronikán a piros fehér csikos vezeték szakitja meg a gyújtást
ITALMONDO
Vkinek nincs 2007-es Rs-re 44-47-es lánckereke vagy nemtudja hol lehet rendelni?
A gyújtáskapcsolót vagy a jeladót keresed? Megszakító!?! Ezeknek elektronikus gyújtása van.
hello zsolty ha érdekel még a motor akkor keress fel msn vagy valami :D
sziasztok árúba bocsájtom szeretett motorom több leírást tóla itt találtok az ár alkuképes csere supermoto-ra
http://www.kepesmotor.hu/april...
vagy msn en is kereshettek : Siscom01@hotmail.hu
Aprilis Rs 50 2005 ös évjárat gömbölyűhöz kéne nekem Gyári láncszett, ha valaki tud írjon már egy email-t ide : farkas.sanyika123@citromail.hu előre is köszi :)
szevasztok! Egy kérdéssel fordulnék felétek, a gyújtásmegszakítót hol találom?:D
Pedig a zakszerűen beragasztott csapágyat kivátelkor rendszerint erősen krampácsolni kell, szóval jóaz, ha mg van valamiféle illesztés.
sziasztok eladóvá vált szeretett motorom .: http://www.kepesmotor.hu/april...
itt a link hozzá :D
tesztpilóták kíméljenek :D
Milyen fékpofát ajánlottok hátra?
Persellyel nem vagyok előrébb. Beragasztottam már a csapágyat... minden ok.
esetleg ha perselyt raknál bele és kisebb csapágyat de igazándiból egy új dekni vagy mi az lenne a legjobb megoldás :D
Itt a telefon számom:06 70 459-6036 Postai utánvéttel küldöm
Világos, nem mondtál újat. De leírtam már egyszer, hogy miért akarom beragasztani...
Ma motorozgattam! Megint nagyon jól ment! Lehetséges az,hogy jobban megy és nem eszik annyit? :D
direk olyan hogy a csapágy pont bele passzoljon mi is úgy ütöttük bele szép lassan finoman ragasztásról még életemben nem hallottam
Csapágy szorul még a csapágyfészekben, csak megfordult a csapágy a fészekben, ezért inkább beragasztanám. Kösz amúgy az infót :)