Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/derbi...

Elvileg ez az elérése a derbinek.
valahova tegyél róla képeket jól láthatót a belsejéről is .....de küldhetsz e-mail be is ....
Hát igen sajnos még legalább kellene nekem 200 kpba a jogsihoz
Köszi a felajánlást, de sajna én csak cserélni tudnám még jelenleg. Szívesen ráfizetnék de gondolom neked kp kellene nem pedig egy 50-es endúró+pénz.
Szia!Az enyém is eladó,irj ha érdekel!
Persze úgy megoldható
Annyi kedvezmény tudok adni hogy állom a postát ami 1200ft és akkor csak 6000ft-ba kerül.
Értem köszi.
Ha hosszabb a lánckerék tengelye gondolom azt úgy orvosolni lehetne,hogy jobb oldalra eltolom a blokkot(természetesen új felfogató "fülekkel").
Vagy semmi képen nem lehet belerakni a 3 sebességes blokk helyett?
alkudni nem lehetne? mert momentán nincs 6.000 Ft om mert főtengely elvitte az összest . Mivel elestem a motorral így az index nem működik vagy is működik ha ő akarja de kicsit lóg már az index stb és kéne rá 1 szebb :D szóval nicns e rá engedmény ugye 4 db érdekelne :D
A kuplung főtengely ugyanaz.A lenkerék már más valamint vastagabb a lánckerék tengely vagyis új lánckerék kell rá aminek 20.-as az átméröje a 3 seb.-nek 17.-es a tengelye valamint szélesebbek a blokk felek ami azt jelenti hogy hozzabb a lánckerék tengelye.Ha berekod a 3 sebességes helyére nem fog sikba futni a lánc valamint bele ér a vázba menetközbe.
Persze a hirdetésben szereplö indexekböl van mindegyikböl korlátlan mennyiségben
Srácok!
Következő lenne a kérdésem.
Minarelli Am 3 és 6 a váltón kívül és blokkfélen kívül mindenben megeggyezik?
Gondolok itt kuplung,kuplung felőli dekni,főtengely stb stb.
szia sannyi látom van eladó indexed van 4 db egyforma?
Fék betétek jó állapotúak, tácsa eredeti azthiszem 300as vagy akörnyékén nemtudom pontosan :D felül a tartály szét lett szedve és kilett takarítva. Most elvittem hozzá értő emberhez és majd szét néz benne,hogy milehet a baj :)
Még 1olyan kérdésem lenne szétvágás nélkül,hogy tudom kitakarítani hatékonyan a kipufogót? Lehetőleg biztonságosan :D
Milyen évjárathoz kellene a kerék?
Ezzel én is így vagyok pont, de sajna motor már többet nem jöhet szóba nálam.
Oké, rendben. Az enyém még itt lesz biztosan, mert nem is nagyon hirdetem. Sajnálom eladni, vacilálok rajta nagyon de ez a kibaszott pénz, ebben a zsidó országban nagy úr sajnos.
itt keresgélj 1 picikét .:http://www.kepesmotor.hu/felni...
Ezt kicsit részletezd, mert ha jól tudom legalább három féle fajta van.
keresek rs 50 első , hátsókerekeket...
na most értem már :D köszönöm szépen :D
Nem olyan húzós az még
itt van nagyobb felbontásban, ha a váltót szedtétek szét rugó és golyó. (első kép)
A második pedig ahol csak a golyó van az a kuplung részei. remélem segít
holna megyek a főtengelyért illetve a tömítésekért összesen 30 ezerbe lesz szóval húzós :D
semmi megvan :D ráírtam