Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyújtást nem találgatni kell, hanem megmérni indikátorórával és strobival.

A rossz gyújtásidőpont igen erősen igénybeveszi, sokszorosan túlterheli a motor belső alkatrészeit.
nem kellene így használni, be kellene álíltani.
Az új rs-el egyébként mi a helyzet?Mármint nem a legeslegújabbal hanem amit 2006-tól gyártottak.Hogy megy mennyire megbízható az régebbiekhez képest?Azt hallotam,hogy gyengébb mivel derbi blokkos nem am6
Ha a normál előgyújtás forgás irányban 1,5mm akkor a " kicsi" előgyújtás a felső holtpontig terjedhet onnan már minuszos. Persze a normál előgyújtásnál kisebb előgyújtás is utógyújtás, de ez csak akkor válik nyílvánvalóvá, ha tudja az ember, hogy előgyújtásra az égési nyomásmaximum felső holtpont után történő eléréséhez van szükség. Vélhetőleg valami gyújtás állítási problémád lehet, pl. nem jó irányba nézed a dolgokat. Ha felső holtpont után növeled a gyújtást akkor valóban nem indul a motor.
Eladó lábtartó 2003 gépen volt.Hibátlan, rögzítő csavarokkal a jobboldalin rajta van a gumi összekötő is. 7000ft
Gyári légszűrő ház,légszűrővel 4000ft
tel:06305007495
mail: rogankrisztian@gmail.com
link Ez lemaradt
Sziasztok van egy eladó gyári tompítom. Szép állapotban van.
De ha nagy akkor nem indul be vele. Ha kicsi akk meg marad ugyanez...d mi az hogy minuszos?
Köszi,sok hülye kérdésem fog lenni,ezt nézzétek el,most csöppentem bele ebbe a minarelli témába.
Am3-as blokkba bele tudom tenni pl az Am 5 vagy 6 váltóját?
Am 3-as blokkra rá tudom tenni az Am 5 vagy 6 hengert?
Mik azok az alkatrészek amik kompatibilisek az Am 3 blokkhoz az Am 5 vagy 6 blokkból?

Köszi.
Az AM3 az 3 sebességes, AM5 az 5 sebességes, AM6 az 6 sebességes.
A membrán témához nem tudok hozzászólni.
Üdv! DonPedro
Kicsi vagy minuszos előgyújtásnál indulhat be rossz irányban a motor.
És sok vagy kevés az elogyujtas?
Első kép egyik membrán 2. kép pedig egy másik membrán.
Melyiket lenne érdemesebb felraknom?
Első membránnál befolyásol valamit az a kis sérülés?
Pár kérdésem lenne a szakikhoz.
Adott egy minarelli am 3-as blokk,kérdésem pedig az lenne,hogy ez hány sebességes?3-4-5-6?
Jó erre a fajta a blokkra a minarelli am 5-6 hengere is?
Az miatt kérdezgetek mert ma sikerült beszereznem egy aprilia kis gépet viszont a henger,hengerfej nincs rajt.
Ez a membrán még jó? itt van rajt egy kis sérülés nem tudom befolyásol-e valamit.
Ellenőrízd, hogy megfelelő irányba forgat-e az önindító. Amúgy tényleg lehet az előgyújtás is.
Sziasztok!
Gázbowdent cseréltem az rsbe és azóta nem igazán van alapjárat azt hogy tudom állítani?Előre is köszi
Előgyújtás miatt.
Hello. Van egy '94-es Aprilia-m és az lenne vele a baj hogy amikor oninditoval inditom, hátrafelé indul el a motor. Valaki tud segíteni?
2500forint 1 liter Q8 -as 75w90 -es olaj.. szerintem nem drága és nem is a legszarabb minőség.
Mit halasztgatod? Cseréljed lefelé, vegyél normális belevaló olajat! Utánna meg 2 hét múlva jössz panasszal hogy beszart......
köszönöm a válaszod akkor most még maradhat ugy vettem ki a szavaid elég tavasszal le cserélnem! még egy kérdés ezekben nincs olaj szűrő ugye? akitől vettem a gépet unalmába bele épített 2 blaupunkt hang falat meg egy kis erősítőt a második személy alá telóról vagy mp3ról lehet zenélni rolla de faszán szol nagyon, menet közbe is eléggé lehet hallani, most egyenlőre csak a km spirált kell meg csináltatni bowdenessel de lehet rendelek egy ujjat csak félek hogy rövid lesz meg a láncon kell egy kicsit spanolnom 2 szem alatt ha rá engedem a kuplungot kicsit csattan a lánc csak még nem spanoltam sose de nem nagy ördöngösség ahogy néztem de majd holnap neki ugrok :) Széles utat mindenkinek
Nagy galibát az okozhatna, ha nem lenne benne olaj. Vélhetőleg az adalékozás más a két féle olajban. A kadmium tartalomtól tud csúszni a kuplung ezért nem jó autó motorolajat használni. A motorkerékpár olajokból az olajos kuplung miatt kihagyják.
Sziasztok.
Cserélném APRILIA SR50 es robogómat jó állapotú RS-re.

INFÓKAT: msn--- benkocscsalad@hotmail.com
e-mail--- kotlos10@citromail.hu
nem vagyok ennyire jártas ebben a témában azt tudom hogy a szerelő 10W50et ajánlott bele repsol racing 4t , de most meg ilyesz tettetek hogy valami baja lesz töle... pedig már vagy 2 hónapja benne van:S
Gondolhatod rosszul is. Mert esetleg csak letesztelik a gyárban, hogy miért azt ajánlják a motorjukba. A teljesítmény sem biztos, hogy mérvadó, mert az erősebb motorban lényegesen vaskosabb alkatrészek találhatók nagyobb felületen oszlik el a nyomás.
A 80w kontra 80w90 hibát nem értem. Mire gondolsz?