Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.... Nemrégen lett kicserélve az apriliámba a motor.... Full ugyan ez a motor van bent.. Valaki aki jobban vágja a dolgokat hányas évjárat lehet ? ? Köszi válaszotokat ... :)
Egészen pontosan szívócsonk fűtés. Kis keresztmetszet nagy mennyiségű benzin. Erősen lehűl a szívócsonk amitől újra kicsapódhat a benzin a levegőből.
Hát ha megvan a gyári kialakítása akkor minden további nélkül!
tuning karbira is lehet tenni ilyesmit?
Ez így elég kókány munka! Karbihoz menne egy egy cső külön, hideg időben előmelegítő szerepe van!
Sziasztok!
Hengerfejnél mi célt szolgál az a cső,hogy egybe van kötve a 2 csonk?
Komplett öninditóm is van ducati energie vadi új 15000ft.Vagy külön új bendix 7000ft.Debrecenbe vagyok tel:06 70 459-6036
Nagyon icipici holtjátéka legyen a bovdennek! Lenni kéne jelölésnek, picike pont vagy kis vonal! Ne nagyot keress hanem egész kicsit! Annó az enyémen is volt, most is van a 125 ösön is Keressed és tuti meglesz!
*nem lattam rajta...
Es hogy van jelolve a gyari szint? Most allitottam en is kb-ra az olajmennyiseget bovdencsere utan, de lattam rajta jelzest... es gondolom az a jelzes is akkor korrekt, ha a benzin bovden is kotyogasmentesre van spanolva?
okés, köszönöm a jó tanácsot!

üdv!
Szerelés után nézzetek újra centrírt.
Szétszedtük a blokk-ot. Nem veszélyes a helyzet. Az alsó tűgörgő szétment és feljutottak a darabjai a hengerbe. Ebből lett a galiba. Most viszont már az összes szimeringet és csapágyat kicserélem. Az 1ik főtengelycsapágynak is van már hangja, de nem érdekel, most az összes csapágy új lesz benne. Meg egyenlőre visszaugrik az 50-es henger
Üdv!
na akkor az állítási helyet eltaláltam csak az olajpumpa szó nem jutott eszembe
Köszi! eléggé az voltál ;) nem gond így tanul az ember:) Full szintetikus olajata raktunk bele:) Nagyon remélem hogy nem a váltóbol zabálja.. Köszi mégegyszer a segítségedet. Az olajpumpával már megismerkedtem :) Állítok rajta és meglátjuk milesz:)
Az baj, ha nyomja kifelé....! Először is tisztázzunk pár dolgot, olyan nincs, hogy keverő olaj! Az kérlek szépen 2 ütemű motorolajnak hívják amire te gondolsz Mit öntöttetek bele? Olaj függő is lehet!
Egyébként a keverési arányt nem a karbin kell állítani hanem az olajpumpán! Szépen leveszed a jobboldali idomot és meglátod a pumpát! Annaka burkolatát 3 kis inbuszcsavar fogja, azt vedd le nyugodtan. Lesz benne egy bovden ami egy kis félköríves kis "tányérra" ( nem találok rá jobb szót de felismered h mi az ) na arra van rávezetve és beleakasztva! Ezt mozgatod a gázmarkolattal! Minnél nagyobbat húzol annál nagyobabt húz azona kis izén és annál több olajat kapa motorod! A ház tetején van egy kis bovden állító csavar! Azt tekerd úgy hogy teljes gáznál logikusan kevesebbet tudjon húzni! Annál kevesebb olajat fog kapni! Egyébként vannak rajta jelölések, állítsd a gyári mennyiségre és máris mindeen oké! Csak full szynt olajat használj! Remélem elég szájbarágós voltam tisztíts karbit légszűrőt gyertyát és ha a motoroddal is minden ok, tehát tételezzük fel h nem a váltóból zabálja az olajat akkor nem szabad füstölnie! Ha unatkozol a rezót is takaríthatod!
Ha fordítva an valahogy beköttözve az öníndító akkor is fordítva indítja be, de akkor mindíg.

Motorhoz alkalmas strobit vagy tarhálsz egy felkészültebb helyi mtoorostól, vagy megkéred, hogy lőjje be a gyuládat valaki.
Én nem tudom azért kérdem:D
na most lehet hogy oltári hülyeséget mondok de nem az adagolón kell állítani?
Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy a motor (szerintem) túl sok olajat kap, mert nagyon füstöl és a hengernél a kipuffnál is köpi ki az olajat. Már cseréltünk benne gyertyát és keverő olajat. Hogy lehetne ezt orvosolni? A karbin hol lehet beállítani az arányt? Előre is köszi a válaszokat :)
De hiába változtatjuk..Ugyanúgy vissza fele inditja...Mástól nem lehet?
Csak az a baj hogy nemméri apum strobija..:S
Sziasztok! Múlthéten rendeltem rá új első gumit de megérte mert a régi meg adta magát ma tolom ki full lapos fel fujom és ereszt nagyon nagy repedés lett rajta... ja és vettem bele 75w90es olajat agipot amit elő ír a gyár a régit ha le engedtem vissza viszem a szerelőnek és a fejére öntöm 10w50 es olajat adott nekem ..
szia

rs50hez (2003) lenne bendixed? mennyibe? hol lehet átvenni, esetleg posta megoldható?

üdv