Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali. Hallom km spirál gondod van. Én tegnap cseréltem /yamaha dt 2004/Vettem egy trabant 2t km spirált. A végéről leflexeltem az anyákat ill két,két hosszirányu vágást az alu részen .Lent a keréknél betoltam a meghajtóba vékony bilincs rá és jóccakát.Az óránál dettó. Az egészet kihoztam: Km spirál 700Ft. Két sör míg megcsináltam 400Ft. Azt a kb fél órát ameddig csináltam nem is számolom. Ennyi:-))
Felraktam a porlasztót és társait. Mindent alakítani kellet, de szerintem az jó jel, hogy a gyárinál kisebb fúvóka fog kelleni bele. Jelenleg úgy viselkedik mintha kiesett volna belőle a főfúvóka. Kb. negyed gázon megtartva lehet vele motorozni alatta és felette fullad. De még így is megy óra szerint kilencvenet. Gyorsulás semmi, de szép lassan feltornázza a fordulatot. Vékony hangja van, de valószínűleg csinálnom kell egy más kialakítású szívódobozt, mert a két beömlő csonknak másmilyen hangja van. Vélhetőleg más a rezonáns frekvenciájuk, de ez azt jelenti, hogy hasznot két különböző fordulatszámon hajtanak. Tapasztalatom szerint, jobb ha egy fordulaton markáns mint két furdulatszámon szinte semmi hatást fejt ki a szerkezet. Holnap tuning kipu fel és porlasztó állítás.
Nézz körbe a blokkon, ott kell legyen valahol rákötve egy vezeték. Valahol baloldalt van AM blokkon, ha jól emlékszem. De nem biztos.

A képen ez egy derbi blokk de egy ilyesmit keress.
és ez a kapcsolót hol találom meg?
Szerintem akkor a kapcsoló a szar. Bár.. ki kéne venni a kapcsolót és meg kéne nézni.
és mi van akkor amikor be van kötve meg működik is ,de nem mindig villanik ki a zöld led pedig üresbe van.
Blokk oldalán van egy műanyag kapcsoló. Egy műanyag csavarnak fog tűnni, amiben van egy csavar. Így néz ki: http://motoroswebaruhaz.hu/spd...

Ez a kapcsolót amúgy a váltóban a kukactengelyen lévő kis biszbasz kapcsolgatja ha üresbe rakod. :)
valaki megtudná mondani ,hogy az üres jelző kábelt hova kell rakni , hogy csak üresbe világítson?
ez bent volt a búrába. XD nem tudom mit keresett ott :S
az megvan. a foncsor mellet van.
Az sajna nincs
Jó lehet, sajnos a képet nem nagyítja. DE azt kérdezd meg, hogy adják-e a hozzávaló tölcsért is mert az is ad 1-2 tized lóerőt. Árban is jó, de a tölcsér nélkül kicsit rosszabbodik a helyzet. Én a DS változatot ajánlanám ez a közepes tölcsérrel szerelt, ehhez 35mm-es csonk belméretű sportszűrő jó.
kőszi érdekelne. és 19es karbihoz légszűrő betét?
Nem a helyzetjelzo izzo? Nekem van benne egy picike 5W-os a nagy izzo mellett kb. 4 centivel.
Van hozzá 4500ft
Igen beépíthető, csak a blokktartó füleket kell arrébb tenni, sajnos.
Ha nem tolod el jobb irányba a blokkot nem lesznek egy síkon a lánckerekek
bazz .. ma izzót cseréltem.. kivettem a foncsort és a lámpába ez volt... nem tudjátok hova való ez ?.. mert nem látom helyét sehol ...
Szia,
Am6 blokk beéphető az AM5 helyére?
Üdv
Sziasztok!

A hozza szolasbol nem derul ki egyertelmuen, de erdeklodnek, hogy ez a karbi jo lenne-e?

Koszonettel:
Sgab

Ui.: Bocsanat az ekezetekert, de telefonrol igy kenyelmesebb.:-)
kőszi
sugár * sugár * pi * magasság

Asszem.

Ha minden igaz, akkor ~73,5
ha tudnám hogy kell kiszámolni nem itt kérnék segitséget
Szia Tuji!

Ez a karburátor jó lenne (19-es méretben): http://scootershop.unas.hu/spd...

Köszönettel:
Sgab
MOTOROSOK FIGYELEM !
Éjszakai pályamotorozás augusztus 6-án (szombaton) a RabócsiRingen
Nyitás 19:00 Zárás várhatóan 02:00 óra.

Várunk minden motorost erre az igazán különleges és extrém éjszakára, és az azt követő hajnalig tartó after partyra. A pályán szállás foglalható 2500 Ft-tól, valamint lehetőség van sátorozásra is, melynek díja 1500 Ft. A pályamotorozás díja, mentő biztosításával 6000 Ft. Egyéb információ és JELENTKEZÉS a 06-30-274-0800 telefonszámon, vagy a ring@rabocsiring.hu e-mail címen.