Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pf nehogy már te okoskodjál én úgy tudom,hogy ez a gyári áttétel amit én irtam legalább is az én fajtámnak illetve az enyémtől újabbnak lehet nincs igazam de az a lényeg hogy te kurvaokos vagy gratulálok neked
Elől minnél nagyobb anál nagyobb lesz a végsebesség hátúl minnél nagyobb annál jobban gyorsul ,de ha nem így van akkor majd vmék okos megmondja hogyvan
scrácok gond van a lámpámmal.
állandóan véletlenszerűen halványan ég meg erősen. mi lehet a gond?
tompított állásba csinálja csak, égőket kicseréltem, 2004es moci ilyen lámpakapcsoló nincs csak tompított meg távolsági közt kapcsoló.
ha valaki leírná mit nézzek meg először, vagy legalább annyit hogy tompított állásba milyen izzóknak kéne égnie mert semmit nemértek, mivel már ilyen volt amikor vettem.
ég egy pici helyzetjelző lámpa de az mindig amikor beindítom a motort, aztán azzal együtt a 25/25W-os mind két szála ég de a 35/35W-os nem. amikor fénykürtöt tolok vagy visszanyom a távolsági kapcsolóját akkor mindig elmúlik a halványodás.
segítsen valaki mer nem akarok fölöslegesen bontogati ugyanakkor elég gáz hogy villogok összevissza a szembejövőknek esténként.
nah nehogymár az ő motorján azlegyen a gyári amit te írsz... őneki igen is a gyári 12/43
Es akkor ez most jo nekem?
Mi a kulombseg?
Ez nem gyári áttétel,a gyári áttétel 11/51 vagy 53 azthiszem.
Megneztem a fogaskerekeim, ezek vannak rairva:
Elso: 599-12
Hatso: 3555-43

Akkor gondolom 12/43... ez gyari?
Kék-Fekete lesz a masina :) majd meglátjuk mi sül ki belőle!
Nincs vkinek elfekvőben ülése?
hali nincs valakinek AM5 motorhoz pakolásgarniturája?
Miért csinálhatja azt a motor,hogy bevág az önindító viszont csak foghegyen kapja el a fogaskoszorút nem vág be rendesen a lendkeréknek.
pont ilyen
Tudom az eyém full gyári a karbitól minden,egyedül a dob nem gyári.1-el újabb rs-t szeretnék vagy supermotot majd elválik mi jön össze. De ha nem viszik el megmarad nembánom mert jókismotor motorikusan is meg esztétikailag is csak frissíteni akarok 2005-ótta nálunk van
Eladó!

Zsír új kerekek, új gumikkal,, tárcsákkal, lánckerékkel.
motorban még nem volt

100/80 R17, 130/80 R17

50 ezer ft/szett

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Eladó!

Michelin M39 130/70 R17 gumi 7ezer ft vagy felnistől 10 ezer ft(1.kép, 2.kép)

Mitas H17 130/70 R17 gumi 7ezer ft vagy felnistől 10 ezer ft(3.kép, 4.kép)

orozoli2002@yahoo.com

30-4351769
Ez az eredeti gyári
Nem is lax tőlem messze!
Néha szoktunk átjárni strandra!
Miért akarod eladni ezt a szép vasat?
A google a barátod!
(Az évjáratot variáld)
http://www.google.hu/search?um...
Üdv!
Festés előtt vagyok, mondjatok valami jó színt vagy színkombinációt trapézlámpás RS-re akár képpel mellékelve is!
FBS kb 5-600 Ft/tubus. Én a kiput is azzal rakom fel.
hehe enyémen ugyanilyen van
Azzal tisztában vagyok,hogy egy hengerre tervezett cső az igazi,ezt a képet itt a fórumon találtam,nem az én csövem,de ugyan ilyen.
Ezt kaptam a motorhoz(hiányos állapotban vettem),csak kíváncsiság képen kérdeztem,hogy vajon ez gyári lehet-e vagy sem.
A végdob sem stimmel. meg sztem a könyök vastagság sem, de nem a márka a lényeg , hanem a méretezése.. persze aki villogni akar annak a márka
Nem lehetetlen!
De,vajon ilyen hengerfej van rajta?
az enyèmem is ilyesmi gianeli van, ha èrdekel van gyári kipufogòm
Közben elég sok csövet megnéztem erre a Gianellire hasonlít a legjobban. 95%-,hogy ez lesz.
Minden stimmel csak az a kis tábla nincsen rajt.