Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem mert Dollerto 19es van rajta meg Polini sportlégszűrő és e kettőshöz vettem a membránt:) de szerintem neked is segítene vmit ártani nem fog:)
Abban az esetben, ha rosszul van beállítva! Jelesűl kurva sokat kaphat a motorod.
Ha már megnézted akkor töltsd fel abból nem lesz baj.
Üdv!
Gyári karbihoz vetted a membránt?
Nekem még sztem az van benne,de nem merem leszedni
a csonkot nehogy megszakadjon stb...
Vagy ettől nem kell tartanom?
Akkor jólvan:) nem volt még motor így ezt nem tudtam:) amúgy nektek az olaj lámpa mikor villan ki mert már nézegetem mennyi van benne és a legvégén van még kb olyan 1dl ott már nem kéne fel villania? vagy töltsek utána már most?
Legtöbb kétütemű motor hasonlóan viselkedik. Hidegen erősebb, ha bemelegszik veszít az erejéből, és jobban kell pörgetni.
Szia! Jah igen azthittem írtam neked:O de akkor elfelejtettem öregszem:D igen jobban megy pörgősebb lett talán a gázreació is javult de mindenesetre érzésre jobban megy:)
Te vettél bele multkor vmi malossi membránt nem?Éreszhető a különbség?
Sziasztok!
Hmm tegnap jó időben mentem a motorral és 6-7ezer között erőt veszt ma is mentem vele hideg volt ott nem csinálta ez mitől lehet? kipuffogó el lehet dugulva? vagy mi lehet?

Am azt észre vettem ha melegvan és 60fok fölé kuszik a mutató akkor érzésre veszít az erejéből:/ de 60fok környékén nagyon szépen megy persze egy 50eshez képest:D

Valaki itt Vas megyében Sárvár környékén?:D
keresek 2006-tól 50es gyári hengerszettet (henger+dugószett) SÜRGŐS! Nicasilos,kizárólag hibátlan érdekel. A héten szeretnék szerezni sürgősbe egyet. 06304706011 vagy haxorx@citromail.hu
Sziasztok!
Kipufogó kiégetés 2.0 . A legtökéletesebb, a hőlégfújó. Csak letettem beállítottam 650 C fokra, és kenettem. Kb. 2 perc után iszonyat büdös és sűrű füst kezdett hömpölyögni belőle. Hagytam had égjen, aztán egy kis darab olvadt alumínium kilökődött, akkor levettem 150 C fokra de továbbra is fújattam a levegőt. Kb. 10 percig csináltam, aztán ráhagytam, mert már nagyon nem tetszett a szomszédoknak. Majd a napokba a tanyán folytatom, ott nem zavarok senkit. Nekem ez a megoldás úgy néz ki beválik.
Üdv: DonPedro
Sziasztok! Nincs vkinek km meghajtó csigája 2003-as RS-re?
Lehet, hogy perzselő lesz. Próbáltam benzint öntöttem bele, kompresszorral kentem neki a levegőt, de csak addig égett, amíg a benzin ki nem fogyott belőle. Szóval jöhet a 2-ik próbálkozás...
Passz!De nem az eredeti az biztos!
Milyen kipuff van rajta?
5ropiért adom, ma csinálok képeket és feltöltöm ide:)
menyiért adod?
képet tudsz küldeni?
üdv!Rieju RS1 em eladó...Airsal henger stb...aki tud rá vevőt jelezzen...
gyári ba20d foglaltu izzoban lehet kapni halogénest nálunk szekszárdon 1000 ft körül van!
Sziasztok. Valaki tudna segíteni fordulatszámmérő sprirál kellene nekem am5-ös motor válaszokat köszönöm..
Így fog kinézni a kipu.
helósztok
valakit nem érdekel 6sebességes váltó kompletten léptetővillákkal nagyon olcsó!:)
Helló emberek :)
Valaki tud nekem olcsón kormányvéget rs 50-re?
Pb gáz perzselő.