Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello hát nemtom de az enyémen 13 mas volt elöl hamar leforogta magát vele 90 volt a max lejtön 100 most 14 es van elöl 4 be 80 van és még ott van az 5 dik sebesség de a vég seb nem nagyon nött
Fötengely csapágy + szimering szett am6. lehet hogy jobban jársz!
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
valaki help!
12/47-es áttétellel 90 a vége az rs-nek
mekkora a gyári áttétel?
Elment a kis rs,jó volt,szép volt.köszönöm a sok segítséget :)
Esetleg valakinek JT lánccal kapcsolatban tapasztalat?
Olcsó,de hátha kibír most egy évet.
Ja lesz akörűl biztos.
Még jó hogy nem szerelő csinálja akkor még 50 körűl is benne lennél sztem
Pécs körűl amik vannak szervizek egy henger cseréért elkérnek 10.000 körűl
Gyárilag C3-as van benne. De teljesen mind1 hogy C3 vagy C4 az a lényeg hogy min C3 legyen. Nincs sok különbség köztük annyi hogy a c4 valamivel lazább illesztésű. Na meg hogy valami márkásat pl. SKF-et vagy Koyot vegyél!
Igen ígyvan :)
Még,ha magamnak is csinálom így is lesz vagy 30ezer magyar ropogós forint :'D :S:D
Tudom persze nekem is a centírt + belerakást megcsinálták 1000-1500.ért, de a hajtókarszett a drága meg a dugó. A megfúrás se sok ha csak azt nézed.
C4 -es kell bele, én úgy tudom. Enyémben is C4 -es van.
Csapágyat,szimeringet csapágy ill szimeringboltban fogom vásárolni.
Dugó kb 9ezer körül lesz.
Azt megtudná valaki még mondani,hogy c3 ill c4-es csapágy kell bele? és ha jól emléxem 6303as a méret. Tuji a főtengely felújítást erre szakosodott emberrel fogom elvégeztetni,a többi menni fog nekem is :)
A centirozás lenne a legkevesebb. Felújító készlet kb 10ezer ft környékén megáll. csapágyak,szimeringek és még a hengert is fúrni+dugózni kellene. Szét van kopva az egész így kb 7litert eszik a gép.. :/
Barátod a gugli. Dellorto 19-est lehet kapni 15 és 50K között, csak utána kell nézni! Gondolom Neked fontos a kihajtás.
Első látásra semmi változást nem látnál a hengeren, mert épp csak igazítani kell rajta.
debrecen tesco parkoló?
és mikor ha nektek ott jó?
Elég jó ez a kis tuning :), sokat ki lehet hozni a gyári hengerből ez biztos :).
Gyerekek valaki benne lenne egy vasárnap vagy hétfői rs50 taliba?:D
Most ez így kipattant a fejemböl. Ha van kedvetek írjatok. Debrecenben a cora parkolóban lenne. vagy nemtudom vekeri tó. Amit ti is jónak gondoltok.:)
Sziaztok megint! Még mindig semmi hír Rs 50 2005-ös motorhoz Kilóméteróra meghajtó?
hát énis avval kinlodtam tegnap csak nekem a belső any levan nyalva valami kontár huzhatta meg marad a vasfűrészlap
Eladó:
Aprilia RS 125
2008.09. évjáratú, első tulaj, 2db kulcs, szalonból vásárolt, szervizkönyv, kézikönyv, 8000 km-t futott, gyári állapotú, dunlop d209gp gumik, új nagy fényerejű ledes indexek, egyedi rendszámtartó, új akksi,új O gyűrűs lánc,polírozott felnik és kipufogódob.
Kihasználatlanság miatt eladó. Lassan 1 éve áll.

0 Ft-ért elvihető ! Hitelátvállalással.

Havi részlet: 21.442Ft
Hátravan 39 hónap, vagyis 836.238Ft hitel van rajta kamattal együtt.
Ennél jobb ajánlatot nem kapsz hitelre!

érdeklődni:
tel: 06306294424
email: aprilia011@freemail.hu
Imre55! Rozsdamaró-drótkefe,rozsdamaró-drótkefe,wd40-drótkefe,wd40.
Ha nincs elszúrva a menet, és az anya sincs lesarkalva, akkor sztem ez segít.
Présgéppel kell szétnyomatni, centírozni meg mindenképp kikell nem csak ajánlott. Nem olyan drágán csinálják hogy megérje kidobni a főtengelyt. Nekem 1500ft-ért csinálták össz.
Bízd rá hozzá értő emberre. De a blokk szét és összeszerelését is.
Nemtudna nekem valaki segíteni abban hogy hogyan tudom kiszedni a hátsó kereket mert az lenne a gond hogy a két anyát nemtudom letekerni mert megszorul a végénél mind a kettő nemmertem jobban meghúzni nehogy megszakadjon a menet vagy ilyesmi szóval előre is nagyon megköszönném a segítséget
Üdv!
Valaki próbálta már szétszedni a főtengelyt? Hogy lenne ajánlatos úgy szétszedni,h ne essen benne kár?! Természetesen felkell újítanom nem viccből akarom szétszedni :D mit ajánlanátok? prés gép? Vagy hogy? :O gondolom utánna vihetem centíroztatni is vagy legalábbis célszerű. Valakinek tapasztalat/5let? :D Mindent szivesen meghallgatok!