Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen! Hát engem is rabul ejt még mindig :):)
Fogyasztást még most nemtudok neked mérvadót mondani, mert az első fogaskerék 2 foggal kisebb mint a gyári szóval most elég becsületesen forog! Meg még most nagy az öröm szóval ha megyek vele azért power alatt nem sűrűn van! Megköckáztatom h MOST benyelte a 8 liyót simán de a 7 et minimum! Most a vége se sok így 140-145 öt megy de most mind1 neki ha tornádó van ha nem ezt tudja! Rettenetesen gyorsul így! De majd megkapja előre a gyári méretű fogaskereket, mert nem akarom szétforgatni az agyát, meg azért kell az a 110 es utazó! Egyébként brutális gép! Gyári SP rendzsr van rajta szóval hallják ha megyek
Szerintem ha majd normálisan közlekedek vele gyári áttétellel akkor remélhetőleg 6 literrel megelégszik! Ha nem akkor mérgesleszek! Persze ez rajtam is függ A héten rendezem a eredetvizsgát új forgalmit törzskönyvet biztosítást! Még szép summa lesz az is ....
Ezek ilyenek nincs semmi baja
Nekem is ilyen volt a Riejun.
Ez a gép GYÖNYÖRŰ :D gratulálok! pont ezt néztem én is,kacérkodtam a vásárlás gondolatával,nagyon patent! gondolom élőben is olyan állapotban van mint a képeken! Majd kérlek írd már meg,hogy mit eszik/hogy megy,ha nem nagy kérés,mert én most átültem 4ütemre,hogy költséghatékony legyek,de visszatérnék egy 125-ös rs-re :)
450.000! Full felujított blokk futómű stb! + mindne apróság új pl lánc lánckerekek fékfolyadék fékbetétek meg minden apróság! még kb 50.000 mire a nevemre kerül...
keresek 19es delorto karbit szívótorokkal együtt rs 50 vagy am6 os blokkhoz
szép vas nagyon meglehet kérdezni mennyi volt?
2t meg tötymögés ide vagy oda, azért ennyire nem kéne füstölnie...
Mind az 1 liter olajat beleöntötted, vagy fokozatosan, mert "eltűnt" a váltóból az olaj? Váltóolaj csere előtt is füstölt ennyire?
Grat hozzá..Majd írd már le a fogyasztását stb énis gondolkodom vmi 125-ösön..
Tegnap eladtam az Apriliámat! Szerintem jó helyre került! Rendesek voltak a vevők. Érettségi után meg jöhet a nagytesó !
Értem, köszi!
Srácok, gondoltam a nagyobb Rs ről teszek már fel képeket :)
Ide 1-et mutatóba, de már a galéria is fent van
Szét kaptam a karbit, és egy picit meglepő dologgal találkoztam. Főfúvókát nem lehet rendesen becsavarni. Van egy kis hézag, de végül is megszorul. Még ilyennel nem nagyon találkoztam, normális ez? Főfúvóka amúgy 68 -as, ez gyári érték?

Csatoltam képet, hogy érthetőbb legyen.
De eladó.25-öt kérek érte.
Elég a kiput. 3 csavar plusz egy konzol tartja a helyén. Ha tudod nézdmeg a vezetékezést multiméterrel vagy vmi szakadásvizsgálóval!
Helló!

Pirelli MT 75-ös gumit vennék 110/80-17 es méretben
Állapot: ÚJ
2t motorból a keverékolaj az fogy, az a dolga.

A videó alapján meg azt gondolom, hosszasan tötymörögtetek gyök kettővel, utána akkor is füstöl, ha egyébbként minden rendbenvan.
henger nem eladó? :D
Ugyértem valami jobb ár kéne mert 4 db szeretnék :)
Sziasztok... Tudnátok nekem indexet ajánlani ? Valami jó áron néztem komplett házzal együtt 3400/db köszönöm!
Esküszöm holnap megnézem mert ez így nem állapot. Amúgy 3hónapja van meg a motor..kb 1.5 hónapja vettem bele 1liter olajaat és megette :/ váltóolajt is cseréltünk benne már cserélve ilyen gm-eset raktam bele.
2t motor mindíg is fűstölni fog kissé, hiegen meg nagyon.
Ezeknél nincs olajlehúzó gyűrű. Viszont néztem az előbb a videódat megint és nekem nagyon úgy tűnik, hogy a motorod nem kéken füstöl, hanem fehéren. Jól látom? Ha így van, akkor az nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy a váltóból zabálja az olajat. Volt amúgy mostanában olajcsere a váltóban?

Szerintem első körben egy olaj szintet ellenőrizhetnél, nekem mikor sok volt benne akkor volt, hogy zabálta a váltóból az olajat. De ez lehet főtengely szimering miatt is, bár én kétlem. Járasd 2-3 percig a motort, esetleg menj vele egy kisebb kört, és akkor nézd meg, hogy a váltóolaj fehér és/vagy habos-e? Ha fehér, habos, akkor a váltóból vacsorázza az olajat és azért füstöl, mint a pelenkagyár.:D

Amúgy remélem rövidesen összetudunk majd futni, csak az én RS-em alig akar elkészülgetni.:)
Üdv!
Kicseréltem az olajat castrol power 1 racingre és még mindig füstöl..az szerintetek lehetséges hogy a hengerben az olajlehúzó gyűrű kopott el és kiengedi az olajat vagy nemtudom? ( bocs ha hülyeséget mondok :D). Az első fékbetétem elkopott valaki tapasztalat? milyent vegyek?
A válaszokat előre is köszönöm!