Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha fékezel akkor a motor súlya nem a hátsókerékre nehezedik hanem az elsőre, úgyhogy azt nem fogod észre venni hogy fékezésnél jobban tapad-e vagy sem. Az meg hogy mennyire tudod dönteni meg hol az függ az első keréktől, az útviszonyoktól, az időjárástól és a gumi típusától is. Én az első 100 -as gumival szerintem az életben nem teszem térdre az enyémet (annak ellenére, hogy nem vagyok tőle messze), hátsó 130 -as bőven elég lenne. Hátsó az Bridgestone Battlax BT45 (ez nem gyári), az első valami Vee Rubber... elég szar gumi van az enyémen elől gyárilag, de pár másodperc körözés után körforgalomban faszán lehet dönteni. Meg sokan írják hogy vissza fogja a széles gumi a motort, de nem tudom, szerintem nem.
Jaah, és igen, persze hogy szebb a szélesebb gumi szerintem is.
miért nem tennél? szerintem jobban tapadna,meg szebb is lenne nem?
Asszem az a gyári méret. Én 130 -asnál nagyobbat nem tennék fel és szerintem be se fér annál nagyobb.
Sziasztok milyen széles gumit lehet max fölsajtolni a hátsó felnire?
Most eléggé virsli van rajta meg amúgy is kopott már de most 120/70-es van rajta.
Üdv!
Nektek 6.ban 9k-s fordulatnál mennyit gurul a mocitok? :)
(50ccm) csak mert az enyém most lett nem rég felújjítva és kíváncsi vagyok,hogy tud-e annyit mint amennyit kéne neki. Az enyém 6.ban 9ezernél megy óra szerint 80-at. Remélem,hogy 100körül fog gurulni bár nem sok esély látok rá :/:D
Nem lehet hogy vastag benne az olaj és megtapadnak nagyon a lamellák?Neked hanyas olaj van a kuplung házban?
Nem én készítettem a képet :D
De majd még csinálok róla :D
csak elég friss a vas
Kb 5000-errel néztem és akkor 13-13.2 között volt a műszer .Az meg szerintem is kevés.
Fél gáz környékén 14,4. 13,8, ha zselés az akksi. Tipusfüggően nem tudom, de az akkunak ez kellene.
Nem hiba, talán egy kicsit több gázt adj, nekem kicsi a kezem a kuplungkarhoz ezért nem tudom rendesen kezelni.
Jó ez, de kirakhattad volna a napra, hogy látható legyen.
Vennék első szériás rs-emhez plexit és kipufogódobot, akinek van az írjon pls...
Én kis vasam.
80as dr henger, erősített főtengő, minden más gyári rajta.
110 a vége, és kibaszottul nyomatékos alul, mert vashenger :D
építő véleményeket elfogadok :D
A kuplungon hogyan lehet állítani? mert hirtelen bekap nem lehet óvatosan csúsztatni csak nagyon finoman . mit lehet vele kezdeni ,vagy nem is hiba? a töltésnek mennyinek kell lenni-e mert nekem 13v-ot tölt csak.Előre is köszi.
Neked mekkora karbi van rajta?
Lehet a 14 -es karbi miatt is a nyomatéktalanság alacsony fordulaton, vagy henger is. Az előbbi valószínűbb.
Az enyém meg 6000 alatt nagyon gyenge.Komolyan mint egy rossz Simson... Akkor kopott a henger vagy a torokátmérő a kicsi? Az 14-es.
Ugye nekem még bejáratós, de 6000es fordulattal is nyugodtan lehet a városba tartani a tempót...sőőőt :)
2000 alatt gyenge az tény...de ahogy írta RicaRs 3000nél már szépen megy de 4-5 között nyugodtan lehet tartani :)
Nagyobb karbival lehet növelni alacsony fordulaton a nyomatékot, nem kell azt várni hogy úgy fog húzni mint 7000 ezer felett, de nyomatékos lesz. Én városon belül 3500 és 5500 között használom 17,5 ös karbival:), még 4. 5. 6. ban is gyorsul, pedig nem gyári áttételek vannak rajta.
Nekem régen volt ilyen, amióta cserélve volt a henger, a karbi és minden más azóta húz alul felül
Az enyém dettó ugyan ezt csinálja. 6500 alatt mint egy lomha Simon, felette viszont lehet kapaszkodni :)
köszi akkor nézzek rajta egy kompressziót?Végülis szedi a lábát rendesen csak 6500 alatt nem annyira de afölött mint ha puskából lőtték volna ki.
Sok mindentől függ. Sűrítési végnyomást kellene méretned, abból kiderül mennyire kopott a henger. Lehet ekkora fordulatú is a henger, de valószínűbb, hogy lelakták a motort és úgy adták el. Foroghat az 12K-t is.
Csáó nekem van egy derbi gpr 50 és a km óra jeladó sosbe kellene gondolom jó volna rá köszi.
Sziasztok vettem én is egy ilyen vasat és azt szeretném kérdezni nincs-e valakinek szerelési és karbantartási leírása hozzá az én vasam 1998-as am6 blokk van benne nem találok hozzá a googli ban sem csak a 2000-es től ami a púpos fajta vagy hogy nevezik. 21-es deloró és 80-as top henger van rajta de valamiért csak 10000-ig pörög ki van valakinek erről tapasztalata?köszi.