Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Széles utat, gumi fákat.... ;)
Pneumatikai boltban lehet kapni hőálló olatj álló benzin álló tömitő pasztát kb 2500ft egy kis tubus de nagyon jó én már kipróbáltam és valóban állja a benzint
Gasket maker, fekete, szilikon alapú amerikai tömítő ragasztó. De autós motoros alkatrész boltokban kaphatók ilyesmik.
Hát ha haveromat rá tudom venni, hogy csináljunk egyet. Akkor talán jövő héten lesz vidi. Egyenlőre küzdelmes a dolog mert elég rendesen fullad főleg alacsony sebességi fokozatokban a túl nagy alapjárati fúvóka miatt.
köszi a segítséget
Utazó? Amit kényelmesen megy negyed gázon. Nem nem itt fogyaszt a legkevesebbet, de talán a tuningolás sem arról szól, hogy akkor most menjünk minnél lassabban. Szérián nekem is 70 és 8000 volt az utazó.
Me !

Teljesen normális. Kell a fordulat a teljesítményhez! És az 6-7ezernél jön. Egyébként egész jól néz ki a moci!
hello
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs50-4929223
n

ézegettem ezt a motort, szerintetek milyen? azt írta a tulaj hogy 7000 től kezd el húzni. ez mennyire normális az 50 es rs ektől? csak azért kérdezem mert én nem igazán ismerem az 50 eseket.
Az FBS jó anyag de sajnos a benzint nem bírja...
Az rs tankja szivárog alul a csapnál... :S
Vmi vidit tudnál feltenni róla?
utazója 90 de mennyit forog akkor?Én is tudok menni az enyémmel 100-al is egyfolyátba de minek szép 70-es utazó és ott forog valami 7 ezer párszázat.
Mihez kell?
használj FBS-t !
Egészen jó lett a motorom. A gyári 90-es helyett 75-ös főfuvi. Alapjáratit is cserélnem kell mert sok neki a 48-as. Utazója 90 óra szerint a gyári 70 képest. Viszont 40-nel már csak 4.-ben lehet tötyörögni. Ezt lehetne orvosolni a hengerfej átalakítással de melóba járni nem szeretnék 100-as benzinnel és 10-es gyertyával. Úgyhogy marad így, de felújításnál kap egy széria hengert. Egyenletesen húz és jól túlforog. A hasidom nélkűl mászkálok úgyhogy a végsebességet nem néztem.
Sanszosan porlasztó beállítás kellene neki a légszűrő pucolással kezdve, de ezer más oka is lehet. Legalább a gyertyát nézd meg.
Üdv mindenkinek!
Tud valaki valami olyan ragasztó-tömítőanyagot, műgyantát valamit ami bizonyítottan benzinálló?
Előre is köszi a segítséget!
Gyerekek a motorom kis fordulaton szarakodik szerintetek mi lehet a baj?Tehát 6 ezer alatt alig gyorsul és a hangja is csúnya.
Lehet több oka is, hogy ilyen olcsó. Esetleg nem frissitettek, döglött már évek óta a lap stb. Szerintem próbáld meg, de előre ne fizess!
hehe ez jó,köszi..
Szia Tuji!

Talaltam egy DS tipusut, de nekem gyanusan olcsonak tunik: http://motorwebaruhaz.hu/catal...
Ahogy latom nem olyan egyszeru ez sem (jo lenne, ha maradna kenyszer olajozos es nekem mar a kormanyon van a szivato karja, ezt is szeretnem a karbi csere utan hasznalni).

Koszonettel:
Sgab
Mondom.. a blokk bal oldalán. A hajtás tengely alatt van valahol...
és ez a kapcsolót hol találom meg?
r négyzet pi szer lökethossz, ezt úgy 40 éve tanultam és nem túl bonyi. Tudod a henger térfogata.
Üdv! Van itt Békés megyei?
Egy kis töblet fogyasztás ellenében nem sok teljesítmény növekedés. Méginkább beállíthatatlan alapjárat és székrekedéses hang. Valamelyes értékcsökkenése a motornak.
Hello! Mennyit számítana teljesítményben egy sima 50es rs-en, ha vennék hozzá sportlégszűrőt?