Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kipufogó kiégetése 2.0! Készen vagyok a kipuf. kitakarításával. Először a benzinnel kiégetjük verziót próbáltam. Nem az igazi,nem izzik fel rendesen, és ha kiég a benya, elalszik az egész. Ezután jött a hőlégfújós verzió. 650C fok 1,5 perc és okádta a füstöt. Kb. 2 perc után visszavettem 150C fok-ra a befújt levegő hőmérsékletét, és vagy 20-25 percen keresztül kentem. Néha-néha visszakapcsoltam 650-re, kis idő után megint vissza 150-re. Mikor kihűlt a dob, sokkal könnyebb lett, és semmi hangja a gépnek, ráadásul gyári aprilia dob virít rajta. Még fölpolíroztam kis pasztával, és már ragyog is. Tökéletes lett.
Üdv: Donpedro
Nincs valakinek egy dellorto PHBN 16 karbija? Lehetőleg alkatrésznek. Nekem a súber, a súberhenger és a s.-fedél kellene. Sürgős lenne! Köszi!
Köszi szépen! Én is reménykedek benne.
Hát akkor sok sikert és remélem összejön mert azért olcsóbb 2 kulcsot csináltatni 3 ezerért mint komplett zárszettet venni.
Délelőtt próbálkoztam kis csavarhúzókkal, de sajnos még nem jártam sikerrel. De holnap este majd még tovább próbálkozom, remélem sikerrel járok, aztán majd jöhet a kulcsmásoló keresés. :)
Hát ebben nem tudok segíteni sajnos Tolna megyei vagyok.
De meg kell kérdezni bemész az egyikhez és ha ő nem tud segíteni biztos lesz tippje hogy ki tudná megcsinálni!
Am ki tudtad szedni vagy még nem álltál neki?
Köszi szépen!
És esetleg Bp. környékén tudnál egy ilyen ügyes kulcsmásolót javasolni? :) Nem egészen tőben tört le, szóval valószínűleg a gyújtáskapcsoló alapján kéne lemásolni.
müszerészcsavarhúzóval ki lehet piszkálni! tapasztalat :D
ha a kulcs tövében tört le akkor simán lemásolja egy ügyes kulcsmásoló. ha meg nem tőbe akkor beviszed a gyujtáskapcsolót és zár alapján is tudnak csinálni!
Nekem a törött darab alapján megcsinálták!
Ha belerozsdált beleszorult akkor nem biztos, hogy ki lehet babrálni, de esetleg vékony vasdarabokkal ki lehet piszkálni. Vélhetőleg lehet csináltatni pótkulcsot erről az Apriliásokat ( márkakereskedés) érdemes kérdezni.
mpeti1992!

Képet holnap tudok feltenni, de azt nem tudom,hogy kompatibilis-e a 16-os karbival az én 19-esem, de szerintem nem jó.
Üdv!
Hello!
Beletört a kulcsom az rs 50 gyújtáskapcsolómba. Sajnos nincs pótkulcsom. Ilyenkor az egész zárszettet (gyújtáskapcsoló, ülészár, tankzár) le kell cserélnem? Vagy esetleg valakinek van arra módszere hogy hogyan lehetne a zárból kiszedni a beletört kulcsdarabot? Esetleg valami gyári szám alapján nem lehet kulcsot csináltatni?
Köszi
Eladó 70 ccm-is hengerszett,19 es dellorto karbi csonkal.polini sport légszűrő az adatlapomon megtaláljátok
Egy kamrás enduro.
A hangtompítórésze milyen lesz?
Hali! Tudnál küldeni róla egy képet? Megtaláltam a karbit hála istennek. Nekem egy dellorto PHBN 16-os karbim van. Ehhez kellene nekem egy súber henger, tű, meg fedél.
Jujj ma majdnem csúsztam szegényemmel:/ körforgalomba be elkapott a hév tempó is volt beis döntöttem elég mélyre.. aztán megingott a rendszer én meg épp hogy megfogtam pedig a gumi is már meleg volt de hát mind1 megfogtam ez a fő
Nézegettem mit lehetne könnyen olcsón javítani a gyári kipuffon. A könyökből lehet vágni 10mm.-t abból a részből ami a hengerbe csúszik. Persze utána a felfogatást módosítani kell. Kicsit veszt a gyorsításból, de valamivel többet forog és erősebb lesz.
Tudna nekem valaki segíteni honnan tudok neten hengerfejtömítést rendelni? :)
Köszönöm az ötletet és segítséget!
Sziasztok! Ma elszakadt a km spirálom múlthéten a láncom mi jöhet még ? :O nincs valakinek egy fölösleges napi számláló vissza tekerő gombja mert az is hiányzik a gépről vagy esetleg valami tipp hol kaphatok rá előre is köszi
2008as hengerszettemet cserélném 2006os hengerszettre,kizárólag jó állapotú. ( szett tartalma : henger,hengerfej,hengerrögzíző csavarok,hengertalp tömítés,hengerfej tömítés, dugószet (csapszeg,zégerek,gyűrűk) SÜRGŐS! vagy eladó. a dugó alig használt prox gyártmány. 06304706011 haxorx@citromail.hu
A lábtartót meg tudod hegesztetni sztem
Kuplung konzolt mint ha a vaterán láttam volna!
Basszus most nézem nem találom a karbim... Lehet hogy kell egy egész... :S Nincs valakinek valami ami AM-hez jó?