Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

simson star+115e Ft = 300-400 ezres RX

elég jó simson star lehetett

De ezt ne vedd magadra

Csak bírom aki 15 éves és mondja hogy saját pénzből vesz motort

Ezt általánosságként írtam
Nem azt mondtam hogy egy egész motor árát keresi meg, de valamenyivel beszáll, enyi idősen télleg nem tudsz megkeresni egy motorra valót, de pl mint nálunk volt beszálltam X öszeggel, és azóta a benzinen kivül, mindent én vezsek meg hozzá...
egész nyarat végigdolgoztam és csak az első motoromat kaptam(simson star)apa annyit segít h ingyen elhozza őket(teherfuvarozó)meg ért is a motorokhoz és megnézi h nehogy szart vegyek ennyi nekem elég(nyáron 115e kerestem)majdnem 2hónapot lenyomtam
Max dolgozhatott 2 nyár alatt!!

És abból össze is szokott jönni 500e Ft

Aki tud ilyen nyári munkát(havi 200-300e HUF) az lécci szóljon!!
Nyári munka....
Úgy bírom ezt a saját pénzből motort
14-15 évesen

Mer lehet hogy zsebpénzből vetted de azt a szüleid adják a semmiért
Meg vesznek 1 motort eladod és annak az árából veszed az se saját pénz

sztem
én is ugyanígy jártam az rxel odaadtam a gyereknek aztán elkezdett vele nagyoskodni(amúgy robogója+simsonja van)és elesett vele bokáig érő homokban(én nem láttam mert motort cseréltünk és ő a földúton jött én meg a kövesen)és letagadta csupa homok volt a motor meg minden aztán ilyen marhaságokat magyarázott h a lábától lett olyan(egész joobb oldala végig homokos volt)aztán mondtam oké pár napig nem beszéltünk(legjobb haverom)utánna meg elnézést kért szal mostmár szent a béke
nem szoktam irígykedni ha kiérződik belőle akkor szarul fogalmaztam, mi is megtehetnénk az új motort nem vaunk csórók, de nekem nem kell 2havonta új motor az más tészta h én is 2avonta váltogatom a motorjaimat , de mindig a saját pénzemből meg ami maradt az előzőből
gecc nem fenykepeztem le de lesznek kepek
jaja serulesek ... fleborult vele egy gyerek ... nem kellet vonla odaadni neki hiaba ismertem mindegy sztetek karbonfolia hogy nezne ki rajta?
sérülés??
Még ilyen veszekedést !!!!!

Nevetségesek vagytok

RS Robby kicsit nagy az arcod és ez sokakat idegesít!
Nem kell feszíteni hogy megveszlek kilóra meg így úgy amúgy!
Kicsit szerényebben!! Van itt más is akit felvet a pénz és mégis tud normális stílusba beszélni!

Sutyerák a te írásodon láccik az irígység! Haggyad már!
Örülj annak amid van és ne irígykedj
Van akinek Romet-ra se telik!
Örülj hogy neked RX-ed van és ne bántson az hogy más csak úgy cserélgeti a motorját és mindíg újjat vesz!!!
beci nyomjál már képeket a motorról(sérülésekről)
Rs robby en napmint nap latok 400-450-es supermotokat 50esre vizsgaztatva :D komolyan egyiken sincs rendszam mondtak hogy 50es ... oldalanrajta van hogy 450 de nincs gond :P
Hali, de ha majd jó óccson és gyorsan el akarod adni csak szójá.Én átveszem szivesen.
de ha jóban van a local yarddal...akko np...
amúgy már vett volna 125-öst
de apám szeret mindenkivel jóba lenni és ha minden nap intézhetné h ne vegyék el a jogsimat akkor 1 csomó kapcsolata tropára menne
400/50
apád mindent megvesz nem vegyétek meg a helyi rendőrséget 1ébként ha ekkora kulákok vagytok akkor majd fater elintézi h ne legyen baj belőle....
ja 125/50 vegyél szar használt 2005ös mxet(125öst)ja bocs az már agyon van használva és lógnak róla az alkatrészek
a KTM topicba volt is 1 faxa SM......
125/50.....
de én úton akarok menni és 50-es jogsival h mennyek a 400-as supermoto-val
akkor add el és vegyél az árából egy 350/400as husaberget szupermotyó szettel ne egy kis 50est
meg nem értem ezt a kényszert se h csak az új a jó
mondtam h van sokkal rosszabb