Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régire gondoltam. :)
Igen 6 sebességes !
Használt vagy új - ra gondolsz ? Mert észrevételeim szerint a régi Rs-ek 1999-2005 ig nagyon jók 50 eshez képest , de az újfajta Rs -ek elég ratyik végsebire . ! De ez az én meglátásom csak .
Sziasztok.
Egy jó állapotú 50-es RS-nek mennyi a végsebessége? Valamint ha 19-es porlasztóval van felszerelve, akkor így mennyi? Köszi
épp tegnap figyeltem olyan 10ezer körül forog 90-nél
új fajta Rs-ről van szó 2007-es
Én például nem is szoktam olajat cserélni, csak mindig öntök utána, mert a leeresztő csavarnál szivárog picit. Amennyibe a váltóolajról van szó...
Hali!
Ti milyen időközönként cseréltek olajat? Mert nekem furcsa hogy havonta kell
Köszi! :)

Tudtok valamilyen bontóst, akinek van/lenne hátsó ülése eladó 2008-as RS-re? :)
7ezer ft az ára máshol 15
a szett alatt azt érdem hogy léptetővillákkal együtt:)
helló! Van egy AM6-os blokkom eladó van hozzá karburátor-új 11es első lánc kerek-gyertya-önindító ha valakit érdekel.http://www.kepesmotor.hu/motor...
A rezóban van a katalizátor, azt kell kivenni.
Nekem egy 2008-as RS-em van jelenleg 1800 km-el de fojtás benne van, mert végsebessége 75km/h ráhasalva

Elől 11-es hátul 53-mas fogaskerék.
Kipufogóban hol van a fojtás?
Az jó 6 sebességes igaz?! Kinek milyen áttételel forog ennyit 90-nél,köszönöm a válaszokat egyébként!
Nálam 5. be megyek 90-et 10 ezer fordulatnál :D Télleg , nehogy elfelejtsem szívlámpát keresek kedvező áron , mivel újért nem szeretnék kiadni 15 ezret . Köszi
Mennyi az olcsó, és mit értesz szett alatt?
én tettem jól működött, van is egy váltó szettem ha érdekel olcsó
Üdv Mindenkinek!
AM5- ös blokkba tett-e már valaki 6-os váltót?

Üdv.
Nekem full gyárin 95km/h nál 10e-et forog.
Tegnap épp figyeltem
Nem ! Régi szívlámpás. Persze a trapézlámpáshoz képes újabb .
Elöl 15 lánckerék
Újabbik RS? :)
Szia! Nekem 6-ban 90 km/óranál 9000-et forog.
Nektek 6.-ban 90-nél mennyit forog a kicsike?
Első fék egyelőre kipipálva!
Az egész ripityára szedve!
Kitakarítva,megzsírozva minden,ahogy illik.
De,lesz mit csinálni holnap is!
Hátsó féknyereg alsó csavarja berohadva!
Ahhoz hogy hozzáférjek rendesen hátsó kerék ki...
Remélem 1x meg fogja hálálni ezt a sok törődést!
Néha nagyon elkeseredem h. mennyi baja van,de
amikor van egy kis sikerélmény ismét erőre kapok,
& már bontom is!
Thx a segítséget mindenkinek!
Szerintem csinálj magadnak otthon,mert a gyárit legjobb tudomásom szerint (Mille Dunakeszi) csak egybe vehetsz,ami 10000alatt van picivel! Simson gázbovdenből simán lehet csinálni,egyik vége jó (talán picit kell csiszolni,h kisebb legyen,a másik végére meg forrasztasz valamit (pl fém tollbetét vége),aztán méretre vágod! én is csináltam magamnak,és semmi baj nem volt vele! Persze érdemes megolajozni a bovdent,mielőtt behúzod a házba,h jobban csússzon!
Újonnan beszerezve mindent, átalakításokkal gépmunkával kb. 90K. Kevesebből is kihozható, ha lehet találni használt cuccokat. Meg ha feltúrod a netet. 19-es dello-t láttam 50K-ért is.