Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.speedaway.co.uk/ima...

Ennél nagyobban nem találsz róla rajzot.
kösz de nem bírok ráközelíteni :P xdxd....
http://www.speedaway.co.uk/par...

Itt egy robbantott ábra a váltóról. A képen a 21, 23 -as a rugó és a golyó. ;)
tudsz küldeni vagy tudtok küldeni műszaki rajzot a váltóról ahol látszik a rugó illetve a golyó pontos helye? megköszönném
Szia!

Sajna kp csak akkor lesz ha eladom az enyémet. De köszönöm az ajánlatot. Ha el sikerül adnom az enyémet és a tied még meg lesz akkor gondolok rá, és vissza térhetünk a témára.
sziasztok Facebook-on lenne 1 apilia rs 50 es oldalam aki akarja lájkolja légy szives és ott is oszthattok meg egymással dolgokat képeket gondolatokat élményeket előre is köszönöm ! :D

a link .: http://www.facebook.com/pages/...
Hali! Enyém eladó. De nem cserélem mert kell a pénz, a kamionos jogsiba. 250re hirdetem, de 230ért odaadom ha nagyon komolyan érdekel valakit. Adatlapomon találsz róla képet.
Sziasztok.

Szeretnék egy Rs 50 motort venni vagy is cserélni egy endúróra. Ha valaki gondolkodik közületek hasonló cserén, szolhattok nyugottan. A nicknévnél fent van a motort amit hírdetek. Akár ráfizetéssel is cserélek.

Üdv Zsolt
96
Elmondaná valaki ki volt aki a fék folyadékot elsőként fék olaj-nak nevezte el? fékolaj van írva a kezelési útmutatókban is? olvassátok már el. "Féket nem olajozunk" .. akkor az csúszna. Félre a tréfát... az a folyadék az nem olaj...

Tipikus ilyen hülye magyar szokás: "CD lemez" ! = "Compact Disc lemez" ebből a disc = lemezt jelent, így a CD lemez = kompakt lemez lemez.... éljen a nagyon okos angolhoz abszolút nem értő magyar, a szót rosszúl használó és a marha sok átvett hibásan magyarított szokások amiket egymástól másolnak.
Még ami ilyesmi tünetekkel jár az a szét fékezett munka henger. Itt a túlzott erőhatásoktól szétnyílik a munkahenger ettől megváltozik a betétekre ható erő iránya amitől minden félre kopik. A betétek meg a tárcsa is.
Mennyire lett szétszedve? Gondolok itt arra, hogy rossz minőségű karmantyúk berágódott vízköves dugattyúk is gátolhatják a megfelelő működést. Esetleg méret alatti tárcsa?
Üdv! még mindig szenvedek az első fékkel. Melegebb időben teljesen használhatatlan,megnő a holtjáték nem húz vissza stb. hűvös időben teljesen jól működik. Légtelenítve átnézve az egész rendszer cső sem ereszt seholsem. 5fajta fék olajjal lett tesztelve. Valaki tud valami okosat mondani? :)
Vilszer mondta meg a tutit a többi hozzászóló hülyeséget beszél a kapcsoló szerkezet alatt van a rugó és a tetején van a golyó ami arra szolgál hogy ha beteszed sebességbe bentartja fokozatba a kuplung rúd között 3mm golyó van
Milyen évjáratú amúgy az RS -ed?
Szerintem is nagyobb
Hát a kuplung rugó az nagyobb ennél szerintem Hát de a Blokkba csak kuplung rugó van...tudtommal meg ha berugós akkor a berugónál van rugó de az nem ilyen...... Biztos ide tartozik?
Hát nézd meg hogy megvan-e a kuplunghoz az összes rugó. Ha nincs akkor biztos ahhoz tartozik. De szerintem ez nem kuplung rugó.
teszek fel több képet a hengerről. azért kérdezem hogy biztosan passzolna e a blokkba
ez az jó kérdés :P de nem értem miért nicns rögzítve normálisan akkor xd de hát ....
Ja a rugó is oda tartozik? Pfúú hát passz....
értem :D és a rugó? :D
Ez nem a váltóba kell van egy kis "rúd" és az alatt van a kiemelőbe... Tegnap úgy jártunk össze raktuk a blokkot behúzom a kuplungot semmi nem emel ki.... Kuplungot szétszedtük mi lehet a baja ..? Nézzük egy kis pici valami híja lenne és kiemelne lenézek a földre hupsz egy kis golyó áááá ez biztos a kuplunghoz kell bele raktuk és ilyen lett a kuplung És Szerintem oda kell
az a golyó, ha olyan kb 8-as átm-jű,már nem emlékszem pontosan a méretre, akkor 99%-hogy a váltó fokozatrögzítője a kapcs henger alól
üdv nekem hiányos Rx re kellene nem tudom megmérni...miért kérdezed..?kép kellene róla milyen a henger fala nem huzagos....?dugó henger hengerfej 12ezer,,?