Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sutyerák....

mind1 nekem is van 1 haverom aki tavaly kapott 1 Vacsi új Derbit idén eladták, vettek új 125-öst 1 hónapja.... (talán nekik van csak az országban) és most megen eladják és vesznek új 250-es Hyot
mer ha szeretném az RS-t akkor meg se fordult volna a fejembe h SX-et kérjek
gondolom ha te nem szerecc vmit akkor te is arra törekedsz h lecseréld
és nem vok elégedetlen csak nem szeretem az RS-t
háát van ien van ennél sokkal rosszabb
ezt kire értetted???
nem vok irigy nekem sincs éppen szar motorom csak az piszkálja a csőrömet h 14éves vagy és nemhogy örülnél h van egy fiatal majdnem új motorod dőt a 2. hanem még mindig elégedetlen/telhetetlen vagy
le köcsögözöl és nem is ismersz.sztem 3-szor annyi ismerősöm van mint neked és évek óta ismerem őket és még egyik se köcsögözött le csak ha be volt baszva.faszfej
véleményt kértem te meg az első mondatoddal leugatod a fejem .mien paraszt szokás ez
sutyerák amúgy nem sútyó paraszt mert sztem jó fej...
az egy dolog hogy ki miből veszi a motrot mert van aki csak kap egyet és kész van aki meg éveken át kuporgatja rá a pénzt össze. Erről ennyit.
mondjuk én se értem hogy mé lett ennyire ingerült...
Sutyerák te 1 igazi suttyó paraszt ember vagy mé fáj az neked h új motort szeretnék
én nem akartam veszekedni senkivel de ha vki ennyire irigy nem tok vele mit csinálni.nekünk futja ez bánt bazdmeg
nem a te pénzedet költöm el hanem a sajátunkat
na most jön megen 2 oldal veszekedés...
meg amúgy is csak írígykecc
anyád az iritáló.nem kéne új a szeretném az RS-t de mivel nem szeretem...érted..buzikám??
14vagy érted!? örüljél h már a 2. új motorod van nem verni a nyáladat h kell másik sztem örüljél ennek ami van gondolom te olyan vagy h nem becsülöd meg amid van és mindig jobbat/újabbat akarsz...naon irritáló vagy
mer úgy is gyorsan kinővöm
apám nem bízik a használt cuccokba.de lehet h csak használtat venne
Fú hanekem 1szer juttna új motorra
ja az sx a 3. 14évesen én örülnék a helyedben h van egy faxa motorom ami ráadásul új nem pofáznék h akarok 1 másikat kapsz egy nagy büdös simsont aztán megbecsülöd amid van...útálom az ilyeneket mint te
mien 3. az RS a 2.
és még amúgy se biztos h lecserélem mer apámank most nem is merem fehoznin a témát
mer a tesóm motorjával belementem 2 bazinagy kátyúba és meghajlott a felni
rs robby te egy igazi kulák köcsög vagy 14évesen a 3. 800ezres motorod....
de én szeretem a sebességet.amúgy meg nem akarok visszamenni a crosspályára mer az úton akarok menni azzé kéne supermoto csak h meglegyen a feeling.de lehet h mx 125-öt veszek csak apámon múlik