Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haveromnak kawasaki klr250e van az 45paci és mégis csak 130at megy azért mert terepre nem kell 200al menni
kurvára nem az a lényeg h mennyit ment,nem speed motor....
de lehet h még van mx az orszá (új)csak az interneten már nem írják mer nem gyártják.mer nekem az is jó lenne
új volt 30Le és 130-at ment
az gyerek motor...mondjuk huszonx paci...gondolom az is új volt lol
Ahogy Xlzx is mondta ez az SX 50-en 1000szer roszabb szerintem mint az MX. De ezt elmondta ugyhogy nem foltatom.
Télleg ne legyél sznob! Szerinted mi baja van egy pár éves motornak? Oda mész megnézed, ha nincs gyanús hangja a blokknak semmi baja nem lehet annak szerintem! De ha télleg crossoztál, akkor egyiktől se kell túl sokat várnod, olyan áron mint amik ezek mennek aból vehetsz már egy olyan motort amivel télleg lehet crossozni! De ha 50es kell akkor szntem Aprilia RX!
nekem volt 1 KTM 85sx-em
de milyen motorral b+?
de én a cross-sal is inkább enduroztam.meg nem az h csinálni tovább csak h a feeling meglegyen. a forma meg iesmi
hát pont tök más....mivel crossoztál?rxszel? rxszel max endurozni lehet
pedig évek óta erre vártam h RS-em legyen.de most meg úgy eladnám
de az a baj h én cross-oztam és nem naon szeretem az RS-t és most vissszavágyokk a cross-hoz.és 1 supermoto majdnem oan mint 1 crossmotor.
ez az igazi sznobság bazdmeg.
De az a baj h MX 50-et már nem gyártanak és már csak használtan lehet venni.És én meg nem akarok használt motort.meg apám se venne használt motort
gianellinek már van....amúgy szar az új sx-rx-rs....mert nem a régi minarelli blokk van benne hanem a szaros derbi drd-é....telók nem fordítottak-mxben azok,sokkkal jobb stb stb stb. most már ugyanannyi pénzért sokkal kevesebbet kapsz...
NEM
ja és szerintetek mennyi idő mire az SX-hez kipuf. rendszert csinálnak?
Ti lecserélnétek 1 piros 2005-ös RS-t 1 új SX 50-re?
holnap megyek jászberénybe és ott megérdeklődöm a fúvóka sztorit mert már túlpörög a 12 ezren de nem megy annyira
krishboy most nincs mo-n
Gabesz1!

első lámpa bura(szív)

váltokar

fékbetét

ezeket az alkatrészeket meg tod szerezni rs50hez,és ha igen milyen árban?
de az a baj h mintát kell bele vágatni és az meg utána kireped nekem is ez volt a baj mondjuk az enyém használt volt! most tok egy dragont zsír új 120/70 10ezer
Yah, én voltam az NRG-s. Jól eladta a mocit én mondom. Kb. mennyi az élettartama, megérné a hátsó MT75 lecsélni rá, csak azért is mert qrva jóó??
ja te vagy az akivel majdnem cserélte a PRIMÁT az NRG-dre! persze haverom kovács! eladta 250be a PRIMÁT! brutálisan tapad a slick csak nagyon kopik!