Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Van egy szívlámpás RS-em és gondolom mindenki tudja hogy a gyári lámpája elég gyenge főleg éjszaka országúton. Valakinek valami ötlete vagy tapasztalata van hogy hogy lehetne kicsit feljavítani az első lámpát?
Épülget. A kipualkatrészeket is kivágtam vízsugaras vágó géppel.
Fasza megjött a láncom!
Én mint hozzáértő szakember mondom a típust évjáratot
"Nesze fiam ez jó lesz!"
(Mire megjött a lánc a boltba csak 600ft-al lett
drágább a megbeszéltnél mondván csak ilyen volt)
Kaptam egy 420/120-as láncot.
- Épp csak az a két szem hiányzott hozzá!
Am szépen haladok a motorral.
Hamarosan rakok képet is.
Igen, én is a benzinlámpára voksolok. Igaz gázlámpám van, azzal felizzítom a trutyit a dob-ba, aztán kompresszorral, 3bar nyomással táplálom az égést,izzást. Ha 1 hétig nem írok, akkor felrobbantam
Üdv: DonPedro
megkérdeztem haverom neki is így volt szóval meglehet oldani
Igen, miután ezek tudnak elkopni.
Nemgáz xd
És ennek van valami köze a dugó és a gyűrűhöz is ? Bármint , hogy iylen gyenge most ! ?
06303574831
ird le a teloszámodat lágyszives
5000+posta:)
thx
sorrrry nem tudtam hogy jobban ment xd
Mennyi lenne a válto rs 50 95 be kéne
Inkább valami ventillátorral és benzin lámpával, mert akkor némi oxigén is kerül a belsejébe valamint irányítani tudod, hol legyen meleg. A benzin még robbanás veszélyes is lehet.
Ha kisebb hőértékű gyertyával jobb akkor kisebb lehet a hőmérséklet a hengerben ami utalhat arra, hogy kezd nyomást veszteni a motor. Ellenőrízni kellene a sűrítési végnyomást, hogy mennyire kopott a motor!
helósztok!
van egy 6sebességes váltom eladóba léptető villákkal együtt nagyon olcsó mert nekem feleslegessé vált, akit érdekel szóljon.
Általában tele kell tölteni a "hengerét". Ettől még egy kicsivel többet is lehet beletölteni. Állítólag 7,2-es viszkozítású olaj kell bele. Ha jól tudom újabban már kapható beállított viszkozitású olaj a régebbi keverd magad olajokhoz képest.
Most itt nem arról van szó hogy többet várok , de ment már ennél sokkal jobbanis ! Amugy meg csak a hibát kérdeztem , nem kértem kioktatást köszi !
Vegyél 125 -öst :)
50 es motortol mit vársz?
sziasztok, meg tudná valaki mondani, hogy mennyi olaj kell az első telóba?SOS
helo! Mivan olyankor, ha a moci 0-80 ig jolmegy , és utána halott ? :S 90-95 néha néha 115 km/h . Meg arról nem beszélve hogy gyenge ! :( Nem tudom mi lehet vele... Karbit kipucoltam , légszűrőt is , kipuffban sincs semmi ! NGK 9 -es gyertya volt benne , most beleraktam 8-ast azzal egy fokkal jobb ! Hát nemtudom... help ! köszi!
Köszönöm Szépen a segítséget!
Valószínű akkor csak trutyis a belseje
Benzinnel szokták kiégetni, beleöntöd meggyújtod. Én benzinlámpával szoktam az elég jól kipucolja
Húúúú ha! Na feladtad a leckét. Gyapotot hogy cserélek? A dob szépen össze van hegesztve, elvileg roncsolás nélkül nem szedhető szét. Mondjuk belül elég ganés a dob. (fekete ragacsos trutyi van benne...) Kiégetni hogy szoktátok?
Köszi! DonPedro