Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olaj, olaj, olaj! JASO FC motorolaj?
Nem tudom mekkora a magasságod, de én ültem egy yamaha dt SM 2005évj. motoron Az érzés olyan volt mint ha egy simsonon ültem egy idétlen széles kormánnyal. Kb 1km mentem vele és visszacseréltük a mocikat. Lehet elfogult vagyok, de szerintem próbáld meg valakitöl elkérni egy olyan motort amit szeretnél és utánna kel megvenni ha tetszik. Az apriliákat nem ismerem egy tagját sem de gondolom egy kaptafára készűl mindegyik. Az endúró ebböl a megfontolásból személy szerint szerencsésebb választás volt nekem. Viszont utazgatni vele nem a legszerencsésebb. Mármint 100km-et utazni egyhuzamba. Ezért szeretnék egy sportmotort kipróbálni.
Esetleg valami dugulás?
Üdv! Nemrégen vettem egy RS-t, 5 sebességes szívlámpás! Menni ment, nem is volt még semmi baja, végre kb 85-öt ment, úgy gondoltam ennyit bír (csak 50-es)! Beteg lettem, 3 napig nem ültem rajta! Beindítottam, érezhetően nyomatékosabb volt, végre 100-105-öt is mentem vele! Körülbelül 2-3 napig ment így, ezután visszaesett kb ugyanoda ahogy volt, kicsit lasabban pörög fel, végre 85 körül megy megint! Fogalmam sincs mi lehetett vele, semmihez nem nyúltam akkor, de szeretném ha úgy menne mint azalatt a 3 nap alatt, ha már tud így is menni! Szerintetek mitől lehet ez?
na itt az én olaszom akkor :D
http://www.kepesmotor.hu/april...
ne mcsak engem összekavartak kurváramindenki haa ktm cpi 50 es huha mondom mi bajod van erre hogy nemtuttam h ktm stb érted
de amúgy most nézegetek pár mocit supermoto-t cserébe szeretném vagy eladni az rs-t de ha tudtok valami jó megbízható supermotot akár márkát akár hirdetést és aránylag jó áron írj(atok)! köszi :D
Atya ég.....csesszétek meg ne legyetek már hülyék.....
"mert azt mondták" a cpi egy szutyok kínai hulladék.... biztos össze lehet hasonlítani egy KTM-el
kb ez olyan mintha azt kérdezted volna hogy a f****sz hasonlít a p****ra de csak azért mert azt mondták!
Józan paraszti ész kéne, de látom ez egyre ritkább
most a cpi az nem KTM ? mert azt mondák hogy KTM cpi pl mint aprilia sx vagy derbi senda nos vélemény?
Ez kb. olyan kérdés mint egy Japán motor egy Olaszra...
Ez egy kis pitbike
Kínai és ráadásul hogy néz már ki! RS FOREVER!
gondolkoztam aprilia sx 50 ben de az drága :S
Egy olasz motort egy kínaira? ezt most komolyan kérdezted? én szerintem NEM érné meg
szerintetek megérné elcserélni az rs emet erre .: http://www.kepesmotor.hu/cpi-s...
vagy így láthatlanba ti se tuddtok többet mi? :S :D külsőre teccik de motorikusan milyen nem tudom :D
Mert szerinted nekem sejtésem sincs róla?
Ha a kútnál nem valós értéket mérnek akkor fel kell jelenteni, és megbüntetik. Ugyanis kivizsgálják azt. Amúgy is drága a lötyi és még csalnak is ez pofátlanság.
Bejelentést a pontos tény leírását követően, helyszin, melyik nap, idő amikor tankoltál és észrevetted, formanyomtatványt kitöltve és elküldve tudod bejelenteni elektrronikusan. A nemzeti fogyasztóvédelmi hatósághoz. (Az oldalon tájékozódhatsz, hogyan teheted meg pontosan.) És kivizsgálás után pedig választ is van, hogy írnak. Legalábbis nálam adtak.
Viszont mielött írsz nekik győzödj meg róla valójban, hogy az adott szintig tankolt mennyiség az valójában annyi-e mint ami be van jelölve a flakonon. Mérőedénnyel töltögetve ezt ki utdod mérni, és nagyon pontosan kell a mérőedény jelzései szerint betartani és mérned, hogy pontos értéket kapj.
Hát használd nyugodtan, de mondom kérdezd meg Roil Goldot és majd ő elmagyarázza neked, mert ő tesztelte a gépét 200km-en nyélgázon.
Hagyjad már a hülyeségeidet! Ha azt mondom h ugorj kútba akkor beleugrasz?
Am se 50 es RS em van! De ha gondolod elküldöm neked a 125 ös Rs kezelési könyvemet és tanulmányozhatod! Gyári ajánlás a Speed 2T gondolom nem hülyék tudják mi kell bele! Am meg 10 ből 8 ember Speed 2T használ és azt is javasolja mindenkinek
HASZNÁLJÁTOK NYUGODTAN
Én általában kb 3-4 kútnál szoktam tankolni azok közül is van egy ami sűrűbben a többinél. Ezen a helyen tankoltam 14.11L.
Motor kezelési könyv meg 13.8L-t ír.
Most vagy át b@sztak a kútnál vagy a yamaha elmehet a k.rva anyjába a téves adataival.
Lemértem, és kiderült, hogy a tank az 14.1 L szóval a 0,01 L elhanyagoltató különbség. Vagyis a kútnál mértek jó..
De ha már itt tartottam, lemértem a tartalék az mennyi.
a kezelési 2.2 L, ír én 4l mértem, ez óriási különbség ennyi lével ami különbség eljutok 57km-et, ami nagyon nem mindegy.a kezelési szerint 69 km, mérésem serint pedig 127 km-re eléka tartalék anyag. Ami szintén nem mindegy. (Ennyire lehet elhinni pontosan ezért a leírásban található olaj javaslatot is.) Ők nem mentek 200 km-et a motorral egyhuzamba ahogy én, így nem is tesztelték le valójában milyen sz@r az ajánlott olajok típusa, ami a leírásban van. Csak kiindulási alapnak jó. Akit érdekel majd annak leírom mit tapasztaltam, ha kéri.
Örülök, hogy tudtam segíteni.
Már csak nekem kellene találni egy RS-t. Ja meg a mocimat eladnom. Elég nehéz ügy. Még a csere is elég bonyolult.
Találtam Szegeden esztergályost, aki foglalkozik főtengely centirózással. Sőt! Gyárt dugattyúkat az olaszoknak is. Mindjárt oda is adtam neki a főtengelyt és az új hajtókart, összerakja és kicentirózza. A Békés-i Szalkai Tibor ajánlotta. A műhely tele van dugattyúkkal. Valószínű akkor itt fogok 49mm es dugót is csináltatni + fúratni a "nagy" hengert.
Ez egy kérdés volt mert nézelődöm az aprilia tabellán és volt ilyen válasz is, hogy mindkettőt tudja csak elképzelni nem tudtam.
Köszi Petya145. Fel fogom keresni :)
van persze!

önindító nélkül 30ezer ft
önindítóval 35ezer ft

ennyiért tudom adni
supermoto/gyorsasági kerekek!(50ccm)

zsír új 0km-es, gumival, tárcsákkal, lánckerékkel, csapágyakkal

csak be kell raknia helyére és gooo!

50ezer ft/pár

orozoli2002@yahoo.com

30/435-1769