Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adom Volt egy pár RS tényleg
szia külön nem adsz el róla dolgokat?
érdekelne a tanksapka
ha jó a km meghajtó
meg ha a gyári légszúróház
és a hátsó fék légtelenítő csavarja de meg néznéd nekem milyen a menet emelkedése azt is meg köszönném mert nem tudok szerezni sehonnét sem
áá bazzeg.. tényleg.. kár hírdetgetni.. lehet be is tolom én a tyúkólba..:D Miujság? RS megvan még?
2004es rshez van napi számláló vissza tekerő pöcköd?
Vkinek eladó szívlámpa ? Az enyém megrepedt ujjra meg nem szeretnék kiadni 15 ezer Ft-t . kicsit sokallom . Ha valakinek van jó állapotú (kacmentes ) az jelezze . köszi
Egy kipufogó meg egy lánc mibe fáj a típushoz?
forintot neméér... :D
nemáám miahelyzet rég bezséltünk
Eladó egy Rs 50 Blokk nélkül egyhén hiányos állapotban. 70 ezerr
Kedves fórumozók!

aprilia RS 50 Extrema típusú gyorsasági motorkerékpár, megkímélt esztétikai- és jó műszaki állapotban, szezonra felkészítve eladó. Minden működik rajta, szervizelten, karbantartva. A képek jelenlegi állapotát tükrözik. Jellemzői röviden: DR 80 ccm-es hengerszett, 19mm-es DellOrto karburátor, RMS sportszűrő, aprilia sportkipufogó. Az eladás oka kizárólag kategóriaváltás. Az árból nem engedek, kérem, ennek tudatában hívjon vagy írjon! Komoly érdeklődőket várok!

Telefonszám:
06-70-315-4791
Eladó sűrgősen aprilia rs-em nézd meg itt a link: http://www.kepesmotor.hu/april...
A széria RS teljesítmény görbéje okozza az eltéréseket. Nagyon hullámzó 9000 fölött. Ebből adódóan vagy el tud érni egy magasabb fordulatszámot ahol ismét magasabb a teljesítménye vagy nem. 9000-ig túl nyomatékos felette meg kevés a teljesítmény.
Van hibátlan 4000ft
Fullos volt nagyon Polgárdi :))))) Volt egy pár zümmögő rs :)
Derbi Senda X-race ELADÓÓ!
Derebi senda X-race 10700km,szervízkönyv, 2005.10.havi
Áron alul eladó. komoly vevők jelentkezését várom..!
nem azt ezt egy havertól vettem sp2
csak nem azt a nyomáshibásat amit a képesmotoron árultak?ha nem,akkor GP Pro,vagy GP Tech?
vettem fasza alpinestars kesztyűt kicsit lehetne rosszabb idő be tesztelnbém de ien melegbe még a kicsikére sincs nagyon kedvem felülni
Hello fiúk! az egyik kollégámnak megtetszett az extrema-m ilyet, vagy kissé fiatalabbat szeretne úgy kb 200 -250 körül ,megkért,hogy keressek neki valami normális állapotút ,ha valakit érdekel dobjon fel valami ajánlatot képekkel
Heló,

Melyikre gondolsz?

Email/msn: zsoltisopron@hotmail.com
Ezért is mondják, h a két ütemnek lelke van. :)
Szia!

Erdekelne az a fekete matrica szett.. mibe kerulne, es hany cm-es?

Attila
Értem . Karbi ki lett tisztítva egy párszor.. a hómérséklet biztos hogy közrejátszik , mert volt olyan hogy egy egyenesbe 115 km/h és van amikor 100 at alig .. szél gondolom dehát gondoltam m egkérdezem nemcsak nálam van ez így . :) azért köszi :D
Nekem volt. Anno még az rs 125-ön. Ennek oka a 2 ütem. Ami baromi érzékeny dolog, főleg ha ilyen kihegyezett pörgős motorról van szó. Talán a karburátor, vagyis a levegő minőség. Hőmérséklet, páratartalom.
Am nálatok is szokott olyan lenni , hogy ugymond vannak rossznapjai is az rskének és van amikor így megtáltosodik ? Vagy ennek mi lehet az oka ? kíváncsi lennék.