Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia :)
Köszi :) ez még belefér :D
2002es RS50emet cserélném más motorra! ha érdekel írjD:
Üdv!
Kapcsolat felvételi lehetőséget kérem adjon meg! Érdekellne a termosztát!
nagy a gond? vagy raer? mert anyagilag csehul allok:-S
Telo szimering csere
sziasztok! ezt a tanacsot is megfogadom, de felmerult egy ujabb, erdekes dolog
az elso telonal, a jobb oldali villanal jon az olaj kifele...baloldalt, teljesen szaraz de jobb oldalt, latszik, hogy olajos...
gondolom tomites lehet a gond, viszont azt nemtudom, hogy ez mennyire jelenthet gondot a szezon hatralevo reszere...szerintetek mit kellene tennem?
koszi az eddigi infokat es segitseget
Bocs ez lemaradt: http://www.sportmotor.hu/motor...
Sanyi 502 azóta se válaszolt...
Azzal a 7000ft-os utángyártott km óra meghajtóval vigyázzatok!
Kis segítség a benzin olaj keveréséhez!
http://fustolok.atw.hu/doc/kev...
Van km meghajtóm utángyártott 7000ft hátsó telóhibátlan bontott 18000ft 2000. évj-utáni mocihoz
Nekem van hozzá elsö féknyergem hibátlan 6000ft
Egyszer teljesen véletlenül találtam nem tudom melyik oldalon.
Nincs motorszam, csak motorkod, ami neked AM5, ha minden igaz. A kotelezobe nem tudtam beirni, telefonon kellett kitoltetni :)
Sziasztok Srácok. Tegnap elszállt a km óra meghajtóm. Tudnátok segíteni hol és mennyiért tudok hozzájutni?

Meg bontottba kéne egy hátsó teló, mert az enyém felpuhult, szerintem szimeringes lett és kifosta az olajat magábol.:S
Ahhoz azért többet kéne önteni hozzá szerintem. De így is fog füstölni, az meg nem baj.
akkor ezek szerint, ha többet öntenék hozzá, akkor füstölne és beköpné a gyertyát?
első féknyereg 7eft,posta megoldható,
Én 5 literbe negyed-fél decit teszek, nekem az elég, füstöl is, de nem köpi be a gyertyát.
sziasztok! azt irtatok, hogy a benzinhez lehet onteni a motorolajat, az lenne a kerdesem, hogy mennyit ontsek hozza, mig bejarodik:-) illetve, osszekopik
A váltással nincsen baj..hanem hogy váltás után nem akaródzik csutka nyélgáz adással sem feljebb tornásznom a fordulatszámot.
Ha haza megyek az első lesz hogy ezt meglesem! Köszönöm a tippet! :)

ennek ellenére még mindig keresek használható féknyerget előre! ha van valakinek.
A vázban több helyen is benne kell lennie az évjáratnak!
Pl: első teló szár
(nekem a gyári kipuffon is rajta van)
Mivel papírja nincs így csak tippelni tudtuk a boltban. elméletileg 1994 es. 5 sebességes.
Tuji tisztelettel megjegyzem, hogy a barátomtól google től is igen igen sokszor megkérdezem ezt a kérdést, és lassan 2 hónapja kutatok.

Valamint ezt már csak halkan merem mondani de a második hely volt Italmondo ahol ezt a küldetést nem tudták nekem teljesíteni.

És gondoltam az itteni guruk valamit tudnak végső esetben mielött betolom ezt a hulladékot a bontóba egy fék miatt.