Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy ki vagy te h így osztod a szót .mér nem bírják az arcomat nem is ismernek vagy csak kitaláltad és mivel te szartad a spanyol viaszt te mindenki nevében beszélhecc.
cső!Én meg motoroztam, le akartam fordulni, kitettem az indexet, a felezővonalhoz huzodtam és 1 köcsög kamionos ballrol megelözött!!!! még jo h nem kanyarodtam ki elé....a sok köcsög autos meg rám rángatja a kormányt....
NEM TUD VALAKI KIPUFOGÓT 2002-ES RS-HEZ???
én meg megyek az uton milyen velem szembe?bicikli!az én sávomba.
öreg vén lámpánál mit csinál?elkezd rámtolatni mer 10centivel a vonal elött volt az autó orra.stbstb
Könnyű azt mondani, én most jöttem haza és egy trnasit, a kanyarban álló kocsit mellőzte ki én nekem le kellet húzodni poros volt az út és majd nem elvittem egy öregembert,még jó h lassan mentem
az is egy megoldás ha nem esel el (könnyű azt mondani )mégeccer jobbulást faterodnak
6 felé tört a térde!! De naon rossz beteg, nem tud megmaradni egy helyben még a korházban sem!! Egyébként meg nem kellett volna eső után, este, sárban, bukó nélkül, és papucsban motorozni egy 200kg-os motorral!!!!!!!!!!!! Ha nem papucsba megy(ünk) akkor nem törik el a lába, mert ahogy le akarta tenni a lábát, hogy megtámassza a motort, akkor megfeszült a térde, és kész, vége!!!!! És még a moccó is ráesett, én meg emeljem le róla!!! Annyira sikerült, hogy kihúzza a lábát!!!(Ennyire nem vok jó kondiba, hogy 200 kg-os motorokat emelgessek!!:)
De majd kondizok, rágyúrok a dologra!!:)
Ok, sejtettem hogy csak írtad, de azért a biztonság kedvéért mondtam!
Uhh, jobbulást neki, mi történt?
Köszönöm mindenkinek!!!!
(fater ott volt melettem, nem öntöttem bele túl sokat!, csak most korházba van, mert motoroztunk egy 660-as yamaha xt-vel!!)
Csomó helyett inkább anyit önts bele amenyit kell, nehogy a túl sok olaj, kinyomja a főtengely szimeringet..
A hibára, meg már írták a többiek a tippeket...
lehet hogy a fogaskerekek koptak el mert akkor csinál ilyet
nem kaptam meg de most fönt vagyok msnen.a váltóba öntöttél?és milyet?
Szia! Nemrég öntöttem bele egy csomót! De azért megnézem!
Megkaptad az üzimet??????
az olajat érdemes lenne megnézni
Sziasztok Srácok!
Van egy kérdésem! Az miért van, hogy röcsög a váltó, felpörög és kivágja a sebességet +néha úgy megszorul, hogy nem tom kivenni meg sebességbe rakni!!!????De már nagyon rosszul vagyok!!! Előre is köszi a segítséget!!!!
hát ebben télleg van vmi igazság
nem vok irigy, de azért ez elárul vmit ez robby adatléapján van:így lettem motoros:apám meg akart tanítani motorozni és sikerült és mostmár rakhatja alám a nagyobbnál nagyobb gépeket mer növök és a motorjaimnak is nőni kell
Külsőre szebbek a szívlámpás rsek mint 1 tzr akkoriban szép a tzr is csak 1 kicsit kockás a hátulja
rs után?hát azt nem tudom de rs elött a TZR
az ilyen 8-10éves sportmoccok közt az rs után melyik a legjobb?
Ciao! Nem tud valaki véletlenül 2002-es rs 50 esre kipufogót olcsón????
Nem irigykedésből , de ha nem szereted az rs-t akkor minek vetted meg? Először nem hogy kipróbáltad volna,biztos lett volna lehetőség rá, és ha nem tetszik egyből rx-et vettél volna
jó mondjuk egy 100 ezres motor hihetőbb mint egy fél millás vas
Nekem saját pénzemből van a motorom eddig mind a 2ő abból volt hidd el
fokozatosan jutottam el eddig a 2,5éves motorig majdnem minden motoromon kerestem(kivéve az aeroxon de azt szaré hugyé vettem és túl szép lett vna h 60-70e keresek vele tisztán)kínai 100ért 140ért számolták be az rsbe arra ráfizettem még 50ezret a yugók 250ért vették meg aztán jött az aerox 120ért(2001es)ellopták és most az rx bár ezt is naon naon naon naon naon jó áron vettem(és nem lopott)