Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nem tudom mien árba vannak nem is nézegettem én 10-ért árulom ! Szép állapotba van majd csinálok képet ha tényleg érdekel, és utánvételbe eltudom postázni igen
Helló!
Engem érdekelne csak a plexi! Mennyiért árulod? Képet tudsz róla küldeni, és postán eltudnád küldeni?
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy az rendeltem egy DR levegõszûrõt D=28-35 mm-es torokátmérõvel, 90 fokban hajlított torokkal. Nem lesz gond vele az alváz miatt? El fog férni?

Előre is köszönöm a segítségeteket!
Vélhetőleg egy ügyes esztergályos megcsinálja. Talán jobb lenne valami rozsdamentesből. Elektromos szívató a töltő körbe szokott bekötve lenni, illetve állandó áramellátást kell kapnia amíg jár a motor, mert a melegedése hatására zárja le a szívatót. Alap esetben nyitva van.
Sziasztok lenne 1 kérdésem a hátsó fék nyeregbe bele szakadt a légtelenítő csavar szak szerűen ki lett szedve.
Azt szeretném kérdezni hogy valaki tudja e hogy mié jó még bele autósboltba esetleg vagy menet emelkedését tudja e valaki valami speckó és más nem jó bele és esetleg honét tudnék rendeli.
Meg még azt szeretném meg kérdezni hogy elektromos szívatott kötött e már be valaki az rs be ha igen akkor hogyan mert azzal szeretném meg csinálni már meg van minden csak fogalmam sincs hogy hova kelne be kötni.
Előre is köszönöm a segítséget.

itt 1 kép róla
http://www.easyparts.nl/partpi...
REPSOL 80w90
Gyerekek megjöttek a fényezett cuccok.
Felraktam,mentem vele egy kis karikát,mert itt Biharban esik az eső!
Hát mit ne mondjak kellemeset csalódtam!
Az elvárásaimat felülmúlta!
Sokkal szebben jár!
A váltás mint kés a vajban!
Szépen megy le a kalappal előtte!
& még csak ezután jön meg az új gyertya!
Ha,hétvégén szép idő lesz idomok fel
takarítás & most már tényleg rakok fel pár képet
a kis "szöcskéről"
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50-4896769
Na akkor jó mert ma énis 80w90-et vettem bele..
Dirty mien olajat tettél bele?
Kecskemétről vagy a környékről van valaki ?
Reméljük csak ez volt a baj nálad is,. ha ez meg nyugtat kicsit nállamis szorult de csak néha de föl fele is és akkor vissza tettem és megint fel és jó volt de most már minden rendbe.
Dettó!
A sebességeket nekem is nehezen vette főleg,ha lefele váltottam
& érezhető volt már valami szorulás is.
Kicseréltük az olajat,azóta még nem tudtam vele menni,mert
pár alkatrész a fényezőnél,de már alig várom hogy kipróbálhassam.
sziasztok én amikor meg vettem a vasam nemrég szarakodott a váltó nem akarta venni az ürest csak ha kicsit oda húztam neki de ugy vette egyből elmentema szerelőhöz mondta biztos szar benne az olaj le engedtük télleg szar volt olyan volt a sűrűsége mint a víz... A szerelő repsol racinget-et ajánlott bele 4t 10w50-es 3500 ft volt egy lityó 8.5 dcl körül bele is ment azóta olyan a váltom mint a vaj csak ajánlani tudom mindenkinek
Én is 80w90-est raktam bele,mivel nem mai motorról van szó!
Sztem nem árt már,ha kicsit vastagabb 30e km felett
Ha,jól emlékszem Gedeon motorszerelő fórumtárs is ezt javasolta.
Értem,köszi szépen!
Én 75w90-et tettem bele,ezt adta meg a gyár is!
Igol PROPULSE BV 2 RACING
Elég húzós de örökös mint a szegénység és nagyon minőségi cucc 1L 4500Ft belőle.
Sziasztok.Hajtómű olajat ti milyet szoktatok bele rakni 80w90?
Az baj hogy a mienk pontosaban a haveromé az öszvér!
AF-1 burkolat RS műszerrel blokkal! pontos évet nem tudunk hogy mikori! De amit küldtetek meg amit találtam az meg egyezik vele!
Köszi szépen én is meg találtam és a hiba oka is meg van!
Az első lámpa először el vitte a biztosítékházba diódát elment a lámpa utána át kötöttem az meg haza vágta a feszszabályzót!
Ma rendeltem meg mindent hozzá találtam egy jó bontót. Hétfőre meg jön minden hozzá! Majd rakok fel róla képet nekem tetszik! :D
Szia! Innen modell-évjárat szerint kitudod választani, hogy milyenhez kell. Ezek a használati utasítások, de mindegyikben van elektronika-rajz. Keverni nem érdemes őket -mondván hogy nem sok különbség van közöttük- mert lehet más színű a vezeték v akármi más.
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem hogy RS tali lessz valamikor mostanában vagy szokott lenni?
Szia Letsgo, sziasztok RS-esek!
Uj vagyok a forumon, es uj RS50 tulaj vagyok Bp-rol. Orulok, hogy eloszor segiteni tudok, es nem problemaval jovok hozzatok :P

Itt a rajz, de minimalis eltereseket talaltam a 94-es vasamon... de azert hasznalhato!

http://electricwiringdiagram.c...

Attila
Jah!És lesz valami a helyére?
Hát én anno nagyon szerettem! Már meg fordult a fejembe hogy veszek egyet játszani...
De még a nagy gépet se tudtam befejezni!
Ha érdekel nézd meg van egy videó a profilomnál. Haverom RS-e még nincs teljesen kész de alakul ... Most is azt bütykölgetjük...
Én is ezt néztem szem előtt....ez is jobb mint a "semmi"
Nagytesóval megvan megvan ;) :)