Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap rakok fel képet a gyertyáról! És köszi a segítséget!
hát ezekbe elég nehéz találni, így külön dugót, ha meg találsz, akkor sem olcsó mulatság...
sziasztok!na megvan a meg szorulás eredménye szét szedtük a motort kicsit meg húzta a dugót még nem szedtem le a hengert mert be sötétedett csak fentebb húztam egy kicsit majd reggel la kapjuk de nem nagy karc lett rajta , mi árba van ezekbe egy dugó gyűrű ?, 75ccm top hengerem van
Ez a jobbik eset, akkor csak meg kell találni a hiba okát. Ez nem biztos, hogy könnyű lesz. Ha tudsz gyertyáról képet mutatni az jó lenne.
jah értem...
Collban a gumi szélességet.
sziasztok valakinek van 2 db aprilia feliratos matricája? oldal idomra kellene viszonylag nagy méret ugye :D
Most vettem az rs-emet. Előző tulaj rakott bele egy dr80-as hengert és egy top főtengőt... a karbit hagyta, gyárinak...
Van egy 17,5 dellorto karbim, gondoltam belerakom.
Mekkora főfúvókát javasoltok ehhez a confighoz?
Valakinek esetleg van hasonló configja?
akkor mérd meg megint
Már mértem kompressziót kb 2 hete! Meg is lepődtem! 11,5 bar körül volt!
megbízható igen! Felfüggesztések is jó minőségűek...
Nyugodtan vehetsz olyat Nem fogod megbánni
tehát akkor mi a véleményetek az aprilia sx 50 ről?
akinek van vagy haverjának rokonjának van olyanja az légyszives mondja már el a tapasztalatokat pl motorikusan milyen megbízható e
stb. köszönöm :D
ezt a 2.25 , 2.5-öt nem értem. ez mit jelöl?
Ember! Rá van írva milyen gumi kell rá. Billegős lesz?! Hát persze, mert az ötvenes motor alá bőséggel elég lenne a 2,25-2,5 párosítás, de a széles gumi az billeg az úthibákon. Ez van amikor a kereskedelmi megfontolások a józan ész felé kerekednek.
Kényelmi szempontból talán az 50-es Red Rose lehet megfelelő. Azt az igazi naked bike fazonú motort nem lehet kapni ( talán kínai utóérzéseket?). Esetleg még a Cagiva Super City lehet kényelmes, de annak meg a blokkja hulladék.
köszi
nem lesz túl billegős tőle a gép? mert egy nagymotor első gumi igencsak púpos...
Valószínűleg elment a kompresszió. lehet meg kell majd furatni...
sr-emnél is a henger utolsó napjaiban, olyat ment mint még soha :D
Ha úgy jártál mint én akkor henger fúrás lesz a vége. Méress rajta sűrítési végnyomást. Abból megtudod mennyire kopott a motor.
Nagymotor gumik jók rá! Miután a váz simán lehetne egy 125-ös motoré és ezeket a "vékony " gumikat nem is tudja igazán bemelegíteni az 50-es RS. Simson gumi méretek nem jók rá. Hálából a legolcsóbb kb. 11000, felső határ meg a csillagos ég.
Csáó. Hol lehet értelmes gumit találni ezekre a vékony felnikre? olyan gumikra gondolok, amik tapadnak is, nem ilyen kínai, meg simson gumik...
Még egy: A nagymotorokra való első gumma ugye hasonló széles mint ez a felni, akkor jó rájuk az?
Hát ha nem felejtem el és meg lesz a motor amivel el tudok menni akkor beszélünk még. Kösz.
hát talán egy 2 hét mulva mert kolesz :S hétvégén meg nem megyek haza
Hol lehetne dugulás? Karbi tiszta, légszűrő tiszta! Castrol power 2t-s olaj van benne! JASO FD-s!
Akkor van már tapasztalatod. Az jó. Mint írtam én egy yamahán últem de gyorsan visszacseréltem. Igaz én 175cm vagyok.

Nagy gond lenne ha vasárnap elmennék és kipróbálhatnám a tied? Én meg úgy vagyok vele, hogy nem ültem még 50-es sportmotoron és szeretném kipróbálni ha nem gond.
unokatesómnak supermoto-ja van mentem vele nekem teccik :D
meg kicsit szeretnék már kategóriát váltani mert hát olyan 170 magas vagyok és mintha kicsi lenne a motor vagy is annak érzem :D
de nagyon megtetszettek ezek a motorok :D