Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azaz igazság, hogy sztem most, felújítás után sincs benne 5nél több. Szerintem az lesz, majd vmikor szerzek rá komplett új hengerszettet. Elegem van ebből a furkodásból.
Üdv! lassan összegyűlik a kess a felújításra :)
1olyan kérdésem lenne,h valakinek van tapasztalata a netes Vertex dugóról?
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Vagy ki van égve a gyapott vagy tele van olajjal, ki kell égetni ha nem javúl akkor gyapottcsere
Sziasztok!

Valaki árulja el nekem, hogy a gyári kipufogódob hogy nézhet ki belül. Ma feltettem egy "gyárit" de kb olyan hangja van, mintha nem is lenne rajta kipufogódob. Mit kéne csinálni, hogy szolid,halk hangja legyen?
Üdv!DonPedro
kőszi a választ annyira azért nem izgat hogy annyi lovét kidobjak rá csak érdekelt mivel mérik
Sűrítési nyomás mérővel. A lényege, hogy üzemmelegen teljes gáz húzása mellett megforgatják a motort és egy erre alkalmasan kialakított nyomás mérővel megmérik a maximális értéket.
Kompresszió mérővel. Szerszám boltban lehet kapni, nem nagy pénz érte.. 13ezer körül volt múltkor amit én néztem, viszont egyszer kell megvenni. De vaterán biztos van olcsóbban.
hello én kaptam hozzá igaz nem kőnyvet de egy hatvan oldalas utmutatot miért kérded?
hello hogymérik azt meg?
Sziasztok! Nincs véletlenül vkinek Rs50hez magyar kézikönyve?
Felújítható, de nem magyar pénztárcának való a mutatvány. Felrakják újra és meghónolják alapméretre.
4 barral be sem kellene indulnia. Meg kellene most is mérni, ha 8 alatt van akkor hüvelyezés vagy másik henger. Ha tíz fölött van akkor lehet keresgélni tovább a hibát.
Karbit kipucoltam, semmi baja. Megnézem ma a kipuffot is.
Hát nicasilost nem lehet az igaz
Nem lehet hogy el van tömődve a kipuff? Vagy valami karbi hiba?
Bármelyik motorosboltban lehet kapni nagyjából 300-500 forint.

Vagy pedig:
http://motoroswebaruhaz.hu/spl...
Üdv!

Hol tudnék 420-as D.I.D. lánchoz patent szemet venni?

Ugyan is ma mentem dolgozni és féluton elhagytam a láncom :S kiesett a patent szem és nem lett meg :S szerencsére a lánc leesett és nem szorult be a hátsó kerékhez így nemlett semmi baj.
Fúrni nem kellett, meg a nikasilos hengert nem is lehet. Meg lett honolva kicsit.
Meg is kellett volna fúrni és úgy dugószettet bele.
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!
Van nálam egy AM6 blokkos moci. Az a gond vele, hogy nagyon gyenge, mintha kegyetlenül le lenne fojtva. Emelkedőn felfelé annyira elfogy az ereje, hogy van mikor 2esbe vissza kell rakni és 20-szal feldöcögni. Ha vmi szép lejtőt kap, akkor kiviszi a 90-95öt is, ezért nem tudom, hogy fojtás lehet-e benne vagy mi a szösz?
Kompresszióhiányra gyanakodtam (4bar volt benne), ezért kapott új dugó+gyűrű szettet, de nem sokat ért.

Előre is köszönöm a segítsége(ke)t!
eladó egy 80köbös malossi tuning henger csere is érdekel bővebb leírás a hirdetésben.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Srácok ez szerintetek jó 1996 extrema hoz?
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Olajat ha nagy fordulatszámú Husqvara vagy Still olajat rakok motorba jót tesz neki, vagy az már kicsit durva?:D
Ismerősnek volt igaz régebbi idomos de a blokk ugyan az ő mesélte 6,5-et csak akkor érte el ha nem használta a powert 80-90 körűl ment akkor. Powerrel 7,5-8 városon kívűl 100-120-as tempóba. Városba többet pörgetve 9-10l. Ez sok ha azt nézzük hogy 125-ös, de nem sok ha azt nézzük hogy egy 70-80-as tuningos is eszik ennyit szinte és azért nem így megy. Amúgy szép gép, ritka fényezéssel
Ok, kösz.