Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

értem..nem tudsz szerezni fordulatszám mérő spirált ? 98 -as rs-be
A piros alapot sztem 15-20 kozott felviszi, a matricazast meg meg tudod oldani :)
A matricas Zolit meg kell interjuvolni, hogy tud-e ilyen nagy matricat nyomtatni.. ha igen, akkor semmi akadalya.
hello látom te pesti vagy tudsz boltot pesten ahol rs alkatrész kaphato?
akinek van eladó 98-as rs fordulatszám mérő spirálja az kérem jelezze :)
értem...hát én vmi ilyesmit akarok :) ez biztos 50 felett van.
Dehogy is... legalabbis ha nem akarsz valami nagyon extremet. En 2 szint fogok feltenni egyenes hatarvonalakkal, es matricazni fogom ra a mintazatot. Aztan az egesz le lesz lakkozva. Igy anyaggal sztem a felebol ki fog jonni, de max. 30ft.
szted 50.000 ft-ot eléri a fényezés?
hát. közelről nagyon látni mindenhol elég csúnya sajnos.. csak jó lenne tudni h kb mennyiből álna meg me akk veszek idomszettet ..
Szep, innen nem latok rajta nagy hibat... en nem nyulnek meg hozza, kiveve ha a masik fele teljesen le van durranva :)
Van fenyezo ismerosom, ha gondolod, osszehozlak vele. En is nemsokara fenyezem a vasat, csak meg nem talaltam ki a mintazatot
ez a mocim. csak egy fényezés és egy ford mérő spirál kéne és kész ..
idomok nincsenek törve, hanem csak megvannak húzva meg le van hullva a festék. szval nem vészes , de kb mennyi pénzbe úsznám meg a fényezést? h elviszem ő le is csiszolják meg ki gittelik stb...
Szerintem az ujrafenyezes sokkal olcsobb, de ha serult vagy repedtek az elemek, akkor erdemes ujat venned.
szia szerintem hogy tisztában legyünk a dolgokkal a karburátort takarítsd ki hátha vizes a karbi alja és ezért csak alacsony fordulaton fullad mert ott nem szív akkorát ezért nem tud penzinpárát szívni---magas fordulaton meg mivel jobban szív - a benzin az párolgósabb mint a víz ezért azt tudja magason de alacsoynan nem szóval
karbi tizstíttás--ha uyganaza hiba akkor már tisztíts légszürőt is egy uttal szerintem ártani nem fog neki
--ha még mindig ezt csinálja akkor a levegő csavaron vagy atű hejzetén állíts a tű az biztosabb és könnnyebb mert van mire támaszkodni ---látod hányadik fokon áll..
sajnos elég szar a festés az enyémen és nem tudom hogy érné meg jobban ha újrafényeztetném vagy ha veszek rá egy idomszettet..
szerintetek?
aha, okés kösz :)
Azt érzésre tudod beállítani. Ha kurva lassan esik a fordulat akkor sok a levegő. Ha kifele tekered akkor adsz neki több levegőt, ha befele akkor kevesebbet.
Dettó,nekem is szokott ilyet csinálni!
Remélem valaki megválaszolja!
aha kösz.. és a karbin a levegőcsavart mennyire kell kicsavarni ? hány fordulatra?
75W90 -es kell bele és hajtóműolaj legyen. A többi szerintem mindegy.
Amúgy én Q8 -at szoktam bele önteni, nekem az bevált még anyagiakban is:D
Kis segítség kellene srácok!
Miért van az ha megkergetem a motort és visszaengedem alapjáratra rögtön befullad?
Eddig csak azt csinálta ha megálltam vele ketyegett egy darabig majd szép lassan ejtette a fordszámot és leállt.
De ma jöttem haza melóból megcibáltam neki a lámpánál meg kellett állni és mikor visszaengedtem a gázt már hallottam hogy itt bajság lesz! Szóval mitől lehet ez?
helló!azt akarom kérdezni h aprilia rs 50-em van 1998 az évjáratú és olajat akarok cserélni bent. és shell 75W -90-es jó bele? vagy milyet rakjak bele?
Nem baj, majd legközelebb:D
Felesleges túl tölteni mert az úgysem fog benne maradni. Van neki egy cső amin kifogja nyomni.
Van hozzá erősitett tele sonkás főtengely ami erösebb mint a gyári de az komplett főtengely és elég húzós ára van.
Üdv!
Nincs vkinek elfekvőbe 2003as rs-hez ülés(vezetőnek)?