Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Gömbi Rs-hez lenne szükségem lábtartó konzolra(a háromszög rész)+kuplungtartó konzolra ami a kormánycsutkához van fogatva.Akinek van feleslegesbe írjon már pls.Mellékelek 1-2 képet, hogy lássátok miről is van szó...Sajnos egy csúszás alkalmával ezen alkatrészei a motoromnak szépen elrepedtek..Előre is köszönöm a segítséget!
A menet átmérője 10mm a menet emelkedés 1 mm.
köszi szépen!
Eladó aprilia műszerfal 3000Ft.Műszerek működnek.Nekem felesleges.
Tuji már válaszolt, köszi a választ!
Azok szuszogók. Onnan kap légköri nyomást az úszóház.
Szia!Ne haragudj hogy kérdésemmel zavarlak!Csak azért irok mert látom van eladó 19-es karbid!Nekem is ilyen van de nem tudom mit kell rádugni arra a két csatlakozóra ami felűl van 2 oldalt ahol belemegy a gázbovden?válaszod elöre is köszi
ha menet méretet mondasz lehet tudok segíteni
mpeti1992!

Hányas karbid van? nekem van egy dellorto 19-es alkatrésznek való.
Helló!Érdeklődnék,hogy neked nem-e lenne rs50-hez 2002-es évj HÁTSÓ FÉKLAPMKAPCSOLÓ képen mutatom..
Van egy minarelli AM blokkom.Az ahhoz való karburátoromhoz pedig nincs sem súber, sem s.-henger, sem pedig a súberfedél. Nincs valakinek ez? Vagy esetleg egy karburátor ehhez a motorhoz? Elég sürgős lenne.
Azt kellene tudni, hogy mi van a tompítóban. Inkább a nyomatékosságra szokott hatással lenni, de lehet máshogy is. Nagyobb végsebességhez magasabb fordulatszám kellene és ehhez másik rezó. Nekem am6-os blokkom van, csinálok rá egy minimális tuningot, de még így is sokba fog fájni.
Sziasztok!Lenne egy kérdésem.Van egy 2008as évjáratú Derbi blokkos rs50-esem :D 14/53 áttét van rajta a rezó tiszta már,csak a hangtompitóba van szerintem folytás,a motor igy végre 85öt megy.Ha a hangtompitót egy http://www.italmondo.hu/index.... -ra gondoltam. szerintetek ez dobna a végsebességen vagy inkább hagyjam? Ha valami jó ötletetek van akkor várom :D
italmondo.hu
Sziasztok.
Haveromnak a felső gyűrűből letört egy darab.
Ha a felső gyűrűből letörik egy darab akkor az nem tud bele esni a blokkba igaz?
Eladó egy 70 ccm3 is alig használt hengerszett+dellorto 19 es karbi csonkal eggyütt és egy polini sport légszűrő akit érdekel nézze meg az adatlapomon
2006 utáni Rs-hez eladó:
Gyári kuplungrugók, lamellák
Gyári karbi, membrán
Gyári főtengely
kérésre képet küldök
E-mail: nyari.lala@freemail.hu
köszönöm tuji , Nem tudom az normális-e hogy ha behúzom a kuplungot csendesebb de ha ki engedem üresbe kicsit morog nálatok is ilyet csinál?
itt egy kép a mocirol
Esetleg kuplung lamella és rugó klt. csere, előbb utóbb.
jaj tudjátok mi kellene nekem a motorhoz a napi számláló vissza tekerő pöcke hiányzik ezt tudom pótolni?
Sziasztok! Körülbelül másfél hónapja vásároltam egy rst én is 75-ös top hengerrel 21-es delorto karbival dr membrán gianelli sport kipufogóval ( ha valakit érdekel a gyári kipuf vagy a gyári plexi az szoljon) váltó olajat cseréltem benne vizet cseréltem benne a láncot eltépte úgy hogy azt is cseréltem meg aksitis+gumit cseréltem ! Valakinek valami ötlete mire figyeljek oda még, vagy esetleg tipikus bajok ? nagyon bitangul megy a gép hátúl nagyobb fogas kerék van rajta 130 a vége kb ahogy számolgatom barátságos ahogy eszik is 5 liter vegyesbe előre is köszi sziasztok
Csáó körülbelül 1 hónapja nekem is elszált eresztett... itt egy link ahol kapsz, de elég húzós az ára Amugy meg én vaterán vettem egy használtat 3e -ért és tökéletes votl... azóta nemtudom mivan vele mert nincs már meg az RS

Féklámpa kapcsóló
Sziasztok!Valaki tud nekem segíteni?Kellene nekem 2002-es évj. rs-hez HÁTSÓ FÉKNÉL a "féklámpagomba" képen mutatom!
Ez igen...:D hát khm kicsit nagyon elvetemültek:D de mekkorákat buknak már:O azért az köszönöm...