Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

H túltöltöd, egyrészt hidaulikus fékgép keletkezik, másrészt a felesleget ki fogja nyomni.
kőszi tehát akkor sima gyári őtvenes a főtengely a tuningolt motorokba is?
ja és majdnem ismerlek is pont nem tudtam elmenni viktorékkal meg veletek túrázni mert vártam a váltóolajam :D
olajcsere már volt és igen arra gondoltam hogy nem emel ki rendesen. amúgy egy litert bele lehet tenni a váltóba mert gyári adat nyolcszáz valahány köbcenti olaj szóval majdnem 9deci de nem tartogatnám azt a pici olajat, a blokkban jobb helye lenne. vagy ez megint baromság?
Zörgős hang tényleg lehet normális, de csak mértékkel. Amúgy én egy olajcserét megejtenék a helyedben előbb... Ez a nem húz ki rendesen ez mit jelent? nem emel ki rendesen a kuplung?
valaki meg tudná mondani hogy egy kuplung felújítás mennyibe fáj? nem húz ki rendesen, nemtom mi lehet meg alapból zörgős hangja van amire aztmondták hogy normális. de néha elgurulna behúzott kuplunggal is, meg leáll alapjáratról ha kuplunggal állok.
előző motornál 25ezer volt csapágy, szimering, meg egy darab berúgó fogaskerék cseréje (ja +munkadíj, meg a tömítéseket én vettem a blokkba)
Nem tud valaki eladó rs-t max 160.000-ért? :) Érdekelne
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs-4967921
http://www.egumotors.hu/
ezen az oldalon szoktak lenni kínai motorhoz alkatrészt, de lehet nem mindegyikhez.
Olyan nincs hogy 80 köbcentis hajtókar csak olyan van hogy rövid és hosszú löketü kb 8-10 000ft körül lehet hozzá jutni
Legalabb lattam, hogy mi minden baja van... azert tudtam lealkudni sokat. Egyebkent az idomok feleroltetese jo 2 ora volt, mert a rogzito pontok is el voltak menve... csak feszegetve ment volna vissza minden eleme, de mar azt is megjavitottam

Valaki meg tudja mondani, hogy hol van az index rele? az enyim haldoklik, es azt sem tudom hogy milyen kell bele
budapest ujszász utca 47
szia sanyi látom neked vannak főtengelyek.lenne egy kérdésem 80ccm hajtokart mijen árba lehet venni ujjonan?
Inkább Am6.-os blokkost vegyél mert az már fiatalabb is és van hozzá jobban alkatrész mint az am.-ös-höz.Ránézésre ugyanaz mint az am6 de sokmindenben van külömbség hosszú lenne felsorolni.gyakori az Am5-nél a váltóhiba is és nehéz hozzá cuccot találni.Minnél fiatalabbra kell törekedni nyilván a pénztárcától függ hogy mi fér belle.
Nekem van ilyenem 7000ft
Hát igen, nagy sokat kért érte. Engem már az elriasztott, ahogy először megláttam idomok, minden nélkül. :)
Hello! Valakinek van eladó lendkerék lehúzója AM5-ös blokkhoz? Akár kölcsönbe is jöhet, csak 1 alkalomra kellene...
Ezért küzdök a Senda membránnal.
Üdv. nem tudtok olyan oldalt ahonnan kínai motorokhoz rendelhető alkatrészek?
szerintem jólehet.
Kösz kösz!
Nézd csak, asszem ez volt az: http://www.r17.hu/index.php?pa...
r17en rendeltem, nagyon jó gumma, Michelin pilot sporty asszem a neve, várj keresek képet is. am valahol meg van számla, holnapra meg nézem neked pontosan mennyi volt meg méret, hasonlók. am nekem bevált, jó cucc!
Mester milyen gumi van a motoron?
& mennyiért szerezted be,ha megkérdezhetem.