Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát azért Krishboy megnézzném a kullák képed mikor az NS1el szarrá vernélek. Mert én már tod 5éve motrozom és abból 1,5éve van jogsim Simsonról indultam és ide jutottam. Akkár ki vehet ne 06os rs-t de minek vigye a családját tartozásba mikor meg majd nagyobb kell kapsz érte 400at. pfff...
úgylátom 1esek naon el vannak szállva maguktól(kris azért érti meg robbyt mert ő is ugyanolyan)
nekem volt 73as motorm de sztem az is lenyomná a szar derbimotoros rs-t ami 60al megy
jaja meg legalább a 94esbe aprilia blokk van meg minarelli nem derbi blokk szal
krishboy ja és tod kinek nézd le a használt motorját meg szarozd le kulák köcsög inkább ne is írj többet mert mostmár nem sok mindenki kiváncsi a pofádra
az enyém 94-es és egyáltalán nem ciki inkább az a ciki hogy 06-ost 3-dikba odarakom
van igazság benne
de azért ennél finomabb is lehetnél
Kussoljá te mocskos kulák geci!!!!!Mi a faszé szolód le a használt mocit???!!!Bazd meg, semmit se tudtok megbecsülni, úgy kivan nyalva az a mocskos seggetek!!!!!!!!!!!!!Ja és nemtudom hogy ki a neokomunista, te buzi??!!!
csá
egyszer mentem 2002-essel és szerintem nagyon jol megy ,alapbol megy 100at(talán többet is) utazó szerintem kb. 70-75km/h körül és a fékek is baromi jol fognak
Császtok!
Akarok venni 1 Aprilia RS 50-t 2002-est, tudnátok segíteni 1-2 infóba? pl: mennyi megy, ha full gyári? Mennyi az utazó sebessége, milyenek a fékei? Asszem ennyi elég leszs egyszerre. na majd még jelentkezem. Ja és itt a kicsike:
engem érdekelne de nemtom az msn-ed

vegyé fel pls

amúgy az én RS-emnek meg leégett a gyújtótrafója....
holnap viszem fúvóka cserére az rs-t ha valakinek kell a videónk akkor annak elküldöm msn-en mert nem tudtam feltölteni ismeretlen okokból
Johnny! Ismerek 1 jó tavat szobd körül!!!
Nah ez az! Egy 50-es vas nem ér 800-ezreket, mert a feléért se tod majd eladni.
Az öreg mocikat meg nem kell fikázni.Az egyik ismerösömnek GPZ 900-asa van és ugy megy h hu....sztem némelyk 1000 est otthagyná rövid távon, pedig "92-es vas!
Én nem akarok beleszólni de igaza van stoppie-nak!!
Minek veszekedni!! Tehát ő csak békíteni akart nem beleszólni meg beugatni!!
Ha ti azt hiszitek vessetek magatokra! Csak legyen béke!!
na itt az igazság!!!
Hé kis öcsi, attól h te megteheted h ráse nézewl a használt mocikra az nem azt jelenti h szar is, vagy ha szar akkor az olyanok mint te basszátok el .És ezt nem irigységből mondom mert kúrvára nem érdekel h hány százezret adsz ki egy olyan motorért amit 2 év múlva max a feléért adod tovább
Te meg engem nem ismersz szal KUSS!!

Csak írtamhogy ne veszekedjetek és egyből fikáztok engem!

Ha ismernél tudnád hogy nem vagyok irígy mer más gazdag mer nekem is megvan mindenem ami kell!

De szidták előtte 1mást így úgy amúgy és én írtam hogy fejezzék be!

Erre én lettem a búnbak!

Fasza
Látom neked dzseckid is van
na nem kell szidni a régi motorokat
de elbujtál:D .:
ha jól érzékelem kicsit ideges vagy stoppienak alapvetően nem avval volt baja h sok a pénze(valakinek több jutott ennyi)hanem h nagyképű és azt hiszi övé a világ
Te inkább jönnél föl msnre megírtam a tesztet
Amúgy meg aki nemismeri Robbyt az ne szólaljon meg! Kár hogy Roby néha elfelejti hogy aki arról beszél hogy milyen motorja lesz nagyobb korában azt lebasszák meg elmondják mindennek.. Akik rendesek azok megtalálnak msnen a többiektől csáó megyek inkább jetskis fórumra
Bazzeg az szerinted ciki hogy egyeseknek pénze van??? Bazmeg gondolkodtál már rajta hogy kik is fizetik azt a kurva sok pénzt amiből nagyanyád-nagyapád él??? Na???? Nalátod beugrott??? A használt motor=szar motor főleg ha 94"es na az ciki!! nem ha apád gazdag és motort vesz neked!! Nemtom már hogy melyik volt de ha mégegyszer azt kiejti h kulák akkor bebaszom a neokommunista orrát!!
valaki meg tudná mondani hogy milyen olaj kell az rs-be? és nem a full szintatikus olajra gondolok. 10w40? 10w30?
hellllo!
megint itt vok.
vegre ujra jo a mocim,csak kar hogy holnap megyek nyaralni es megint nem tom hasznalni 1 hetig.
lehet h hulyeket kerdezek de attol megkerdezem.
mennyire hasznal ha max fordulaton huzom par km-ig?
nektek pocre indul mindig?